Перемикач мов

“Війна, що веде Росія, є урбаністичною. Міста свідомо перетворюються на поле бою. Це збільшує втрати економічні, управлінські, людські. Великі та не дуже міста втрачають можливості центрів. Ці нові реалії свідчать про урбаніцид – знищення цивільних об’єктів, терористичні дії проти мирного населення з елементами геноциду.” – Ігор Дубровський

Від північного краю Харкова до кордону з Російською Федерацією – 38 кілометрів. До 24 лютого 2022 року в Харкові жили 1.500.000 людей. В місті вчилися найбільша кількість студентів в Україні на душу населення.

Станом на 7 січня 2023 року в Харкові зруйновано більше 8000 житлових будинків ракетами та бомбами РФ.

Єдина школа в селищі міського типу Слатине, на півночі Харківської області, в якій також навчалися діти з кількох прилеглих сіл.
Єдина школа в селищі міського типу Слатине, на півночі Харківської області, в якій також навчалися діти з кількох прилеглих сіл. Селище від 24 лютого до 23 квітня 2022 року було у сірій зоні. Росіяни обстрілювали селище і школу ракетами, з мінометів та реактивних систем залпового вогню багато разів.
Фотограф: Євген Титаренко. Знято з дрона 22 листопада 2022 року.

Фото виставки FRACTURE – РОЗЛАМ зробили Юлія Гуш, Сергій Петров, Євген Титаренко, Катерина  та Олексій Свід, Петр Пойман, Адам Сибера, Наталія Зубар та наші дрони. Дизайнер Дарія Семенюк. Куратор Наталія Зубар.

З 10 березня 2022 року команда Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” документує руйнування житлових будинків та цивільної інфраструктури військовими РФ в Харкові та Харківській області. Ми робимо фото і відеозйомки в рамках кримінальних проваджень в співпраці з державними органами. Більше про цю роботу тут Документація воєнних злочинів Російської Федерації

Виставка організована разом з Team 4 Ukraine.

ліцензія CC BY-SA 4.0

Наступна сторінка РОЗЛАМ. Харків. Північна Салтівка

Публікації про виставку

У Львові відкрили виставку волонтерів-документалістів “Розлам Харків”

“Розлам”. Відкриття фотовиставки у Гданьську

Як сприймали виставку в Ерфурті.

У Бережанах відкрилася фотовиставка про зруйнований Харків

Фотовиставка Розлам Харків відкрилась в Ужгородському замку

Фотовиставку «Розлам. Документи з Харкова» презентували в Європейському Парламенті.

ВИСТАВКА ПРО РУЙНУВАННЯ ХАРКОВА ДЛЯ ЄВРОДЕПУТАТІВ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


9 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.