Фотовиставка Розлам Харків відкрилась в Ужгородському замку

«Розлам Харків»… Це – про зруйновані долі та пам’ятки культурної спадщини.

Фотовиставку відкрили в підземеллі Ужгородського замку. Представлені документальні світлини, зроблені з початку березня до середини серпня 2022 року в Харкові командою воєнних документалістів, а саме з інформаційного центру «Майдан Моніторинг».

Розлам Харків

Вони фіксують руйнування інфраструктури російськими військовими в межах кримінальних проваджень у співпраці з державними органами.

Фотовиставка Розлам Харків представляє документальні фотографії, зроблені з початку березня до середини серпня 2022 року у місті Харкові командою воєнних документалістів. Виставка є своєрідною живою розповіддю про зруйновану освіту, культуру, пам’ятки культурної спадщини та звісно ж людські долі.

Харківський волонтер та архітектор Богдан Бондаренко провів екскурсію по експозиції та розповів що саме на фото зафіксовано. Також відбулася лекція відомого дослідника історії міста Антона Бондарєва «Харків та Слобідська Україна. Від стереотипів до реалій».

Організатор експозиції – Гуманітарний центр Харківщини.

Джерело: Карпатський об’єктив

Підприємець. Координатор ГО ІЦ "Майдан Моніторинг" в Полтавській області, упорядник сайту Майдан

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.