Перемикач мов

Від північного краю Харкова до кордону з Російською Федерацією – 38 кілометрів. До 24 лютого 2022 року в Харкові жили 1.500.000 людей. В місті вчилися найбільша кількість студентів в Україні на душу населення.

110 шкіл, більше 100 дитячих садків і більше 50 лікарень пошкоджені в Харкові станом на 17 серпня 2022 року, і їх число збільшується майже щодня.

Харківський Національний Університет імені Каразіна – це один з найбільших університетів України, заснований в 1805 році. Університет вимушений продовжувати роботу дистанційно через суттєві пошкодження багатьох корпусів та загрозу подальших ударів з повітря РФ.

 

Корпус економічного факультету Харківського Національного Університету імені Каразіна, зруйнований ракетою РФ 2 березня 2024 року.
Корпус економічного факультету Харківського Національного Університету імені Каразіна, зруйнований ракетою РФ 2 березня 2024 року.
Інститут державного управління Університету Каразіна після влучання ракети
Інститут державного управління Університету Каразіна після влучання ракети 18 березня 2022 року.
Класна кімната Гімназії №46 в Харкові після удару російсської ракети
Класна кімната Гімназії №46 в Харкові після удару російсської ракети
Кімната в дитячому садку після обстрілу
Кімната в дитячому садку в Харкові з поглибленим вивченням англійської мови після обстрілу.

Фото виставки FRACTURE – РОЗЛАМ зробили Юлія Гуш, Сергій Петров, Євген Титаренко, Олексій Свід, Катерина Яшиш, Наталія Зубар та Дрон №1 Інформаційного центру “Майдан Моніторинг”. Куратор  Наталія Зубар. Дизайнер Дарія Семенюк. 

З 10 березня 2022 року команда Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” документує руйнування житлових будинків та цивільної інфраструктури військовими РФ. Ми робимо фото і відеозйомки в рамках кримінальних проваджень в співпраці з державними органами. 

Всі фотодокументи руйнувань в рамках виставки були зроблені в Харкові з 10 березня по 19 серпня 2022 року.

Виставка організована разом з Team 4 Ukraine.

This project has been funded by Crown Agents International Development. 

ліцензія CC BY-SA 4.0

Наступна сторінка РОЗЛАМ. Як замовити огляд пошкодженого майна?