Документація воєнних злочинів Російської Федерації

З 10 березня 2022 року команда головного Харківського офісу Інформаційного центру Майдан Моніторинг документує знищення зброєю РФ об’єктів цивільної інфраструктури.

Ми робимо фото і відеозйомки в рамках кримінальних проваджень в співпраці з державними органами. Буває, що ми знаходимо уражені об’єкти випадково першими до пожежників і до початку кримінальних проваджень.

Як це починалося розповідає Секретар нашої Організації Сергій ПетровCountering Russian aggression with a camera та Голова правління нашої Організації Наталія Зубар – Ukrainian Woman Has Footage She Hopes Will Be Used In War Crime Trials

Поступово до нашої команди додаються як інші члени організації, так і партнери.

Ми випускаємо аналітичні огляди:

  1. Перші підсумки моніторингу знищення об’єктів цивільної інфраструктури в Харкові внаслідок обстрілів та бомбування РФ (АНАЛІЗ ЦІЛЕЙ) 
  2. Руйнація лікарень в Харкові ударами з повітря РФ
  3. Руйнація шкіл у Харкові та області від російських обстрілів та авіаударів
  4. Акустичний терор РФ

Ми не публікуємо абсолютну більшість зроблених нами фото і відео з міркувань безпеки. Але деякі відео ви можете побачити на нашому каналі

Знайомтеся з членами нашої команди

Війна очима Сніговика

Женя “Сніговик” Титаренко фотографує прострілену залізну каску в селі Вільхівка Харківської області. 12 травня 2022 року. Фото Наталії Зубар.