Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт» «Відкрий інших – пізнай себе!»

11200583_889510341116166_9146072254624986230_n

Дати проведення: 15-17 травня 2015. Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»
Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

до Дня Європи в Україні

презентують

Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт»
«Відкрий інших – пізнай себе!»

Дати проведення: 15-17 травня 2015
Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал»

З 15 по 17 травня до Дня Європи у Мистецькому Арсеналі вперше відбудеться Міжнародний фестиваль традиційних культур “ЕтноСвіт”, в рамках якого буде презентовано спеціальну платформу «ЕтноЄвропа».

200 майстрів з України та країн світу представлятимуть ремесла та їх традиційні технології, відкриваючи таємниці створення справжніх мистецьких рукотворних шедеврів. Серед гостей фестивалю представники таких країн, як: Франція, Греція, Білорусія, Литва, Грузія, Узбекистан, Туреччина та інші.

Проект має на меті створення платформи для культурного обміну, більш глибокого пізнання інших культур та інтеграції України у культурний світовий простір. Цього року Україна вперше запрошує народних майстрів країн світу, аби через народну культуру, яка є толерантною та об’єднуючою, створити атмосферу взаємопізнання та взаєморозуміння.

Протягом трьох днів фестивалю на відвідувачів Мистецького Арсеналу чекатимуть: ярмарок традиційних ремесел, виставки унікальних колекцій кераміки Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, виставка давніх українських музичних інструментів та спеціальна музична програма від Київського кобзарського цеху, дитячий простір (традиційні ігри, забави, майстер-класи), традиційна кухня з різних куточків світу та запашний козацький куліш, виступи фольклорних гуртів, майстер-класи з традиційних танців України, Грузії, Білорусії, Литви, ярмарок літератури про культуру та традиції, показ фільмів про зниклі та живі традиції, про людей, побут та ремесла різних країн світу.

Доторкнутись до традиції власноруч гості фестивалю зможуть на майстер-класах з соломоплетіння, гончарства, писанкарства, розпису на склі, плетіння з кукурудзи, ліплення з глини, витинанки, петриківського розпису, ляльки-мотанки, плетіння з лози, випікання жайворонків з тіста, ткацтва та безліч інших ремесел.

Міжнародний фестиваль традиційних культур “ЕтноСвіт” проводиться вперше, але має намір стати щорічним форумом, який збиратиме у столиці України творчих особистостей з різних країн світу з метою взаємо пізнання, налагодження культурних зв’язків між державами та сприяти поширенню іміджу України у світі. Пізнаючи культури інших народів, ми глибше пізнаємо свою рідну культуру.

Довідкова інформація:

Міжнародний фестиваль традиційних культур “ЕтноСвіт”

Дати проведення: 15 – 17 травня

Місце проведення: НКММК “Мистецький Арсенал”

Початок роботи фестивалю: 15 травня о 15:00

Прес-конференція: 15 травня о 16:00
Відкриття: 15 травня о 18:00
Вхід за запрошенням або за вхідним квитком

Подія у Фейсбуці – ТУТ