Чим ретельніші перевірки на блокпостах, тим безпечніше у прифронтових містах

Чим ретельніше перевіряють на наших блок-постах, тим більша гарантія безпеки у прифронтових містах.

Самим видом на блок-постах вояки ЗСУ попереджають, нелояльних до держави осіб про небезпеку антидержавних дій.

Зраднику, або ж диверсанту, вже не легко буде провести необхідні, для теракту речі. Так, можливо, але не легко. Десь в глибині душі він буде боятись досмотру. Можливо провести, тому що система перевірки не є гарною. Але хай всі проїжджаючі бачать, що ЗСУ тут є, і вони контролюють ситуацію.

Але навіть з такою, далеко не оптимальною системою перевірок, в профронтовій зоні безпечніше, ніж без неї. Комфорт місцевих тут стоїть на другорядних позиціях за безпекою.

Регіональна прив’язка народжених тут теж має свою роль. Ретельна перевірка чоловіків з Донецької та Луганської області – це не дискримінація, це пильність.

Хоча, я б до такої пильності додав прискіпливішу перевірку чоловіків Харківськоі, Запоріжськоі, та Дніпровської області.

Адже краще боротись не з наслідками теракту чи диверсії – їх краще попереджати. І якщо для цього треба постійна перевірка на блок – постах, то так і треба.

Ми на війні, не забувайте про це. А на війні прифронтова зона має особливе значення. Це важливе значення актуалізується як раз перед загрозою поновлення наступальних дій ВС РФ.

На війні легко і комфортно не буває, як і на блок-постах у профронтовій зоні.

Віталій Овчаренко, ІЦ “Майдан Моніторинг”

279980_default

Фото

About Віталій Овчаренко 449 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.