Колектив міської бібліотеки ім. Кропивницького на чолі зі своїм директором Тетяною Твердою вступили в Партію регіонів. Про це повідомили в прес-службі ММО ПР.
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/P1010011.jpg)
Партійні квитки новоспеченим партійцям вручив секретар Миколаївської міськради, керівник міської парторганізації ПР Володимир Коренюгін на зборах активу Центральної районної організації Партії регіонів, яке відбулося в цій же бібліотеці.
Всього за жовтень 2011 року в ряди Центральної райорганізації вступили 18 осіб, 11 з яких – це працівники бібліотеки ім. Н. Л. Кропивницького.