Ідея створення інтернет-радіо “Без меж” прийшла до двох учасниць першої Школи миротворчої журналістики Марини Зайки та Вікторії Лобко під час навчання. Вони одразу поділилися своїми ідеями з учасниками та тренерами Школи і отримали багато порад по їх успішної реалізації.
![12316510_928056243943230_483449006571888270_n](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/12316510_928056243943230_483449006571888270_n.jpg)
Вдома, в Сєвєродонецьку, до дівчат долучилися бажаючі працювати над цією ідеєю, адже у Сєвєроднецьку гостро відчувається відсутність змістовної та збалансованої інформації.
![Ідеологи та організатори інернет-радіо "Без меж" Марина Зайка та Вікторія Лобко за роботою](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/11228940_921100101294927_9115672600960906491_o-640x689.jpg)
Зрештою, після детальної обробки інформації, виділився пакет з 20 програм, які організатори були в змозі охопити. Саме їх зараз радіо пропонує своїм слухачам.
Детальніше про організацію і роботу інтернет-радіо “Без меж” можна почути в інтерв’ю організаторів.
Радіо працює за підтримки Української Миротворчої школи.
https://www.youtube.com/watch?v=ixIfNIMIrsE
Проект «Українська миротворча школа» реалізується коаліцією громадських організацій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.