![CHr](http://12.maidan.org.ua:8080/wp-content/uploads/2012/10/CHn1-160x160.jpg)
«Громада має знати хто є хто. Хрунями ми вважаємо тих, хто продає майбутнє нашої країни та шантажем, підкупом чи обманом змушує віддавати свій голос за Партію регіонів та її явних чи прихованих висуванців», – заявив один з лідерів «Української справи» Петровський.
А 19 вересня на плакатах кандидата в депутати І.Чайківського з*явились наліпки «обережно Хрунь-регіонал» без вихідних даних, що є порушенням п.7 ст.69, п.22 ст.74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”), та являється чорною політтехнологією.
Координатором ЧЕСНО в Тернопільській області є представник «Української справи» Юрій Лотоцький