Цими днями, за підтримки Української Миротворчої Школи, було проведено майстер класи з виготовлення квітів маку в 3 обраних сєвєродонецьких школах (№ 14, 17 та 4).
Можу сказати тільки одне – українському роду немає переводу! Діти охоче взялись за кропітку роботу з виготовлення маленьких деталей квітки, щоб зібрати свою квіточку. Всього за два дні діти виготовили 79 квітів маку!
Хочу подякувати всім активістам Сєвєродонецька, що були задіяні у підготовці цих майстер класів! Бо тільки з їх наполегливою роботою ми наробили 900 пелюсток із атласної стрічки, щоб діточки змогли зібрати квітку!
Дякую всім і особисто Ірині Сафроновій, Лізі Колєснік, Яні Кравцовій, Максиму Попову, речнику АТО в Луганській області, Віталію Балковському, Бондаренко Ларисі та всім тим, хто залишився за кадром, але їх внесок дуже цінний і вагомий!
І на останок, фоток зробила дуже мало, тому що діти забрали всю мою увагу, бо кожен хотів зробити класний і охайний мак.
![Світлина від Елени Владимировної.](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/p261x260/10998010_10205513805556645_4647577874360115716_n.jpg?oh=1e2e4b5b5af75301b2e9a08ef9eadfa5&oe=55E14E06)
![Світлина від Елени Владимировної.](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/p261x260/11183449_10205513805316639_2886686450646020550_n.jpg?oh=b37ba58d330d703b806da2606ac21f9d&oe=55C7E870)
![Світлина від Елени Владимировної.](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p173x172/11150721_10205513805596646_196074587036790451_n.jpg?oh=2df5d12b143ce612ca1a4eb721c40d66&oe=55DC4E29)
![Світлина від Елени Владимировної.](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/p228x119/541552_10205513808676723_1128763981071588423_n.jpg?oh=a246b50d796d12f8061802d80f6c2030&oe=560CCFA1)
![Світлина від Елени Владимировної.](https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p228x119/11173397_10205513808756725_7079322587452841060_n.jpg?oh=58b5e4494a86ce86670aaefacd365286&oe=55D7A078)