За Королевську агітують під виглядом соцопитування (+інфа з Києва і Харкова)

Уже кілька днів по Черкасах ходять люди, які представляються соціологічною службою й під приводом соцопитування агітують за Наталію Королевську та її політичну силу.

Про це повідомили Gazeta.ua респонденти “опитування”.

“До мене підійшла дівчина, запитала за кого я буду голосувати. Кажу їй, що за Тимошенко. Потім питає, а за якого нового, молодого політика. Сказав, що за Кличка. Вона ж тоді давай агітувати за Королевську, поки я не відповів їй, що за неї ніколи не голосуватиму. Дивно, але після цього дівчина розвернулася й пішла геть. Навіть не поставила ніяких відміток в опитувальнику”, – розповів черкащанин.

Такі “опитувачі” громадської думки вже кілька днів працюють групами по двоє по всьому місту. Їх бачили на площі біля залізничного вокзалу, на центральній площі, на Дружбі народів, біля вул. Паризької Комуни, Сєдова тощо, відзначає видання.

На площі біля залізничного вокзалу також працює двоє чоловіків. Одному на вигляд 45 років, іншому 20.

Підходять і ставлять 4 запитання. Перше – “Якби вибори до парламенту проходили завтра, то за кого б ви проголосували?”. При цьому пропонують 6 варіантів відповіді: Юлія Тимошенко, Сергій Тігіпко, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Наталія Королевська.

Наступні три запитання від псевдо-опитувачів звучали так: “Як ви вважаєте, чи потрібні Україні нові лідери?”, “Чи чули ви про те, що Наталія Королевська очолила нову партію “Україна Вперед”?, і “Чи знаєте ви, що Наталія Королевська виступає за відставку прем’єр-міністра Миколи Азарова?”.

Представляються членами Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Українське молодіжне інформаційне агентство”.

Один із опитувачів розповів Gazeta.ua, що їм повідомили, що організатором акції є Королевська.

“Але оскільки агітація ще заборонена, то ми під таким приводом це робимо. Нам, взагалі-то, результати цього голосування не потрібні. Головне наше завдання – донести інформацію про Королевську до людей”, – сказав він.

За словами чоловіка, їх організовує Київ, але планується відкритися осередок і в Черкасах. Загалом їм треба відпрацювати 5 робочих днів. Каже, що за кожен день платять по 60 грн. за 5 годин, і розраховуються щодня.

Українська Правда


Наш форумчанин киянин теж зіткнувся з цим

Біля М. “Академмістечко” підійшов хлопець нібито з опитуванням.

Спочатку показав фотки політиків і запитав, за якого з них я проголосую? Я тицьнув у Кличка (хоча в цьому виборі не впевнений). Відмітив …

Потім запитав, чи хочу я зміни поколінь у владі? Аякже! Відмітив…

Потім: чи відомо мені, що Королевська утворила партію “Україна – вперед!”? Відомо. Відмітив…

А те, що вона хоче зняти уряд Азарова? Невідомо… Так тепер знайте!

І подарував мені наклейку на холодильник. Оцю:

А це інформація з Харкова

По дороге домой остановили молодые люди. Три вопроса:

– за кого проголосовали бы на президентских?
-знаете ли о существовании партии Натальи Королевской?
-знаете ли об ее инициативе по отставке правительства Азарова?

Последний вопрос поставил в тупик. Не знал. В целом, я так понимаю, идет процесс проверки узнаваемости бренда.

1 Comment

  1. Ця с…чка із “PR”. Піарять її давно. Мітила на місце ЮВТ. Який із неї нардеп, якщо українську зневажає? Ось так, ми, українці завжди – шукаємо собі царя посеред нових обличч. А потім ридаємо від горя, яке заподіяли собі самі. Вірити тільки собі, боротися за визволення СВОГО НАРОДУ від королевських загарбників!

Los comentarios están cerrados.