Під час планування спрямованої проти антиукраїнського законопроекту “Про засади державної мовної політики” акції протесту 24 травня були обговорені подальші дії загальноукраїнської кампанії, яка має на меті цілеспрямовану роботу по зниженню рейтингу політичних сил та окремих політиків, і в якій лише за кілька днів вже висловили бажання взяти участь понад 15 організацій, більшість з яких до цього часу була скептично налаштована як щодо влади, так і щодо опозиції.
Окрім планів на найближче майбутнє – обіцяних під час вручення “листів щастя про мову” поїздок до округів, де мають намір балотуватися Колесніченко, Ківалов, Єфремов та Литвин – було прийняте стратегічне рішення зосередити першочергову увагу, окрім Партії регіонів, також на найбільш впливових постатях тих фракцій та партій, які віддадуть свої голоси за розкольницький законопроект й балотуватимуться за мажоритарними округами. Це стосується як членів Партії регіонів, які висуватимуться у західній та центральній Україні, так і членів Народної партії, групи “Реформи заради добробуту”, позафракційних депутатів та тих представників БЮТ і НУНС, які проголосують за дітище Колесніченка-Ківалова. Серед прізвищ можливих першочергових “жертв” кампанії, яка вестиметься в основному не в площині мови (на сході та півдні її взагалі проводитимуть тією мовою, якою говорять мешканці округу), а через донесення виборцям негативної ролі цих партій та кандидатів при вирішенні соціальних та економічних проблем, які непокоять мешканців будь-якої області України значно більше, ніж мови, окрім деяких регіоналів, називалися також прізвища голови Верховної Ради Володимира Литвина, голови фракції Народної партії Ігоря Шарова, одного з авторів відкликаного після протестів громадськості законопроекту “Про мови в Україні” Сергія Гриневецького, голови депутатської групи “Реформи заради майбутнього” Ігоря Рибакова та цілої низки “ризикованих” з точки зору позиції щодо мовного питання позафракційних депутатів – Наталії Королевської, Сергія Буряка, Богдана Губського, Сергія Осики, Валерія Писаренка, Руслана Богдана та інших.
Учасниками кампанії вже зібрані кошти на першу, пробну, поїздку, яка відбудеться наступного тижня (поки що вона запланована до Новоград-Волинського, де балотуватиметься Володимир Литвин). В подальшому планується іще низка поїздок, окрім вже обіцяних, а також формування осередків кампанії на місцях по всій Україні та співпраця (в т.ч. ресурсна) з опонентами тих, хто віддасть свої голоси за антиукраїнський законопроект. Кампанія вестиметься все літо і всю осінь до самих виборів, а після виборів переросте в антипрезидентську кампанію, яка триватиме до 2015 року, якщо закон буде прийнятий Верховною Радою та підписаний Віктором Януковичем.
Також плануються звернення до європейських політиків та урядів, оскільки законопроект “Про засади державної мовної політики” загрожує порушити стабільність у державі, що поставить хрест на євроінтеграційних перспективах України (не виключено, що саме таку мету й переслідують лобісти законопроекту з огляду на їх ідеологічні погляди та приналежність до проросійських українофобських організацій).