Скандально відомий в середовищі українців Росії Б.Безпалько зявився поряд з Путіним

07 червня 2012 року президент Російської Федерації В.Путін підписав указ «Про Раду при Президенті Російської Федерації з міжнаціональних відносин». ( http://www.kremlin.ru/acts/15577 )
Головним завданням Ради є «розгляд концептуальних основ і завдань державної національної політики Російської Федерації». Згідно з положенням, Раду очолює сам Володимир Путін, заступниками призначено В.Володіна, першого заступника голови адміністрації президента РФ та Д.Козак, заступника премєр-міністра РФ. До Ради входять також представники національних меншин Росії. Українців Росії представляє Б.Безпалько, як голова правління так званої загальноросійської громадської організації «Федеральна національно-культурна автономія «Українці Росії».
Аналізуючи події останнього часу, пов’язані із закриттям таких загальноросійських організацій, як Об’єднання українців Росії (голова Т.М.Дудко) та Федеральна національно-культурна автономія українців (голова В.Я.Бабенко), та створенням за відсутності засобів масової інформації та представників українських громад РФ нової НФКА на чолі з Б.Безпальком, розуміємо: багато що стає на свої місця. ( http://www.uvkr.com.ua/news/2051 )
Стає зрозумілою і оперативна реєстрація новоствореної організації міністерством юстиції РФ, за чиїм позовом до суду ОУР та попередня ФНКА українців Росії були ліквідовані. Все це були скоординовані й продумані дії – ліквідація справжніх українських національних об’єднань Росії з багаторічною історією й твердими переконаннями та паралельне творення псевдоукраїнської «національно-культурної автономії українців Росії», завданням котрої, так виглядає, буде не захист мовних, культурних і духовних інтересів українців Росії, а реалізація «державної політики Російської Федерації».

Максим Рівний
Прес-служба УВКР