Проти директора ТВі порушили кримінальну справу – на канал тиснуть (VIDIA)

12 липня вранці податківці прийшли “трусити” ТВі. В офіс прийшло четверо офіцерів податкової міліції, яка порушила кримінальну справу щодо гендиректора телеканалу ТВі Миколи Княжицького. Про це повідомляє Українська правда.

“В нас гості з податкової міліції, які прийшли виконувати постанову слідчого. В них на руках рішення Шевченківського райсуду про проведення в нас виїмки документів фінансово-господарської діяльності за 4 роки”, – зазначив заступник Княжицького з правових питань Олег Радченко.

“У нас була податкова перевірка з цього питання у минулому році, й було все нормально. В цьому році вони знайшли якісь порушення. Ми це оскаржили, і виграли у минулому місяці адміністративний суд з цього питання”, – сказав він.

Однак у цьому місяці, за словами Радченка, слідчий порушив кримінальну справу з цих же питань.

Гендиректора телеканалу ТВі Миколу Княжицького незаконно не повідомили про порушення податковою міліцією кримінальної справи проти нього. Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу.

“Я про це дізнався оце сьогодні, коли хлопці прийшли виїмку робити. Суд прийняв рішення робити виїмку, нас туди не запросили. Кримінальну справу проти мене порушили, мені ніхто про це не сказав”, – розповів він.

У зв’язку з подіями навколо ТВі відома тедеведуча “П’ятого каналу” опублікувала у соцмережі фото свого грузинського паспорта з коментарем про можливу еміграцію з країни. “Усе, що відбувається в Україні, зокрема і сьогоднішні події на TVi, схиляють до однієї-єдиної думки – їхати. Мій грузинський паспорт,”- підписала фото Тетяна Даниленко.

Як повідомляв сайт VIDIA, раніше телеканал TBi повідомив про утиски від влади та припинення трансляції.

Як відомо, телеканал ТВі є одним з небагатьох українських ЗМІ, які дозволяють собі відкрито і правдиво розповідати українцям про діяльність влади.

Медіа-портал VIDIA
Відео надані ТВі