У Вінниці юристам Об’єднаної опозиції погрожують розправою

Представникам юридичного департаменту Центрального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина», які відстоюють результати виборів в округах №11 та 14 на Вінниччині, погрожують фізичною розправою.

 Після судових засідань до них підійшли невідомі, які пригрозили, що юристи «не доїдуть до Києва», якщо не припинять представляти інтереси кандидатів від Об’єднаної опозиції в судах та ОВК.

 «Ми звертаємося до наших політичних опонентів. Якщо вони не вміють достойно програвати і вдаються до таких ганебних методів, тоді вони мають усвідомлювати, що понесуть всю повноту відповідальності за такі дії», – наголошують у «Батьківщині».

 Об’єднана опозиція звертається до органів місцевої влади з вимогою забезпечити правопорядок та безпеку учасників виборчого процесу.

 Нагадаємо, ОВК №11 та 14, де за результатами голосування перемагають кандидати від Об’єднаної опозиції Наталія Солейко та Іван Мельничук, незаконно прийняли рішення про перерахунок голосів, при чому було знищено бюлетені з голосами за кандидатів від «Батьківщини».

 Крім того, на скандальній 11-й ОВК міліція виштовхувала спостерігачів від ОБСЄ із приміщення ОВК, в той час як члени комісії підтасовували бюлетені.

1 Comment

Los comentarios están cerrados.