Ющенко — зрадник, бо виборчу кампанію “Нашої України” фінансувала Партія регіонів – Зікеєв

На парламентських виборах Віктор Ющенко працював на Партію регіонів. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав голова Донецького обласного осередку “Нашої України” Сергій Зікеєв.

“На замовлення спонсора, Партії регіонів, яка спонсорувала виборчу кампанію “Нашої України” відбулася заміна наших партійців у ОВК та ДВК Донецька на представників Партії регіонів. Головне завдання – фінансування Партією регіонів “Нашої України” було у тому, щоб на південному сході протистояти контролю нашої партії за вільним волевиявленням громадян. А на заході та центрі – відтягнути голоси від Об’єднаної опозиції та “УДАРу”, – сказав він.

Коли запитали, чому робили заміни членів ОВК та ДВК, керівник виборчого штабу партії заявив, що “за бажанням спонсора”.

“Таке було бажання спонсора. Таке планувалося з самого початку. До прикладу у Донецькій області не створювалися штаби, я спитав, як ми будемо формувати дільничі комісії. Мені відповіли: “Ми не будемо формувати дільничі комісії”. Тоді ми на громадських засадах, віддаючи свої власні гроші, сформували ці штаби. Ми просто розізлились і у двох округах власними силами організували усе, що було потрібно. Там, на сусідніх округах, через дорогу, у Партії регіонів на 40 тис голосів більше. Чітко працював Ющенко на результат Партії регіонів”, – сказав він.

“Коли викидають із комісії нашого представника і ставлять замість нього ярого прихильника Партії регіонів, інших висновків робити не можна”, зазначив він.

Зікеєв розповів, що дізнався про співпрацю “Нашої України” із Партією регіонів за 10 днів до виборів.

“Коли відбулися перші 50 замін членів виборчих комісій, я звернувся у всі керівні органи – до Ваннікової, до Віктора Ющенка. Я був впевнений, наївна людина, що зараз ми проведемо другий етап з’їзду, викинуть усіх тих “костенківців”, бо це йшло по їхній лінії”, – зазначив політик.

Зікеєв додав, що хотів особисто спитати у Ющенка, як він міг так зробити: “Я заробив оці шрами у 2004 році на президентських виборах у Донецьку за Ющенка. Хотів би подивитися йому в очі. Це – зрада”.

Ще невеличкий штрих до сьогоднішніх новин про Нашу Україну: в 2010-му на місцевих виборах в Харкові НУ (під головуванням Ярослава Ющенко) п(р)одає за своєю квотою секретарем міської виборчої комісії регіоналку Надію Ларікову.

(вона й досі “працює” на цій посаді і ніхто її відкликати не збирається http://www.city.kharkov.ua/uk/article/view/id/96)

Acerca de Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст