Росія відмовилася приймати нелегалів з України: Київ заявив про порушення угоди про реадмісію

42221Російські прикордонники не виконують угоду про реадмісію і не приймають назад нелегалів, які потрапили до України з російської сторони.

Державна прикордонна служба України заявляє про порушення Росією угоди про реадмісію. Про це йдеться в повідомленні Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

У повідомленні нагадується, що 5 червня Верховна Рада ратифікувала угоду про реадмісію, яка набула чинності 8 серпня, проте наразі вимоги угоди про реадмісію російська сторона не виконує. “Представники РФ відмовилися приймати групу нелегальних мігрантів, яких затримали українські прикордонники 21 липня на ділянці відділу прикордонної служби Дергачі Харківського прикордонного загону”, – йдеться в повідомленні.

Представник прес-служби управління зазначив, що через це прикордонникам довелося відправляти 4 затриманих громадян В’єтнаму на батьківщину за рахунок української держави.

Вони вилетіли з аеропорту Харків 20 серпня близько 14:00 рейсом Харків – Дубаї з подальшою пересадкою до місця призначення.

Він підкреслив, що російська сторона відмовилася прийняти нелегальних мігрантів вже після вступу угоди в силу.

В повідомленні управління підкреслено, що введення в дію принципів і норм угоди є важливим кроком на шляху до регулювання процесів міграції та боротьби з незаконною міграцією і транснаціональною організованою злочинністю на українсько-російському кордоні.

Основний потік нелегальної міграції становлять вихідці з країн Азії та Африки.

“У зв’язку з проведенням в РФ зимової олімпіади та активізацією роботи правоохоронних органів в боротьбі з нелегальною міграцією здіснено низку заходів, які передбачають масові затримання і випровадження нелегальних мігрантів з території країни”,- сказано в повідомленні.

У повідомленні підкреслено, що саме цей фактор зараз значною мірою і визначає більшання кількості спроб нелегальних мігрантів перетнути державний кордон України.

Тільки з початку року прикордонники Східного регіонального управління затримали 67 нелегальних мігрантів, з яких 21 виїхало з країни в примусовому порядку за рахунок держави.

Як було повідомлено раніше, угода про реадмісію, підписана між урядами України і Росії 22 жовтня 2012 року, набрала чинності 8 серпня.

Dt.ua

1 Comment

  1. Россия еще раз подтвердила, что с ней лучше не иметь никаких дел, в т.ч. и вступление в ТС. Это не страна -это сплошная ТАЙГА. Люди очень хорошие, а руководство экстремисты.

Los comentarios están cerrados.