На вулицях міст України з’явились зубаті російські матрьошки поряд із валянками

На вулицях Києва, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Житомира і Тернополя з’явились зубаті матрьошки. Саме такий символ розміщено на плакатах та наліпках, які закликають українців не купувати російські товари у відповідь на низку недружніх кроків північного сусіда щодо України. Також біля торгівельних мереж, магазинів, ринків та у супермаркетах можна зустріти аналогічні заклики із штрих-кодом товаровиробників Російської Федерації та іншим російським символом – валянками.

Поширення таких плакатів, листівок, наліпок проходять в різних містах в рамках загальноукраїнської кампанії «Не купуй російське!», а невдовзі вони мають з’явитися в усіх регіонах України.

Причиною для оголошення кампанії стала злива відверто недобросусідських кроків Росії щодо України – від вбивства українських рибалок російськими прикордонниками до заборони ввезення українських товарів на територію Російської Федерації. Про заклик Громадянського руху «Відсіч» не купувати російські товари повідомили понад сто засобів масової інформації України, Росії, Білорусі, Казахстану, Естонії, Латвії, США, Канади, Франції, Вірменії і навіть Ірану.

Розпочалась кампанія акцією біля Адміністрації Президента України з вимогами переглянути ставлення до Росії як до стратегічного партнера. Після цього на День Незалежності України в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Маріуполі, Житомирі, Ніжині відбулися перші роздачі й розклейки листівок із закликами не купувати російські товари з оголошенням збору коштів на подальше ведення кампанії. За рахунок тих, хто відгукнувся, за словами активістів, були надруковані кольорові плакати і наліпки, які разом з виготовленими в основному за кошти самих активістів чорно-білими інформаційними листівками зараз почали поширюватися по Україні накладом у десятки тисяч примірників. Однак у «Відсічі» кажуть, що бажаючих поширювати листівки сьогодні є приблизно у десять разів більше, ніж можливість організаторів забезпечити волонтерів необхідними матеріалами. За листівками буквально стоять у черзі активісти з-понад сорока міст. Учасники кампанії зазначають, що люди як у Львові чи Києві, так і в Одесі й Дніпропетровську переважно негативно оцінюють дії Росії щодо України.

В інтернеті на сторінках кампанії у соціальних мережах всіх бажаючих взяти в ній будь-яку участь закликають заповнити анкету.

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5211 5374 1408 3761 (Решетняк Борис Сергійович)

PayPal: Oksana24@live.com

Джерело: «Вставай і дій!»

 

b2

b1

k1

k2

k3

k4

k5

k6

k7

k8

k9

k10

k11

k13

k12

k14

k15

k16

k17

k18

k19

k22

k23

k24

k25

k26

k27

k28

k29

k30

k31

k32

k33

k34

k35

k37

k38

k39

k40

k41

k42

k46

k47

 

2 Comments

  1. Чого Ви ще не в Луцьку!? Пишіть мені на мило, – допоможу зв’язатися з національно-свідомими громадським активістами.

Los comentarios están cerrados.