Анатолій Ткачук: Для реформ потрібна довіра населення до влади, а наші ЗМІ її вбивають

Сьогодні пів-дня не брав в руки комп”ютер, не планую щось писати за планом тому переглядаю різні сайти та фейсбук. Тому вирішив ще раз написати про реформи, можливість їх проведення та наслідки. Так от коротко це виглядає приблизно так.

Реформи у країнах, де немає політичної культури діяльності опозиції, відбувається тоді, коли ситуація виходить з під контролю і без реформи буде катастрофа. Робить реформи відповідальний уряд, для якого це головна місія, а не політична коньюктура. Для уряду потрібна підтримка парламенту, адже реформи передбачають собою кілька ключових речей: зміна законів – формування нової юридичної рамки; спроможність інституцій – перетворення органів управління та вирішення кадрових питань; фінансові ресурси – за рахунок бюджетної економії і вивільнення на цьому коштів або міжнародні кредити чи допомога. Але навіть при умові, коли все це є, потрібно довіри населення. Така довіра формується дуже сильно власне ЗМІ, які можуть або переконати, що це необхідно (згадайте приватизацію майна), або навпаки – “уряд лізе в кишеню людині” (підвищення тарифів).

Що ми маємо сьогодні? Без реформ уже не можна це точно. Хто в опозиції підготував реформи? Ніхто. Дещо зробили громадські організації в різних сферах і тут певні речі зроблені, але це короткі кроки. Єдина реформа, яка має концепцію та юридичну рамку – в сфері державної регіональної політики та в сфері децентралізації. Отже для проведення реформ, які не були підготовлені за час перебування в опозиції потрібен час та люди здатні на це. Чи є такі люди? В основному немає! Більшість кадрів середньої ланки була вибита в 2010-11, тепер добивають решту. Зарплата мізерна, а критика жахлива. Підтримка в парламенті? В коаліції є своя опозиція яка мочить уряд більше ніж супротивники. ЗМІ – вони просто тотально валять усі починання, формуючи недовіру усіх до всіх. Суспільство? Суспільство в умовах тотального тиску на нього ЗМІ знаходиться в повній прострації: всіх зливають, всі крадуть, всі зрадники…

Як тут проводити реформи? Де ця б..ська еліта, яка має взяти на себе відповідальність за майбутнє? Де ці вср..ні журналісти, які пишуть дурню не розуміючи, що вони розхитують землю під ногами у всіх, в тому числі і в себе? Зберіться, поговоріть між собою і працюйте, а не показуйте свої амбіції і не перетворюйте свої слабкості в піар. Часу на це вже немає. Всі, тут згадані і не згадані відповідальні за створення умов для реформ. Проте більшість роблять все навпаки. Самі хочуть бути білими і пухнастими. Дістало, дійсно. Якби так вели себе наші на Донбасі, то Путін уже був би в Києві.

ФБ сторінка Анатолія Ткачука

6 Comments

  1. есть реформы для которых у населения совет спрашивать не надо,например снятие неприкосновенности депутатской и судейской… Прошу не путать повышение тарифов с реформами!

  2. Так зробіть вже щось. Може проведіть якусь ЗАКРИТУ конференцію, запросіть туди ВСІ без винятку ЗМІ і вирішіть це питання. Бо вже неможливо ні читати вас, ні телевізор включати. ОСТОГИДЛИ ВИ ВСІ, СУКИ !

  3. =======Анатолій Ткачук: Для реформ потрібна довіра населення до влади, а наші ЗМІ її вбивають======

    Чушь полная совковая голова у толика-то. какое нахрен дпверие до влады. шо за детский сад. Эта влада в ходе реформ довольно жестко должна действовать и в таких условиях говорить о народе о доверии только кретин(коммунист) может. Что касается СМИ так она должма и поддерживат и подгонять владу одновременно, не прощать и не действоварь из подтишка. вот и весь сказ о доверии народа к владе

Los comentarios están cerrados.