Демонтаж пам’ятника Жукову – Громадянське суспільство Харкова чекає однозначної позиції

В перехідні етапи державного розвитку саме СБУ, МВС, прокуратура та ОДА є стрижнем української державності в Харкові – форпості України.
Громадянське суспільство Харкова чекає від усіх цих інституцій однозначної позиції.
До кожного з керівників структур ми прийдемо на офіційний прийом громадян.
Щоб, як і попередні п’ять років, ви словами і ділами підтвердили рух до цивілізованого суспільства, верховенства права, виконання закону про декомунізацію, максимальну підтримку проукраїнських сил, активістів, волонтерів тощо
Бо нинішній президент України нещодавно в Брюселлі, Берліні та Парижі однозначно підтвердив рух України в ЄС, НАТО.

По порядку:

1) Демонтаж пам’ятника ” м’яснику Жукову ” силами громади має стати такою точкою єдності народу та влади, якою стали напади на намет ” Все для Перемоги “. Однозначна, спільна позиція влади ( ОДА, прокуратури, МВС, СБУ ) та громадян показала, що намет був, є і буде до нашої остаточної перемоги над російським агресором, до повного повернення всіх наших територій та громадян додому.

2) Саме ОДА та прокуратура мали проконтролювати своєчасне виконання закону про декомунізацію стосовно пам’ятника Жукову. Тому, частина відповідальністі за стихійний демонтаж та конфлікт між правоохоронцями та громадянським суспільством лежить і на цих структурах.

3) Треба повернутись в площину прав і свобод громадян, а не НКВСні технології обвинувачення. Прокуратура в принципі не може бути обвинувачувачем громадян в демонтажі пам’ятника, а має захищати їх конституційні права та свободи. Тим більше, що вже зараз використана методика ганебної фальсифікації обвинувачення слідчим Голозубовим та прокурором Таран до зовсім випадкової людини, що є ганебним. В стилі традиції ФСБ та КДБ…

4) Вважаємо, що всі владні структури в цей перехідний час зобов’язані не намагатись всидіти на двох стільцях, а чітко і однозначно заявити свою позицію. А саме, всебічний захист та підтримка законів України, проукраїнських активістів і почати роботу з тими, хто розгойдує ситуацію в регіоні в цей непростий час – депутати міськради, які зухвало порушуючи закон України, публічно прийняли рішення про перейменування проспекту Григоренка назад в Жукова.

5) ( останнє )
Одна !!! з частин обвинувачення під час стихійного демонтажу пам’ятника Жукову: ” …встановили на постамент державний прапор України…” – кваліфікація цих дій – хуліганські дії. Це як розуміти?

Не тільки ми, вся Україна чекає від керівництва цих структур однозначної, проукраїнської публічної позиції.

На фото – події під час стихійного демонтажу пам’ятника Жукову в Харкові 2.06.19; потерпіла дівчинка Diana Galilova ( на передньому плані, її б’є співробітник поліції ) подала заяву до Немишлянмького райвідділку поліції.

ГО ” Світанок Харків ”
ГО ” Український Легіон ”
ГО ” Національно – Визвольний Рух ”
ГО ” Інформаційний центр ” Майдан Моніторинг ”
Харківський антикорупційний центр
ГО «Антикорупційний блок учасників АТО»
ГО ” Автомайдан Харків ”
ГО ” Громадськой Сектор ”
ГО ” Правий Сектор Харківщина ”
ГО ” Громадсько – Правовий Захист ”
ГО “Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків”
ГО “Традиція і порядок”
ГО “Антикорупційна рада” проект Справедливий Суд
ВПО “Фрайкор”
Громадсько-політичний рух ” Межа ”
ГО ” Національні дружини ”
ПП ” Національний Корпус ”
ГО ” Громадська Варта Харків ”
ГО ” Прорвёмся “