В Харкові поширили листівки проти регіоналки Ірини Бережної

В Харкові продовжується “помста за розкол країни” Партії регіонів та її кандидатам в одномандатних мажоритарних округах. Активісти кампанії вже поширювали в місті інформаційні листівки з закликом не голосувати за кандидата від Партії регіонів в окрузі № 168 – чинного народного депутата Валерія Писаренка.  Наступними об’єктам “помсти” стала народ депутат Ірина Бережна.

В неділю, 26 серпня активісти кампанії масово поширили листівки з роз’ясненням, чому не можна голосувати на парламентських виборах за цього кандидата та партію, яку вона представляє.

Нагадаємо, що в ці вихідні, в рамках кампанії “Помста за розкол країни”, активісти також здійснили дводенний агітаційний візит в округ Володимира Литвина та відбулись поширення листівок проти Партії регіонів та її кандидатів в Житомирі – проти чинного губернатора Сергія Рижука та Дніпропетровську – проти Ігоря Циркіна.

Метою кампанії “Помста за розкол країни” її активісти визначили відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну та зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Приєднатися до кампанії можна, заповнивши анкету: http://vstavay.info/yak-ya-mozhu-dopomohty/

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5577 2127 1645 8826 (Чулівська Ірина Костянтинівна)

Яндекс-гроші: 410011485041060

PayPal: Oksana24@live.com

Джерело: Відсіч