Офіціоз: “Віталій Захарченко закликав громадян не піддаватися на провокації”

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко під час спілкування із пресою звернувся до громадян із проханням не піддаватися на різного роду провокації активістів. Адже вони іноді закликають до таких дій, за які в Україні передбачено кримінальну відповідальність.

За словами Віталія Захарченко, на масові акції, де стаються різного роду сутички приходять одні і ті ж люди. На думку Міністра, їх наймають для підбурювання певні політичні сили. Ці активісти закликають мирних громадян до вчинення правопорушень. І, на жаль, громадяни, які не завжди задоволені роботою міліції, піддаються на такі провокації.

– Якщо у вас є інформація про неправомірні дії працівників міліції, ви завжди можете звернутися до апарату МВС із заявою. Зокрема, в чергову частину Міністерства, можете прийти до мене на особистий прийом, або ж написати мені на блог. Я запевняю, що усі заяви будуть розглянуті, – наголосив очільник правоохоронного відомства.

На запитання журналістів про те, чи понесуть відповідальність учасники подій біля міліції Святошинського району, Міністр відповів, що підбурювачі однозначно будуть притягнуті до відповідальності.

1 Commentaire

  1. Пусть Захарченко выйдет к людям и опросит 1000 человек. Задаст им вопрос: довольны ли они милицией? 999 ответят отрицательно. Не уверен, конечно, что он после этого сделает себе харакири. Или, хотя бы, подаст в отставку.

    Зачем вешать людям лапшу про какую-то там приемную МВД? Это клоун, что, всех за дураков держит? Мы что, не понимаем, чем его ведомство на самом деле занимается?

Les commentaires sont fermés.