Лариса Денисенко: Український вибір попереджає: “Геї заполонили всю Європу”

Українська Правда

19d87a1-135Коли в тебе час від часу гостює Владімір Путін, принаймні про це згадують вітчизняні та закордонні засоби масової інформації, найменше, що ти можеш зробити для дорогого гостя: подарувати комплект листівок-демотиваторів.

Ще й гроші непогані, певне, можна за це (або ж на це) отримати. Можливо, саме вдячністю та своєрідним виявленням гостинності можна пояснити “європейські страхіття” Українського вибору Віктора Медведчука.

Над концепцією та ключовими жахами довго не думали, бо витягнули звичну краплену колоду і розкидали столом карти.

Отже. “Страхіття” перше: Хижі гомосексуали. “Асоціація з ЄС це – одностатеві шлюби”, – констатує листівка Українського вибору, зображення котрої більше нагадує рекламу центру кардіології або ж соціальну рекламу фонду “АнтиСНІД”. Прихильники цієї позиції дійшли до того, що розшифровують ЄС як – “євросодом”. Хто ж іще може настільки налякати пересічного українця крім європейського гомосексуала?

Після цього промовистого попередження може скластися таке враження, що як тільки потрапляєш закордон, у цю манірну Європу, відразу людина твоєї статі цуп тебе за руку – як сірий вовчок за бочок – і до церкви або ж до мерії. І нема на це ради. Ніде не сховатися, ніяк не вберегтися. Ну, представники Українського вибору, мабуть, виїздили за кордон і знають чим лякають. Голову треба мати на плечах, тоді за інші частини тіла менше переживати доведеться.

“Страхіття” друге. “Асоціація з ЄС — це зростання цін!”

Було 19.99 (певне, що гривень), стане 19.99 (певне, що євро). Ця листівка дуже схожа на товарні каталоги, котрі кидають до поштових скринь, та листівки з акціями супермаркетів. “Раніше були по 19.99, а тепер – по 19.99”! – нова-стара тема оповідки про раків для Романа Карцева.

Чому такі цифри, чому не диявольські шістки? Було б видовищніше! Ніхто не пояснює та й кому це потрібно? Втім, для “страхіть” логіка не головне, тому навряд хтось її тут планував відшукати.

В країні ж економіка щодня святкує новий рік, ВВП зростає щомиті та перебуває в такому ерегованому стані, що вже не вміщається в країні, а як увійдемо до Митного Союзу – зросте до неба наче Чарівний Боб.

“Луганчанам не нужны нахлебники из ЕвроСоюза”, – виходять з хоровим плакатом мешканці Луганська. І я собі уявляю, як одностатевий європейський хор у відповідь підморгує особам своєї ж статі з Луганщини та співає тоненькими, але такими страшенними голосами: “Заживемо ми всі в місті Луганську, і луганчан будьмо мати по-панські”. Перепрошую, але про такий махровий абсурд важко говорити не водевільно.

Про що ж Український вибір може попереджати в подальшому? На мій погляд, тут все просто. Пам’ятаємо, що карти – ті самі.

Наприклад. “Асоціація з ЄС – простір без російської мови”. Це не просто жах. Це неможливість “нормально поговорити” з “нормальними людьми” “людською мовою”, бо ж там “ніхто не розуміє по-нашому”. Примусять не тільки до одностатевого шлюбу, ще й погоджуватися на це іноземною мовою. Як людині то все витримати?

Або. “Асоціація з ЄС – добровільне рабство. За це пролив кров твій дід?” Зараз наші туди їдуть ґарувати, щоб щось заробити, і заробляють, а коли простір стане загальним, то платити українцям не будуть. Будемо всі вбиватися на панських плантаціях, вбиральнях та будівництві за їжу та секс. Одностатевий, звичайно. Нічого не дадуть, а те, що є – заберуть. Ґвалт!

Спекуляції та маніпуляції на ґрунті другої світової війни, схоже, на нашій території, не зникнуть ніколи.

Можна піти й далі. “Асоціація ЄС – єврейська змова” (російською це можна розшифрувати, вийде не згірше за “євросодом” – ЕС- “еврейский сговор”!) Цього навіть писати не потрібно, українці “єврейську змову” бачать всюди і без написів.

Втім, настільки “далі” Український вибір навряд піде, оскільки на відміну від мирних європейських геїв, єврейська спільнота негайно зробить обрізання всіх їхніх грошових потоків та зв’язків, закриє перед носом багато дверей та подасть до суду. Це ж єврейська змова, а не аби що!

А ось це на відміну від одностатевих шлюбів, втрати духовності та родинних цінностей (якщо вони є, цінуються, передаються з покоління до покоління, то цього не можна втратити!), збільшення цін, приниження гідності – хвилює “український вибір” понад усе..

1 Commentaire

Les commentaires sont fermés.