Протест

Ми, учасники всіх чотирьох видань Міжнародного фестивалю телевізійних та радійних програм «КАЛИНОВІ МОСТИ», а також журналісти країн Євросоюзу і світу, протестуємо проти варварських атак на працівників засобів масовї інформації, які виконують свою відповідальну, благородну творчу роботу задля добра України та її майбутнього.
Рішуче засуджуємо бандитський напад на журналіста, жінку Тетяну Чорновол, її катування, та бандитські напади на інших, як метод боротьби з незалежними представниками засобів масової інформації. Це ганьба для України, а відповідальність за неї несуть в першу чергу центральні гілки теперішньої влади, починаючи від найвищих посадових осіб, відповідальні за безпеку як громадян України, так і її гостей.
Вони, як виникає з останніх подій, неспроможна запевнити її своїм громадянам. Гоніння інакомислячих українців, бандитські атаки на них, спрямовані не так на застрахання, як на повну елімінацію, вказують на замовників оцих нечуваних злочинів. Хочемо вірити, що замовники, і виконавці злочинних дій проти мирних людей, без ніяких політтехнологічних трюків, і якнайшвидше, будуть публічно названі і суворо покарані.
Вимагаємо від найвищих посадових осіб України, головних, регіональних і місцевих органів правопорядку, дотримуватися правил чинної Конституції України, яка гарантує громадянам України, і всім її відвідуючим, повну безпеку! Наполягаємо на запевненні журналістам повної безпеки під час виконування їхніх творчих обов»язків, необмеженого доступу до джерел об»єктивної інформації, забезпечення права на оприлюднення правдивої інформації!
Оргкомітет фестивалю «Калинові мости»
Учасники міжнародного фестивалю «Калинові мости»
Журналісти України, країн Євросоюзу та світу
Ольштинський відділ ОУП

Розмістив: Андрій Сидор