Рада Церков закликає негайно припинити кровопролиття та засуджує факти вбивств

.

ВРЦіРО

КИЇВ – Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у своєму комюніке закликала “негайно припинити кровопролиття”, яке в останні кілька днів триває у центрі Києва.

Спеціальне комюніке глави Церков і релігійних організацій ухвалили на екстреному засіданні 22 січня 2014 року у зв’язку з довготривалими громадськими протестами, які в останні дні переросли у силове протистояння між учасниками мітингів та
підрозділами МВС України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Гостро засуджуємо факти вбивств, за які несе відповідальність перед Богом кожен, хто до цього причетний. Нікому не дозволено переступати Божу заповідь «Не вбивай!»” – заявила Рада Церков за результатами засідання.

Крім цього, ВРЦіРО засудила “використання Церков і релігійних організацій в політичних технологіях”. Нагадаємо, що на початку року Мінкультури України спрямувало лист до Глави УГКЦ із заявою нібито про порушення законодавства священиками, які звершують релігійні обряди і богослужіння на Майдані Незалежності без дозволу місцевої адміністрації.

Члени Ради також виступили з ініціативою термінової зустріч як з Президентом України В.Ф.Януковичем, так і з очільниками опозиції.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала усіх віруючих “до посиленої молитви і посту за збереження миру і цілісності Соборної Української Держави”.

Як повідомляв ІРС, напередодні Рада Церков оприлюднила Звернення з нагоди Дня Соборності та Свободи України, яке святкується в державі щороку 22 січня.

Сьогодні ЗМІ повідомили про вбивство двох учасників протестів у наслідок сутичок із міліцейським спец. підрозділом «Беркут» на вулиці Грушевського у столиці. Третій із загиблих помер від травм, отриманих від падіння з висоти. Сотні інших учасників зіткнень з обох боків отримали різного роду ушкодження і травми.

Джерело: irs.in.ua