Потерпілий від нападу тітушек на Форум ЄвроМайданів в Харкові отримав важкі травми (ФОТО, ВІДЕО)

11 січня з’явились перші жертви нападів гепотітушек на Всеукраїнський Форум Єврмайданів, який триває в ці дні в Харкові.

Колотий Олег Валентинович, 1965 р.н. психолог, безпартійний, не перебуває в організаціях. З сином Володимиром 1990 р. н., захищав Форум Євромайданів на вулиці Сумській 3 в ” Книгарні Є” де працювала 7-ма робоча група з модератором Сергієм Жаданом.

Під час роботи Форуму близько 20 тітушек напали на Книгарню “Є”, вийшовши з декількох авто. Намагаючись захистити людей Олег Колотий отримав перелом носа зі зміщенням і відшарування сітківки правого ока. Наразі потерпілий госпіталізований в офтальмологічну лікарню. Буде операція. Як кажуть свідки той, хто командував тітушками, давав накази не вбивати, а просто сильно покалічити. Сина Олега били ногами, але суттєвих пошкоджень немає.

Також тітушками була застосована шашка із сльозогінним газом. Після чого учасники Форуму почали поспішно залишати приміщення. У всіх присутніх значні опіки очей і дихальних шляхів.

Міліція їхала довго, диспетчер не хотіла приймати виклик в 17.07. Слідчий тисне на потерпілого, тому вся робота зі слідством тільки через адвокатів і в присутності журналістів.

ВІДЕОЗАПИС розповіді Олега про напад на нього:

Контакти для допомоги потерпілому:
0507520452 Наталя – дружина
0509797542 Володимир – син

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

PiiPnWfc6Ew

 

A propos Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст