В Олександрії влада під час обговорення об’єднання громад вигнала журналістів

Олександрійський міський голова Степан Цапюк і перший заступник міського голови, депутат обласної ради Людмила Давиденко обговорювали разом з депутатами міської ради питання об’єднання територіальних громад і участь у цьому міста Олександрії за зачиненими дверима.

Спочатку категорично висловилась перший заступник міського голови, депутат обласної ради Людмила Давиденко, яка зазначила, що коли це питання обговорювати, то треба закрити сесію, а потім говорити про те, як влада буде вирішувати долю міста.

“Давайте закриєм сесію і порадимся без засобів масової інформації. Бо щас понаписують”, – зазначила Л.Давиденко.

Мер підтримав ідею своєї першої заступниці і оголосив, що сесія закрита, а депутати нехай залишаються без журналістів і присутніх. Після цього з сесійної зали вийшли представники ЗМІ та громадяни-жителі міста.

Яке рішення після цього за зачиненими дверима приймали депутати, про що вони радились та якого висновку дійшли – можна тільки здогадуватись.

Перед тим, як оголосити утаємничене засідання депутатів, Степан Цапюк розкритикував територіальну реформу, і вкотре підтвердив висловлені напередодні ним на засіданні виконавчого комітету критичні зауваження щодо неможливості здійснювати реформування громади. Також він наголосив, що інші здійснюють реформування «під козирок», а також дав поради обласній владі як треба формувати спроможні територіальні громади.

Нагадаємо, напередодні, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації наголосив на необхідності відкритості при формуванні перспективного плану із обов’язковим залученням самих громад.

Також очільник області Сергій Кузьменко звернув увагу, що перспективний план формування територій громад в області – це лише своєрідний дороговказ, за яким потрібно буде рухатися після внесення відповідних змін до Конституції України та прийняття необхідних законів, це певна модель, за якою реформа буде втілюватися в життя.

Джерело: Олександрійські новини

1 Commentaire

  1. А наши членососы-горожане голосуют за эту падлу от выборов к выборам. “Он ведь все-таки что-то делает!” цитата. Ага, делает. Клумбы и фонтанчики возле исполкома. И убитая в гавно Садовая, колеса у машин отрываются. И в дождь все пешеходы с ног до головы в грязной воде из-под колес.
    Какой народ, так ему и надо.

Les commentaires sont fermés.