МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визнання УПА - Ющенко vs Янукович

08/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Воїни ОУН-УПА отримають належний їм статус і державну підтримку” - Віктор Ющенко, Президент України, 27 серпня 2006 року, Львів. “До історії слід ставитися поважно. І не переписувати ту оцінку, яка була дана вже давно” - Віктор Янукович, прем’єр-міністр України. 12 серпня 2006 року, Донецьк.

Законодавче визнання воїнів УПА може стати елементом політичних амбіцій прем’єра Януковича та Президента Ющенка, а також виборчих стратегій їхніх політичних сил. Порозуміння в цьому питанні не можуть знайти навіть члени всередині своїх фракцій.

Категоричними противниками визнання УПА залишаються комуністи, проте в середовищі Партії регіонів існують дві протилежні думки щодо цього. Прихильники розширення електоральної бази Партії регіонів переконані в тому, що необхідно самим зініціювати відповідний законопроект і його ухвалити. Це могло б дати необхідний старт для популяризації цієї сили в Західній Україні. Інша, значно більша частина, переконана: загравання з Галичиною погіршить сприйняття партії в її стабільних областях, а твердість зцементує електорат і проявить Ющенка як людину, яка не зможе відстояти в парламенті заявлені принципи. Саме цим і пояснюються коливання Віктора Януковича в оцінці подій у різний час.

Якщо Вас це зацікавило, далі читайте тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/lvivmai/1157040155.html

Відповіді

  • 2006.09.01 | catko

    насправді глибоко паралельно чи визнає

    янукович упа чи не визнає. тому що упа самого януковича ніколи в житті не визнає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua