МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Досить зводити наклепи на академіка Литвина!

11/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Від Майдан-ІНФОРМу: Поява статті О.Толочка та Н.Яковенко "Потрапили в історію", стала черговою ланкою в розтоптуванні честі та гідності відомого діяча кучмівської епохи, екс-голови адміністрації президента Кучми, екс-говоруна ВР, діючого академіка та віце-Президента НАНУ і взагалі "хвахівця" та "красівого во всєх отношеніях мужщіни" Володимира Михайловича Литвина. І реакція не забарилася. Сьогодні, о 9:30 на форумі "Освіта та наука" з"явилося грізне повідомлення Майбутніх Істориків України. Тож, надійно закривайте двері до оселі, пийте валер"янку, міцніше тримайтеся за стільці і читайте далі. І не кажіть, що ми Вас не попереджали...

Продивившись декілька сотень великих кольорових світлин, які оприлюднені на першому поверсі жовтого корпусу університету імені Шевченка та які присвячені відвідуванню університету найкрупнішім істориком сучасною України паном Литвином, та що правду ховати -- всього світу, прийшли до таких висновків.
1) Не може Герой України, рятівник Помаранчевої революції, поважна, сива, чемна людина бути плагіатором. Ви тільки подивиться в його чесні очі. Тобто Литвин не є плагіатором.
2)
Не може з такою повагою ставитися до плагіатора всесвітньо відомий хімік Герой України академік Скопенко та його заступники, голови профспілкової та різних партійних організацій. Тобто Литвин не є плагіатором.
3)
Не можуть помилятися студенти, які з такою великою та щирою любов’ю ставляться до академіка Литвина, танцюють, співають та вимовляють вірші на його честь. Тобто Литвин не є плагіатором.
4)
Не можуть ветерани обійматися з плагіатором. Тобто Литвин не є плагіатором.

Враховуючи все це, ми, студенти історичного факультету, створюємо Всеукраїнський Комітет захисту честі та гідності академіка Литвина (КПЗЧТГАЛ, скорочено КГАЛ).

Звертаємося до відомих юристів академіків Медведчука, Кивалова, Топчия, Шемшученка, міністрів та екс-міністрів юстиції (тобто СПРАВЕДЛИВОСТІ) Головатого, Лавріновича, Лукаш та студентів юридичного факультету за консультацією про можливість ініціювання судового процесу над наклепниками нашого улюбленого професора Литвина, різними там Гаранями, Яковенками та Толочками.

Принципово не звертаємося до пана Зварича, тому що його американські дипломи цілком обґрунтовано на визнає наша ВАК.
Закликаємо також приєднатися до нас співробітників НАНУ, віце-президентом якої є Литвин, бо образа Литвина є образою Академії та всіх працюючих в ній, починаючи від прибиральниці та закінчуючи Двічі Героєм Соціалістичної Праці академіком багатьох академій Б.Е. Патоном.

Відповіді

 • 2006.11.04 | Orysja

  Re: Досить зводити наклепи на академіка Литвина!

  Це - не майбутні історики, це - теперішні гнусні лизоблюди! Я історик. І ми, і мої колеги підемо захищати честь і гідність наших колег, обкрадених мраззю Литвином, якщо ті вирішать боротися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | vox dei

   ганьба лизоблюдам і приспєшнікам!

   нємєдлєнна засудідь їх усіх к чтєнію вєлікіх праізвєдєній талантлівава автара і акадєміка літвіна напамять пажизнєнна.

   а такжє заставіть сабірать пісьмєнниє падтвєрждєнія вєлікай любві каждава вєтєрана, каждава акадєміка і каждава чєлавєка, каторий обнімал літвіна кагда-ліба кромє кучми (патамущо).
 • 2006.11.04 | sama

  це комедія чи трагедія?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Chudov!

   Komedia, shchej jaka!. Bravo tym shcho vydumaly zhart! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.05 | olka_sb

    Re: Komedia, shchej jaka!. Bravo tym shcho vydumaly zhart! (-)

    Молодцы студенты-историки! С чувством юмора у них, по крайней мере, все в порядке!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua