МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А я залюбки би піддавав евтаназії цих кривавих фашиків (л)

12/10/2009 | zmej_gorynych
http://maidan.org.ua/static/news/2009/1260459941.html
Сабдж. На чолі з їх "високоморальним" Герінг..., соррі, Пєдьою.

Мій знайомий доволі успішний бізнесмен ще років 4-5, а мо' й більше, тому доріс до необхідності (ну і безперечної корисності, з точки зору свого бізнесу) лобіювання своїх інтересів на законодавчому рівні. Ну і почав шукати кого ж би то "зкорумпувати" з депутатського корпусу. І, звісно, таки знайшов (я би з'їв приклад свого АКМС, якби сталося інакше :) ). І кого б ви думали?! - Комуніста нах! Коли я запитав як йому не соромно, і чому саме комуніста, то він відповів, що все дуже просто. Комуніст йому обійшовся приблизно в 2,5 рази дешевше, ніж правили інші простит.., соррі, депутани. Коротше, порівняно з дорогими депутанами-"валютними проститутками на морський круїз", та "нічогенькими собі дєффачками з ескорт-сервісу" комуністи виявились "дешевими вокзальними шалавами-мінєтчицями за стакан портвейну". Бу-га-га! :sol:
Хто би сумнівався! :hot:

Відповіді

 • 2009.12.10 | 123

  кхм, я Вас не розумію

  Людина отримала закон, що їй допомагає у бізнесі, і недорого - це ж добре. А Ви пропонуєте прибрати найдешвшего продавця суспільно-корисних послуг. Краще прибрати найдорожчого - через якого ціни на ринку завищені :)

  zmej_gorynych пише:
  > http://maidan.org.ua/static/news/2009/1260459941.html
  > Сабдж. На чолі з їх "високоморальним" Герінг..., соррі, Пєдьою.
  >
  > Мій знайомий доволі успішний бізнесмен ще років 4-5, а мо' й більше, тому доріс до необхідності (ну і безперечної корисності, з точки зору свого бізнесу) лобіювання своїх інтересів на законодавчому рівні. Ну і почав шукати кого ж би то "зкорумпувати" з депутатського корпусу. І, звісно, таки знайшов (я би з'їв приклад свого АКМС, якби сталося інакше :) ). І кого б ви думали?! - Комуніста нах! Коли я запитав як йому не соромно, і чому саме комуніста, то він відповів, що все дуже просто. Комуніст йому обійшовся приблизно в 2,5 рази дешевше, ніж правили інші простит.., соррі, депутани. Коротше, порівняно з дорогими депутанами-"валютними проститутками на морський круїз", та "нічогенькими собі дєффачками з ескорт-сервісу" комуністи виявились "дешевими вокзальними шалавами-мінєтчицями за стакан портвейну". Бу-га-га! :sol:
  > Хто би сумнівався! :hot:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Адвокат ...

   За ТЮлю заботітєсь?

   Їй і справді,-- Пєдюніни ескортниє услуґі,-- Віттона зайвого не забирають.
  • 2009.12.10 | zmej_gorynych

   Re: кхм, я Вас не розумію

   123 пише:
   > Людина отримала закон, що їй допомагає у бізнесі, і недорого - це ж добре. А Ви пропонуєте прибрати найдешвшего продавця суспільно-корисних послуг. Краще прибрати найдорожчого - через якого ціни на ринку завищені :)
   >

   Ну :)
   Формально Ви праві.
   Але тоді давайте просто узаконимо тендери серед депутан-лоббістів. І податі хай платять. Нуахулє? :sol:

   ПиСи: добре Ви все розумієте ;-)   > zmej_gorynych пише:
   > > http://maidan.org.ua/static/news/2009/1260459941.html
   > > Сабдж. На чолі з їх "високоморальним" Герінг..., соррі, Пєдьою.
   > >
   > > Мій знайомий доволі успішний бізнесмен ще років 4-5, а мо' й більше, тому доріс до необхідності (ну і безперечної корисності, з точки зору свого бізнесу) лобіювання своїх інтересів на законодавчому рівні. Ну і почав шукати кого ж би то "зкорумпувати" з депутатського корпусу. І, звісно, таки знайшов (я би з'їв приклад свого АКМС, якби сталося інакше :) ). І кого б ви думали?! - Комуніста нах! Коли я запитав як йому не соромно, і чому саме комуніста, то він відповів, що все дуже просто. Комуніст йому обійшовся приблизно в 2,5 рази дешевше, ніж правили інші простит.., соррі, депутани. Коротше, порівняно з дорогими депутанами-"валютними проститутками на морський круїз", та "нічогенькими собі дєффачками з ескорт-сервісу" комуністи виявились "дешевими вокзальними шалавами-мінєтчицями за стакан портвейну". Бу-га-га! :sol:
   > > Хто би сумнівався! :hot:
 • 2009.12.10 | Koala

  Ви б воліли, щоб вони чесно відстоювали свої ідеали?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | zmej_gorynych

   Re: Ви б воліли, щоб вони чесно відстоювали свої ідеали?

   Та Ви знаєте... Чомусь я завжди волію, щоби все відбувалося чесно :). І разом з тим прекрасно розумію, що це попахує якоюсь маніловщиною.
   Ну і, головне, якщо в брехню/лукавство замішана сама натуральна кров людська (та ще й десятків міліонів людей!) - то тут я, перепрошую, ні ліву, ні праву щоки підставляти навіть не матиму гадки. А краще пригнусь, піду вправо/вліво і нанесу вбивчий удар цілим корпусом прямою знизу в щелепу. Отакий от я поганий християнин буваю :sol:.
  • 2009.12.11 | miner

   Якщо ідеали — відстій, нащо їх відстоювати?

 • 2009.12.11 | miner

  Re: болючій і повільній евтаназії?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua