МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прохання висловити ідеї щодо боротьби з незаконною забудовою

10/29/2007 | Iryna_
Ситуація.
Хочуть побудувати будинок на зсувонебезпечному схилі.
Будинки, асфальт і труби вже тріщать від іншої забудови (Мечникова 9-11). Там будівництво (веде німецька фірма) вже призупинене, визнані помилки проекту та експертних висновків. Експерти в обох випадках ті самі.

Доведення сусідніх будинків до аварійного стану та виселення мешканців на околиці - гарантоване. "Інвестори" цього не приховують.

Крім порушення прав мешканців, це приблизно 300 квартир, 1000 осіб.
За рахунок міста. Це продовження черги в місті на 1-2 роки.

Район - Липки. Місце - найдешевше на Липках і не дуже круте, проте там можна побудувати багато нових будинків (якщо не поїде схил).

Існує конкретна ймовірність, що схил таки поїде, і тоді - можливі жертви + на око з мільярд доларів збитків.

Вартість квартир першого будинку відносно невелика (десь 20 млн. дол. в цілому, - вартість будівництва - відсотки місту) і явно не виправдовує всього цирку.

Замовник - Інститут педагогіки АПН (там раніше стояла його будівля, яка в основному здавалася в оренду). Забудовник - маловідома фірмочка зі статутним фондом кілька тисяч гривень. Про засновника читати тут:
http://maidan.org.ua/static/mai/1123148370.html

Будівельна фірма - "АК "Інжинірінг" (сильно наближена до Ахмєтова).
http://akengineering.com.ua/profile.htm

Основний лобіст - Голова Постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир ПРИСЯЖНЮК “Наша Україна”

Черновецький явно замішаний (діячі з його партії, що є за сумісництвом працівниками КМДА) крутяться коло інвесторів та за чутками організують збір підписів "за" за гроші.

Дані для порівняння. За підпис у нашому випадку пропонувалось 500 грн. Щодо іншого об'єкту (де участь цих діячів відома точно) пропонувалось 50 грн. Орієнтовний прибуток від того іншого об'єкту більший у 10 разів.

Боремося більше 2,5 років. Є організація (багато активістів), пікети, листи, суди, усе по повній програмі. Міліція з народом. Проте МВС (будівля якого може поїхати, шкода інфраструктурі буде нанесена гарантовано) реагувати не хоче - ні на листи, ні на приватні звернення через знайомих.

Містобудівельна рада довго була проти (в інтернеті є маса реальних аргументів проти). Цитата з Скорик - чого ви туди хочете його впхати! Воно не впихується!

Потім погодилась без заперечень (раніше рекомендували знизити кількість поверхів вдвічі, прибрати паркінг та одержати згоду мешканців). Рішення Київради за часів Омельченка було тупо підроблене (виконавці - дует Ялового та Присяжнюка). При цьому на сайті Київради до цих пір висить протокол, де депутати проголосували "відкласти" на ту ж дату, що й дата фальшивого рішення. Черновецький відмовляється його скасувати, незважаючи на 1000 підписів і інше.

Питання - що робити. Таких випадків багато. На пресу та телебачення вже ніхто не реагує. Будуть енні громадські слухання (рішення всіх попередніх - категорично проти). Ну там ще багато всякого. Погрози, міліція, підробка документів, дивні зміни думки посадовців, дивні експертні висновки.

В будинках (квартири в половині будинків більш ніж скромні, половина - непогані сталінки) живуть різні люди. Один депутат Київради трохи допомагає, проте він в "опозиції". Помічники депутатів (про яких ми знаємо) беруть активну участь. "Їхні" депутати та депутати, члени сімей яких там живуть - не реагують ніяк.

Завдання там - не конкретне будівництво - а просто найдешевше та за рахунок міста виселити всіх (думаю, що члени сімей депутатів та посадовців при цьому не постраждають, але інші …. ).

Компенсація за ринковою вартістю ніяких проблем не вирішує (1 - яка там зараз ринкова вартість? Під ці квартири банки вже не дають кредити, страхові компанії відмовляються страхувати; 2 - навіть за колишню ринкову вартість нічого в цьому районі за межами провулку купити неможливо; не гірша квартира - це реально +100 тисяч до ринкової вартості квартири в провулку).

Ми уважно слідкуємо за захистом інтересів мешканців вже постраждалих будинків. Має місце грабіж і хамство навіть у тих випадках, де був значний піар. У нас, якщо не буде жертв, піару не буде - занадто високі інтереси задіяні.

Питання - що робити.

Відповіді

  • 2007.10.29 | Тестер

    Re: Прохання висловити ідеї щодо боротьби з незаконною забудовою

    що робити, що робити. А сокирою по голові пробували???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.29 | Iryna_

      Re: Прохання висловити ідеї щодо боротьби з незаконною забудовою

      Мабуть скоро доведеться. Пропонуйте, кого конкретно.
    • 2007.10.29 | Тестер

      Спочатку Поляченка, Омельченка і Чорновецького

      Почекати трішки, може решту порозумнішає... ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.29 | Iryna_

        Прохання до пана Тестера

        Пане Тестер! А можна приватне прохання?
        А саме викласти це посилання на ФУПі. Поки що ні в кого з учасників цієї діяльності не виходить зареєструватись.
      • 2007.10.29 | Iryna_

        Re: Спочатку Поляченка, Омельченка і Чорновецького

        До стану шахідів мешканців ще не довели. А на кілерів такого рівня грошей нема. Та й реально релевантних персон список буде довгий...
    • 2007.10.29 | Олександр Дядюк

      Як людина яка давно в тємє Київських забудов

      Тестер пише:
      > що робити, що робити. А сокирою по голові пробували???


      і знає "тему" по досвіду - я все більше схиляюсь до того, що в наших умовах це дійсно чи не єдинимй РЕАЛЬНИЙ вихід. Так - саме сокирою по голові. Бо ЛИШЕ ТАК (ну майже) відстояли свою прибудинкову територію і безпеку своїх будинків мешканці Малишка 3, Березняківської 12 - лише через фізичний српротив з кровью.
      Там де не дійшло до крові - там НІДЕ практично люди нічого не відстояли (уви, наша влада ні на що не реагує пока їй не покажеш кулака).
      На все інше (і на вас мешканці) забьють х..й колективно - міська влада, прокуратура, і суди. Як і центральна влада та політичні партії (на другий день після виборів).
      Робяти, пойміть, в цій країні - ви нафуй нікому не потрібні.
      І Києвський чиновник щоб покласти кілька сот тисяч баксів у кишеню, залюбки плюне на вас, ваші квартири і перспективу витрат з бюджету мільйонів на будівництво вам нових квартир (якщо ваш будинок трісне). І то, останнє - це якщо вам ще дуже повезе.
      Я он побачу як в Дніпропетровську дадуть квартири, а то бл..ь піаритись - так всі, а як справа перестане бути жареною, то боюсь що всі так само забудуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.29 | Iryna_

        Re: Як людина яка давно в тємє Київських забудов

        Так оце і я, і інші дуже добре розуміють. Тому і боремся поки що. Бажаючі йти бити морди є. Поки що стримуємо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.30 | Михайло Свистович

          Re: Як людина яка давно в тємє Київських забудов

          Iryna_ пише:
          > Так оце і я, і інші дуже добре розуміють. Тому і боремся поки що. Бажаючі йти бити морди є. Поки що стримуємо.

          Не стримуйте. Бо я теж схиляюсь до того, що розголос і увагу можуть привернути лише чиясь розбита морда. Або траса якась перекрита. Залізниця чи Бориспільське шосе ;) Чи Інститутська з Лютеранською.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.30 | Iryna_

            Re: Як людина яка давно в тємє Київських забудов

            Михайло Свистович пише:
            > Iryna_ пише:
            > > Так оце і я, і інші дуже добре розуміють. Тому і боремся поки що. Бажаючі йти бити морди є. Поки що стримуємо.
            >
            > Не стримуйте. Бо я теж схиляюсь до того, що розголос і увагу можуть привернути лише чиясь розбита морда. Або траса якась перекрита. Залізниця чи Бориспільське шосе ;) Чи Інститутська з Лютеранською.

            Дякую за поради! Інститутська з Лютеранською - це метрів 500. Навіть цілодобово реальніше організувати, ніж некиянам. Може ще й інші члени клубу "любителів" забудов підтягнуться.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.30 | Михайло Свистович

              Re: Як людина яка давно в тємє Київських забудов

              Iryna_ пише:
              >
              > Дякую за поради! Інститутська з Лютеранською - це метрів 500. Навіть цілодобово реальніше організувати, ніж некиянам. Може ще й інші члени клубу "любителів" забудов підтягнуться.

              Готовий з Вами познайомитись і обговорити це детальніше :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.30 | Iryna_

                Re: Як людина яка давно в тємє Київських забудов

                Та мабуть треба щось перекривати.

                Народ поки що хоче щось робити самостійно, щоб не "розчиняти" проблему. Нам потрібно виграти час + виграти наступні громадські слухання, які поки що заплановані. Без слухань нібито нічого не почнуть. На ці слухання треба 1) зібрати народ (це простіше) 2) не пустити заробітчан (що складно - на збори мешканців можна не пустити, на громадські слухання - за законом не можна).

                Листи понаписували (в усі можливі місця). З доказами фальсифікацій. Хоча навряд чи буде якийсь толк.
            • 2007.10.30 | Volodymir

              Из общей тактики боя

              Под забором секретариата или еще где вместе с другими обиженными постоять дело нехитрое, но боюсь, что бесполезное и очень трудозатратное с плохим отношением затраты ресурса/результат - если сделать это не вовремя. Это вам не дача и не бориспольская трасса. Еще и куча ветрянок и прочих желающих, чтобы должностные лица исполнительной или законодательной власти вмешались в дела городской громады, в которой и так черт знает что и не удивить никого. Потому вмешиваться нужно исключительно самим, а коалиции создавать с такими же как вы, исключительно ради эффекта, а не прессухи, а прессуха в этом шуме только технический элемент. Плохо будет, ели такая энергия уйдет в очередную традиционную инсталляцию манифеста, а народ морально утанет стоять.
              Потому переулок - ваша общая крепость, туго прислушивайтесь к своим юристам, держите в холодном рассудке бойцов в готовности к применению и тяготам, время для акций с одноразовым эффектом выбирайте особенно тщательно, оценивайте каждое предложения со стороны с точки зрения своих переулочных долгосрочных целей, чтобы не растерять энергию в чужих интересах.
              Как показал опыт, мало быть честным, надо быть еще и умным и способным к самоотражению.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.30 | Михайло Свистович

                Re: Из общей тактики боя

                Volodymir пише:
                > Под забором секретариата или еще где вместе с другими обиженными постоять дело нехитрое

                Я писав про перекриття доріг, а не стояння під парканом

                > Это вам не дача и не бориспольская трасса

                І про них я теж писав
              • 2007.10.30 | Iryna_

                Re: Из общей тактики боя

                Volodymir пише:
                > Под забором секретариата или еще где вместе с другими обиженными постоять дело нехитрое, но боюсь, что бесполезное и очень трудозатратное с плохим отношением затраты ресурса/результат - если сделать это не вовремя. Это вам не дача и не бориспольская трасса. Еще и куча ветрянок и прочих желающих, чтобы должностные лица исполнительной или законодательной власти вмешались в дела городской громады, в которой и так черт знает что и не удивить никого. Потому вмешиваться нужно исключительно самим, а коалиции создавать с такими же как вы, исключительно ради эффекта, а не прессухи, а прессуха в этом шуме только технический элемент. Плохо будет, ели такая энергия уйдет в очередную традиционную инсталляцию манифеста, а народ морально утанет стоять.
                > Потому переулок - ваша общая крепость, туго прислушивайтесь к своим юристам, держите в холодном рассудке бойцов в готовности к применению и тяготам, время для акций с одноразовым эффектом выбирайте особенно тщательно, оценивайте каждое предложения со стороны с точки зрения своих переулочных долгосрочных целей, чтобы не растерять энергию в чужих интересах.
                > Как показал опыт, мало быть честным, надо быть еще и умным и способным к самоотражению.

                Дуже дякую! Дуже добре сформульовано.

                Я добре розумію, що тут перемогти можна виключно розумом - стандартні методи не працюють. У влади вже психологічний бар'єр проти таких проблем, навіть якщо відкинути корупцію, яку ніяк не відкинеш.

                Мабуть зараз у Жванії чи Кличка можна добути грошей та підтримки на цільову боротьбу з Черновецьким, проте очевидно, що в довгостроковій перспективі це не допоможе, тому ніхто не хоче цього робити.

                Всім зрозуміло, що боротьба попереду довга, і не можна витратити всі сили і виставити всі козирі одразу.

                Цирк тут продовжується. Якщо на вулиці збираються мешканці щось обговорювати, одразу з'являються якісь дивні типи. Сьогодні бачимо чергового типа, і починаю віщати про пікет наступного тижня представництва ООН (це тут близько, але всім зрозуміло, що повна фігня). Потім добре посміялися.

                Щодо блокування дачі - там троещинці більше року стояли з наметами. Толку 0.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.10.30 | Михайло Свистович

                  Re: Из общей тактики боя

                  Iryna_ пише:
                  >
                  > Щодо блокування дачі - там троещинці більше року стояли з наметами. Толку 0.

                  Припиняйте розмовляти - давайте знайомитись ;) Про себе: високий, світловолосий, розумний, досвідчений, товстий, огидний :)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.10.29 | ate

    может, узнать...

    а Вы не пробовали узнать, как действовали, например, на Красноармейской 37 (там часть дома рухнула). Судя по всему жители вопрос как-то решили (хотя я могу и ошибаться). На всякий случай узнайте, надеюсь до этого не дойдет. Еще пытались строить где-то вначале улицы Январского восстания. Там жители сбросились, наняли адвокатов (Ильяшевич вроде) и строительство не пошло. Конкретных советов, к сожалению, не имею :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.29 | Iryna_

      Re: может, узнать...

      >а Вы не пробовали узнать, как действовали, например, на Красноармейской 37 (там часть дома рухнула). Судя по всему жители вопрос как-то решили (хотя я могу и ошибаться). На всякий случай узнайте, надеюсь до этого не дойдет. Еще пытались строить где-то вначале улицы Январского восстания. Там жители сбросились, наняли адвокатов (Ильяшевич вроде) и строительство не пошло. Конкретных советов, к сожалению, не имею

      Адвоката найняли(та й серед мешканців не без адвокатів).
      Поки не допомагає.

      1. Щодо Червоноармійської де будинок впав - там дехто на грошову компенсацію погодився. але її дали тоді, коли ціни росли щодня і ясно що люди сильно втратили.

      Там ще дехто (з бідніших) живе в гуртожитку - "резервному фонді", там, де поселили мешканців Жилянської. Мешканцям Жилянської дають 1.5 площі на висілках (по грошах грабіж в два рази). Тобто дехто на це погодився, а частину "умовляють". Про квартири "в тому ж районі" мова не йде (а ситуація з "в тому ж районі" там в десять разів простіша ніж у нас). У нас реально "в тому ж районі" - це виключно Орлика, Богомольця, Виноградний провулок. Там площа за кв. м. дорожча на 50-70%% (відстань - 100-250 м) ніж наш провулок. Ближче до Хрещатика - взагалі космос. Квартир на продаж там реально 5-10 (якщо не рахувати ті що з вартістю більше мільйона та дуже проблемних).

      Нижче по схилу - 1) загроза є для всього схилу 2) сорі, це не "той же район".

      Грошова компенсація нас не гріє - квартири в провулку недорогі по суті, навіть не враховуючи надзвичайну ситуацію. Ринкова вартість практично еквівалентна виселенню на околицю.

      Вплив аварійної ситуації на ціни - див. Дніпропетровськ.

      2. Там де "просто тріщини" - ще не аварійний стан - Макіївська 10, Мар'яненка 7, Московська 29 - просто типу латають тріщини за рахунок жеку. Ніхто нікого нікуди не відселяє. Ніяких компенсацій за зменшення вартості, неможливість продажу, кредиту, страхування. Нема навіть мови про такі компенсації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.29 | ate

        Re: может, узнать...

        Вы не узнавали, как конкретно отбились жители Январского восс? Может, их аргументы пригодятся для ваших юристов?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.29 | Iryna_

          Re: может, узнать...

          Ні, не дізнавались. Але як правило аргументи не переносяться. Якби в нашому випадку хоч хтось дотримувався закону - нічого б не було. Там і сама ідея незаконна (державна організація як замовник з комерційним забудовником). І рішення Київради підроблене (що Яловий, за словами "колег по боротьбі" в приватному спілкуванні визнавав - але на жаль диктофона не було). Але оскаржити його не вдається (сподіваюсь, що Вам Печерський суд добре відомий).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.29 | Volodymir

            Re: может, узнать...

            Создавайте самоуправление района (переулка, как предусмотрено в Конституции); получите заключение о принадлежности учасков согласно СНИПам, наймите охрану (иногда это дешевле, чем только суд) или создайте полицию :); документируйте нарушения и принимайте меры по сохранению улик до принятия мер по сути; получите решения суда, ограничивающее передвижение тяжелой техники, кроме печерского есть апеляционный - опротестуйте разрешение на строительво, подайте в суд на застройщика, в порядке обеспечения - ограничить использование спорного участка. Аккуратно обойти проблемы (ограничение прав третьих сторон, ущерб, превышение) должен помочь адвокат.
            Вроде бы и бред. Но не к депутатам же или в прокуратуру советовать обратится. Другого, кроме прямиых призывов вышибать клин клином, после того как описаны вопиющие нарушение (служебный подлог, злоупотребления, ограничение прав) в голову как-то не приходит.
            Если выстоите, ваше самоуправление будет самым боевым.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.29 | ziggy_freud

              досить адекватні поради

              Volodymir пише:
              > Вроде бы и бред. Но не к депутатам же или в прокуратуру советовать обратится. Другого, кроме прямиых призывов вышибать клин клином, после того как описаны вопиющие нарушение (служебный подлог, злоупотребления, ограничение прав) в голову как-то не приходит.

              пан пропонує нормальні, законні методи захисту власності. Включно з приватною охороною і створенням фізичних перешкод для пересування вантажівок, бульдозерів та ін.

              якщо в Києві не працюють суди, а місцева влада систематично стає на бік злочинців, що залишається?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.29 | Iryna_

                Re: досить адекватні поради

                ziggy_freud пише:
                > Volodymir пише:
                > > Вроде бы и бред. Но не к депутатам же или в прокуратуру советовать обратится. Другого, кроме прямиых призывов вышибать клин клином, после того как описаны вопиющие нарушение (служебный подлог, злоупотребления, ограничение прав) в голову как-то не приходит.
                >
                > пан пропонує нормальні, законні методи захисту власності. Включно з приватною охороною і створенням фізичних перешкод для пересування вантажівок, бульдозерів та ін.
                >
                > якщо в Києві не працюють суди, а місцева влада систематично стає на бік злочинців, що залишається?

                Дуже дякую.
                Зараз просто стоїть пікет, який буде скликати мешканців та викликати міліцію у випадку заїзду техніки. Характеристика активності мешканців. На "слухання", об'ява про які була вивішена попереднього дня у 21.00, в темноті, наступного дня прийшло біля 100 осіб з паспортами (до того ж це було майже у робочий час - на 18.00). Це реально 30% з дорослих мешканців, хто фактично проживає у найбільш загрожуваних будинках. Більшість мешканців вже конкретно зрозуміла цю загрозу.

                Передам конкретні поради юридичній групі.

                З забороною заїзду важкої техніки є проблеми (там є котлован після розборки старої будівлі Інституту педагогіки).
                Котлован сам по собі загрожує сусіднім будинкам, є припис районного управління МНС його засипати. ЖЕК привозить по 1-2 машини в день (всього треба 50-70, тобто це довга історія). Але ж це важка техніка!
                Постійно також є техніка водоканалу і Київенерго, які ремонтують комунікації, пошкоджені іншим будівництвом (Мечникова 9-11). Те досить далеко, і про той будинок протестів ніхто не слухав, проте конкретна гора дуже "чутлива".

                У підозрілої техніки без опізнавальних знаків водоканалу і Київенерго
                перевіряємо документи. Туди в принципі заїхати досить важко, тому що стоїть багато легкових автомобілів. Була одна спроба завозу техніки на будівництво яка вмерла без нас - було дуже прикольно спостерігати крик і мати водіїв до начальства, яке їх послало туди, куда вони в принципі заїхати не могли. Для "нормального" заїзду техники там реально потрібно обмежити стоянку і прибрати сквер. Може в когось є агенти в зеленбуді та ДАЇ, щоб дізнатись заздалегідь про надання таких дозволів? Хоча там такі уроди, що можуть це зробити і без дозволів.

                Загроза "з'їзду" вниз всього схилу на отой крутий будинок та на "Киянку" - не маячня, а цілком реально (з приватних консультацій експертів - підписуватись не хочуть).

                Розмежування території ще рік тому було записане у плані Печерської райради. Віз і нині там. Будівництво, крім власне проблеми зі схилом, порушує всі мислимі норми - від можливості заїзду на будівництво до інсоляції та вентиляції навколишніх будинків. Це нікого не цікавить. Екологічні посадовці Київради та КМДА послідовно і публічно виступають проти і стверджують, що вони ніяких погоджень і дозволів не давали.

                До того ж ідея висотного будинку вікна-у-вікна (метрів 15-20) від будівлі МВС - теж дивна.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.10.29 | Iryna_

                  Ще один момент

                  Там планується ціла купа дурнуватих "точкових" забудов (тобто якихось непривабливих - я не розумію, кому там можуть бути цікаві квартири - якщо навколишні будинки вистоять, маленькі, але високі монстрики будуть виглядати непривабливо серед сталінок-хрущовок, місця і зелені зовсім не залишиться, заїзд буде дуже поганий, комунікації там старі і постійно ламаються). Руйнування старих будинків означає багаторічне будівництво і повну неможливість під'їзду до цих нових елітностей - тобто мені смисл незрозумілий в принципі. Поки що ми боремося з одним та трохи з ще одним (там поки що не так гостро стоїть ситуація, рішення Київради немає). Що робити з проблемою в комплексі?

                  До того, ходять чутки про руйнування Жовтневої лікарні, будівництва на її місці чогось офісно-житлового і дороги від Мєчнікова (на розі з Лесі Українки) наверх через наш провулок. Дорогу знизу дійсно почали будувати. Ніяких проектів і обговорень щодо цього в інтернеті чи пресі ми не знайшли.

                  Що з цим усім робити з врахуванням "широкої перспективи"?

                  Потреба в дорозі незрозуміла, бо вона тоді виходитиме на вулицю Орлика, а далі - все ті ж затори, які подіти нікуди. Хіба що знести історичний будинок якоїсь установи міністерства оборони, але все одно це вийде в затори на Грушевського.

                  Боротися з дорогою навряд чи вдасться.

                  До речі, той будинок, проти якого ми боремося, дорозі конкретно заважатиме. Може й метою будівництва є одержання компенсації при будівництві дороги?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.10.30 | Volodymir

                    Re: Ще один момент

                    Iryna_ пише:
                    > я не розумію, кому там можуть бути цікаві квартири - якщо навколишні будинки вистоять, маленькі, але високі монстрики будуть виглядати непривабливо
                    -- Да всем, у кого хватит денег. Когда платишь их очень много, привабливисть зависит от количества уплаченного. Вам не понять психологии новых рагулей, экстрима от езды на огромном джипе по бездорожью домой, но в самом центре.
                    > Поки що ми боремося з одним та трохи з ще одним (там поки що не так гостро стоїть ситуація, рішення Київради немає). Що робити з проблемою в комплексі?
                    >
                    Ну есть такая концепция архитектурная: город-сад. И есть концептуалы, новый архитекторский призыв типа Бабушкина. И экономика строительства, когда те же расходы на арматуру стоят либо почти себестоимость, либо в десятки раз больше. Так что проблема из вечных: поменять народ. Вы со своей сотней можете совершить подвиг, но в этом случае посматривайте на своих юристов и соратников.

                    > До того, ходять чутки про руйнування Жовтневої лікарні, будівництва на її місці чогось офісно-житлового і дороги від Мєчнікова (на розі з Лесі Українки) наверх через наш провулок. Дорогу знизу дійсно почали будувати. Ніяких проектів і обговорень щодо цього в інтернеті чи пресі ми не знайшли.
                    >
                    По Октябрьской больнице тема уже развивается. Хотя и до этого отщипнули немало. Что касается дороги, то ее строительсво может быть предусмотрено каким-нибудь полупринятым планом развития. Воевать тоже можно, но это требует уже совсем других подходов.

                    > Що з цим усім робити з врахуванням "широкої перспективи"?
                    >
                    Разберитесь для начала со своим переулком. Если добъетесь выделение придомовой территории в натуре, или, страшно подумать, идентефикации имущества местного самоуправления - возникнет рычаг для широких перспектив "общественных интересов". Только тогда найдется много визионеров уже в самоуправлении.

                    > Потреба в дорозі незрозуміла, бо вона тоді виходитиме на вулицю Орлика, а далі - все ті ж затори, які подіти нікуди. Хіба що знести історичний будинок якоїсь установи міністерства оборони, але все одно це вийде в затори на Грушевського.
                    >
                    План разрабатывается.

                    > До речі, той будинок, проти якого ми боремося, дорозі конкретно заважатиме. Може й метою будівництва є одержання компенсації при будівництві дороги?

                    Почему бы и нет. Но уже за правильные деньги. Вспомним хотя бы ТЦ перед НСК Олимпийский.

                    А вообще успех зависит от меры стойкости и готовности грамотно применить силу, естественно в рамках закона. И тогда that public virtue, which among the ancients was denominated patriotism, is derived from a strong sense of our own interest in the preservation and prosperity of the free government of which we are members.
                    Удачи :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.06 | Iryna_

                      Про дорогу і Жовтневу лікарню

                      З Жовтневою лікарнею нібито відкат назад - Ірена з космосом вже кричать, що відкличуть дозволи. 1) чи відкличуть, чи не відкличуть - ці діячі вже багато наговорили; 2) щодо нас, невідомо, яка нам користь з такого відкликання дозволу. Без дороги провулок ще цінніший і більш ласий для загарбників
            • 2007.10.31 | Пані

              І дійдіть до Європейського суду з прав людини

              Це на додачу до порад Володимира.

              Перший же прецедент такого рода на дуже крупну суму стане серьйозною пересторогою на майбутнє.

              Це спрацювало в Румунії, спрацює і в нас.

              Я розумію, що це дуже довго і марудно, але воно вартує того.

              Нажаль всі мені відомі судові процеси далі апеляцій не йшли і з самого початку під Європу не планувалися. Може хоч хтось знайдеться розумний.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.01 | ziggy_freud

                якщо можна, назву справи, або прізвище позивача (+)

                було б добре дістати цей документ (наскільки мені відомо, доступ до рішень можуть отримати всі бажаючі) і перекласти українською. Як дії кримінальних забудовників оцінюються в європейському праві

                (ідея п.Денак, і заодно вітання від неї :-) )
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.01 | Iryna_

                  Re: якщо можна, назву справи, або прізвище позивача (+)

                  Ідея чудова! Якщо там не томи, візьму участь у перекладі. До сторінок 30 і сама візьмусь (якщо англійською, звичайно).

                  Денак - улюблений автор ФУПу! (я досить часто читаю).
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.03 | Пані

                    Re: якщо можна, назву справи, або прізвище позивача (+)

                    Iryna_ пише:
                    > Ідея чудова! Якщо там не томи, візьму участь у перекладі. До сторінок 30 і сама візьмусь (якщо англійською, звичайно).

                    Румунія. В найкращому випадкові я дістану щось румунською, хоча і нічого не обіцяю.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.03 | Iryna_

                      Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                      і щось воно мені схоже на системний безпредєл. За яким стоять ну буквально всі отам зверху. Ну буквально всі. Або їхні родичі. І такого безпредєлу лише по Києву - до фіга і більше. А полтавська біліотека? А по селах?

                      Тобто треба очікувати різних видів "рейдерства" щодо всієї власності звичайних людей? Бо ринки та ГОКи вже скінчились?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.11.03 | Пані

                        Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                        Iryna_ пише:
                        > і щось воно мені схоже на системний безпредєл. За яким стоять ну буквально всі отам зверху. Ну буквально всі. Або їхні родичі. І такого безпредєлу лише по Києву - до фіга і більше. А полтавська біліотека? А по селах?

                        В Харкові - те саме. Нас рятує тільки нижча ринкова вартість землі та квартир.

                        > Тобто треба очікувати різних видів "рейдерства" щодо всієї власності звичайних людей? Бо ринки та ГОКи вже скінчились?

                        А це вже відбувається. Просто на прикладі забудови це найбільше видно. Бо не помітити будинок неможливо.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.11.03 | Iryna_

                          Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                          І шо будемо робити?

                          В нашому випадку я маю надії на локальну перемогу, тому що "інвестори" діють занадто вже по-дурному і нахабно.

                          Але ж це не припиниться! Я вже писала, що загарбники обклали з усіх сторін - моя квартира, мамина квартира, місце роботи (інститут НАНУ), дача. Що, так і чекати? Чи вже шукати роботу за кордоном?
                      • 2007.11.03 | Михайло Свистович

                        Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                        Iryna_ пише:
                        >
                        > Тобто треба очікувати різних видів "рейдерства" щодо всієї власності звичайних людей?

                        Воно вже є. І квартири забирають, і хати. За рішенням Антрацитівського суду Луганської області можна отримати чужу хату у навколокиївських селах. При тому що люди, які у цій хаті живуть, самі її збудували, і нікого ніколи навіть не прописували там.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.11.03 | Iryna_

                          Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                          Михайло Свистович пише:
                          > Iryna_ пише:
                          > >
                          > > Тобто треба очікувати різних видів "рейдерства" щодо всієї власності звичайних людей?
                          >
                          > Воно вже є. І квартири забирають, і хати. За рішенням Антрацитівського суду Луганської області можна отримати чужу хату у навколокиївських селах. При тому що люди, які у цій хаті живуть, самі її збудували, і нікого ніколи навіть не прописували там.

                          Нічого собі! І що з цим робити?
                          На інші суди у людей нема ж ні грошей, ні знань!
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2007.11.04 | Михайло Свистович

                            Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                            Iryna_ пише:
                            >
                            > Нічого собі! І що з цим робити?

                            Ще не знаю.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2007.11.04 | Iryna_

                              Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                              Михайло Свистович пише:
                              > Iryna_ пише:
                              > >
                              > > Нічого собі! І що з цим робити?
                              >
                              > Ще не знаю.
                              Треба думати.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2007.11.04 | Михайло Свистович

                                Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                                Iryna_ пише:
                                >
                                > Треба думати

                                Дію локально, думаю глобально, але поки що з думами не складається.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2007.11.05 | Volodymir

                                  Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                                  Михайло Свистович пише:
                                  > Iryna_ пише:
                                  > >
                                  > > Треба думати
                                  >
                                  > Дію локально, думаю глобально, але поки що з думами не складається.

                                  Стериотипними думами не розбагатiти. Доки що, у мене враження таке, що думка вiдсiкаэться вiд обдумування, як тiльки з'являэться край контуру, i це той край, де або "трясти", або "думати". Тобто, зробити рух сеятеля у оточуюче середовище, а далi хуч не рости або обтирайся. Ситуацiя, коли достатнь кинути камня, i далi само пiде i знайдеться кому розiбратися, трапляються не часто i кожен раз з новими aторами.
                                  Якщо треба дiяти проти осiб, що можуть дозволити собi найняти "фахiвця" (бо самi "профессионали" з розводу i будуть мати на то грошs), необхsдно думати? як фахово вiдбитися, i що потiм робити iз результатами бою. То очевидно.
                                  Отож, якщо не фахiвець iз буцдiвництва, юриспруденцiii, менедменту або херовая певиця, думкою про те багатiти або разовi акцii органiзовувати щоб не сидiти - то займатися самолiкуванням. Глобально думати у цьому випадку, iмхо, то э думати у контексi, як забезпечити таку коалiцiю iз фахiвцями з багатьох корисних навичок та знань (у яких немаэ фаху для органызацii масових заходiв - щоб доповнити корисно), i що потiм pз тiэю коалiцiэю далi робити, бо люди рано чи пызно (з самого початку) не вiдповiдають поняттям один одного про iдеал. Дiэва команда то э теж важливий результат реалiзацiii дум не в козацькому стилi.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2007.11.05 | Михайло Свистович

                                    Re: Я тут трохи поспілкувалась з іншими борцями

                                    Volodymir пише:
                                    >
                                    > Стериотипними думами не розбагатiти

                                    Продемонструйте, якими розбагатіти. Бажано на практиці.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2007.11.05 | Volodymir

                                      якось вже, що допомогло запобiгти кризi середнього вiку

                                      Тобто, "продемонструвати на практицi" - то аналог "на себе подивись"?
                                      Дурне побажання, бо вiдзеркалюэться на будь що, наприклад, подивись на себе як эфективного полiтика. Або коммунiкатора. Та не гордись i тим, стоячи посеред отари.
                                      Просто "продемонструвати" - заклик залучитися, але так закликати мати треба окремий талант.
                                      А я вже i собi навiть демонструвати нiчого не винен.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2007.11.05 | Михайло Свистович

                                        Бла-бла-бла-бла-бла-бла-бла

                                        Багато гарних слів, манірність викладення, замалювання собою і мало толку. Нагадує деяких тренерів НДО, які навчають тому, що ніколи самі не робили.
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2007.11.05 | Volodymir

                                          здрасте

                                          Михайло Свистович пише:
                                          > Багато гарних слів, манірність викладення, замалювання собою і мало толку. Нагадує деяких тренерів НДО, які навчають тому, що ніколи самі не робили

                                          Не відповідав би зовсім, тим більше там де ви вчилися, ми викладали викладачам - і не відомо, де слово може відізватися, але як казав Чайковський щодо мотивів - теє теж моя симфонія (може бути).

                                          Але звернув увагу на ваш стиль. Про багато слів то є ваше, про манірність висорвлювань - навіяне (щодо мене) ще одним видатним практиком невідомо з якого права. Не розслабляетеся вже до такої міри, щоб вибовкувати чужий потік мислення, з яким ви справедливо не погоджувалися. У цій гілці ви в ігнорі - занадто люди та тема важлива, щоб займатися тут флудом про аматорські повстанські практики.
                                          Сайонара.
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2007.11.05 | Михайло Свистович

                                            Re: здрасте

                                            Volodymir пише:
                                            >
                                            > Не відповідав би зовсім, тим більше там де ви вчилися, ми викладали викладачам

                                            Ви сильно помиляєтесь з місцями мого навчання. Я не вчуся в теоретиків, які ніколи не доводили свої знання на практиці.

                                            >
                                            > Але звернув увагу на ваш стиль. Про багато слів то є ваше, про манірність висорвлювань - навіяне (щодо мене) ще одним видатним практиком невідомо з якого права. Не розслабляетеся вже до такої міри, щоб вибовкувати чужий потік мислення, з яким ви справедливо не погоджувалися. У цій гілці ви в ігнорі - занадто люди та тема важлива, щоб займатися тут флудом про аматорські повстанські практики.

                                            Покажіть на практиці професійні. Без цього все Вами написане - лише балабольство.
                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2007.11.05 | Iryna_

                                              Re: здрасте

                                              Навряд чи тут варто влаштовувати якусь конкуренцію ідей.

                                              Може виявитись корисною будь-яка ідея. Тут чисто правові методи не працюють - там вже порушено стільки.. І технічно навіть райрада може це принипити - тупо не надати дозвіл на розширення ділянки під будівництво з текстом - до розмежування прибудинкової території. А потім території тупо не буде. ДАЇ може заблокувати. Санстанція може заблокувати. Та буквально будь-який орган, бо там порушено все, що тільки можна. Але ж не блокують. Відкрито виступають поки що тільки екологічні органи КМДА (Литвинівський Коваленко, який колись був головою Печерської РДА і теж виступав проти, та відповідна комісія Київради). На їхні формальні висновки ніхто не зважає.

                                              Зараз новий привід це припинити - грунт реально просідає від іншого будівництва на Мєчнікова 9-11, від того вже тріснув будинок на нижчій ніж наш провулок терасі схилу, те будівництво призупинене. Там причиною названі помилки будівельників при спорудженні підпірної стіни. Будує там німецька фірма з німецькими привезеними інженерами і керівництвом. Цей вплив на наш провулок ніхто враховувати не хоче попри видиме просідання грунту та тріщини в асфальті.

                                              Нам доводиться хапатися за будь-які соломинки. Тому я дуже влячна за будь-які ідеї.

                                              До європейського суду будемо доходити, але через 5-6 років до суду це або припиниться без євросуду, чи всі будинки заваляться, дай боже щоб не разом з нами. Моя мама - інженер - будівельник вимагає від мене обіцянки, щоб після завозу техніки я негайно переїжджала до неї, бо схил з будинками може реально поїхати вниз. Її колеги з колишньої роботи це підтверджують.

                                              Проект там брєдовий повністю - до твердого грунту 20-30 метрів так званого лесу (дуже слабкого грунту), збираються бити палі 17 метрів, які без толку, й новий будинок їхатиме і тріскатиметься.

                                              Якщо про невеликий котлован після розборки фундаменту комісія з надзвичайних ситуація написала, що це загроза відповідної ситуації, то що таке котлован для двометрового паркінгу?

                                              Серед мешканців почали ходити чутки, що за проектом стоїть особисто Ющенко, його брат Петро, Порошенко, Жванія разом з Ахмєтовим (фактів немає, я їх принаймні не знаю, єдині факти проти представників НУ - відверте любіювання, видиме з протоколів Київради, Володимира Присяжнюка, повна пасивність голови РДА Сущенка та його команди з НУ (колишній голова - Коваленко висловлювався і писав проти будівництва), підробка рішення Київради за часів Омельченка).

                                              Не плутати Володимира Присяжнюка з головним архітектором Києва Василем Присяжнюком. Останній принаймні на словах виступає проти. Що він там робить та підписує - інше питання.
                                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                              • 2007.11.06 | Михайло Свистович

                                                Re: здрасте

                                                Iryna_ пише:
                                                > Навряд чи тут варто влаштовувати якусь конкуренцію ідей.

                                                Я не влаштовую. Я прошу людину вам практично допомогти, а не пальці віялом роставляти. Ви ж не помітили жодної моєї критики його ідей, правда?

                                                >
                                                > Тут чисто правові методи не працюють

                                                Вони ніде не працюють

                                                >
                                                > І технічно навіть райрада може це принипити - тупо не надати дозвіл на розширення ділянки під будівництво з текстом - до розмежування прибудинкової території

                                                може

                                                >
                                                > Серед мешканців почали ходити чутки, що за проектом стоїть особисто Ющенко, його брат Петро, Порошенко, Жванія разом з Ахмєтовим

                                                запросто може бути, вони такі
                                              • 2007.11.06 | Volodymir

                                                Re: здрасте

                                                Iryna_ пише:
                                                > Навряд чи тут варто влаштовувати якусь конкуренцію ідей.
                                                Скажем так: это не конкуренция идей, а разное понимание что есть а) практика и б) человекознание (любие :)).
                                                а) скажем так, тем кто субъект (ЛПР) даже очень далеко от определения конкретных стратегических решений, иногда очень сложно понять влияние конкретных частных движений на конкретный исход важного дела. Потому что это не игра в шахматы, и Принятие Решений. Проявление, высказывание идей (даже деза) всегда облегчает противной стороне прогнозирование (- тут не бесконечная рефлексия, выход в окружение :) ).
                                                Если я правильно понял, показать на практике, в отличие от показать козу (тоже тонкая практика), - это пойти и договорится с кем-нибудь из большого перечня стейкхолдеров. Когда я говорю договорится - значит правильно решить проблему. Для меня она правильно не решается, хотя в результате моих локальных движений проблема может быть решена правильно для Вас. но вы и сами ее правильно можете решить.
                                                Я начинаю убеждаться, что разница даже в подходах обусловлена все-таки нежеланием конкурировать даже идеями. Пример: в Ирпине, скажем так, в игре против природы, пространство действий было расширено незаметно в результате вмешательства правильных сил (была хорошая идея). Пространство параметров тоже было подправлено - приведено в соответсвие с чесными возможностями. Создан потенциальный барьер - легенда о "высочайшем покровительстве" (с которой люди не смогли правильно обращаться), но которая давала по факту время уменьшить требования немендленно дать результат и создать коалиции без серьезных нарушений честности. Косвенно, чтобы был резултат материальный, создана возможность порешать коммунальные имиджевые проблемы с ремонтами. Проплаченная схема утилизации мусора как пилот, к сожалению, уже не подоспела. Успехи оказались невелики, пришлось десять раз уже перейти от намеков и давать сигналы уже перспективным гражданам (можно посмотреть архив), о том что будет тот результа, который есть. И даже тот, который еще только будет. Что еще нужно, если не манипулировать? Все бросить, заниматься Ирпинем для безсильных, но честных? Я Вас уверяю, таких возможностей, которые были для того чтобы честно показать результат, не имела ни одна команда. потому что в Крыжополе их бы сразу порубили за меньшее.
                                                Потому практика у каждого своя. Edem das sine - принцип римских бристов, который я разделяю, кто бы им не пользоваться. из него следует, что помогать каждому надо в геометрических пропорциях: равное за равное.
                                                б) Вы взрослый самодостаточный человек :), осознанно и с должной осторожностью написали, что Вам конкретно нужно в нескольких сообщениях. Денег или их эвивалентов от тех, кто не просто не гнет пальцы, а даже имеет роскош молчать против таких же, манипуляций ради своих интересов (даже бескорыстных) я с удовольствием не обнаружил. Потому действую не так, как мне хочется, а соблюдаю объявленный регламент. Кому эта куртуазность непонятна - в сад, тренироваться.

                                                >
                                                > Може виявитись корисною будь-яка ідея. Тут чисто правові методи не працюють - там вже порушено стільки.
                                                Тут работают именно правовые методы, в частности формулы права. Это разница, в отличие от закона и прецедента.
                                                Какой метод выстрелит, дейсвительно предугадать сложно. Но все действия, даже вооруженное востание, - всегда в ределах права. Вот такой вот ландшафт, не стоит его упрощать для нашей сложной ситуации. Возможно, такая моя карта ухудшает восприятие некоторым, но у меня одна из целей - отсеч таких, а не воспитывать.
                                                Дадее Вы все правильно понимаете - это и есть стратегия "мы пойдем другим путем". Органы - это люди с простыми связями, т.е. Вам осталось продумать конкретно реализуемый вами, такими как есть, процесс получения правильного решения неочевидным способом - т.е. в результате совпадения непрямых действий нескольких органов.

                                                >
                                                > Зараз новий привід це припинити - грунт реально просідає від іншого будівництва на Мєчнікова 9-11, від того вже тріснув будинок на нижчій ніж наш провулок терасі схилу, те будівництво призупинене. Там причиною названі помилки будівельників при спорудженні підпірної стіни. Будує там німецька фірма з німецькими привезеними інженерами і керівництвом. Цей вплив на наш провулок ніхто враховувати не хоче попри видиме просідання грунту та тріщини в асфальті.
                                                >
                                                От клятые капиталисты. Но это тоже хороший факт (не юридический), что даже лицами, подпадающими под юрисдикцию правильной системы права ЕС, ради денег нарушаются все нормы. Т.е.создан именно режим управления, которому трудно противостоять.

                                                > Нам доводиться хапатися за будь-які соломинки. Тому я дуже влячна за будь-які ідеї.
                                                >
                                                Общих идей достаточно. сделайте матрицу из органов и людей. Прикинте с бристами, какая может быть траетория, чтобы не получая даже решения по сути, создать дикую гонку за ресурс из двух решений разных органов и интерпретации суда. Подкрепите ресурсом, Шеляженко со Свистовичем как беспокоящие силы и источники контактов вполне будут пригодны для этого локального дела.

                                                > До європейського суду будемо доходити, але через 5-6 років до суду це або припиниться без євросуду, чи всі будинки заваляться, дай боже щоб не разом з нами. Моя мама - інженер - будівельник вимагає від мене обіцянки, щоб після завозу техніки я негайно переїжджала до неї, бо схил з будинками може реально поїхати вниз. Її колеги з колишньої роботи це підтверджують.
                                                >
                                                Документируйте. И есть уже пострадавшие. Я понимаю, что от этого не легче, но объединяться действительно стоит, командой из четырех-шести человек результат получить можно. желательно создать прецедент. потом выйдем на прецедент персональной ответсвенности.

                                                >
                                                > Серед мешканців почали ходити чутки, що за проектом стоїть особисто Ющенко, його брат Петро, Порошенко, Жванія разом з Ахмєтовим (фактів немає, я їх принаймні не знаю, єдині факти проти представників НУ - відверте любіювання, видиме з протоколів Київради, Володимира Присяжнюка, повна пасивність голови РДА Сущенка та його команди з НУ (колишній голова - Коваленко висловлювався і писав проти будівництва), підробка рішення Київради за часів Омельченка).
                                                >
                                                Видите, они не пишут и не говорят по сути, а какая разница в промежуточных итогах :). Видимо, потому что не афишируют свои достижения.
                                                Единсвенная поправка - бездействие в наше время не обязательно обусловленно заинтересованностью. Иногда это связанная позиция, с даже большими значениями потерь.

                                                Звиняйте за большую долю идеологии, но не стоит упрощать сложные ситуации, и иногда стоит уточнить контекст.
                • 2007.11.03 | Пані

                  Re: якщо можна, назву справи, або прізвище позивача (+)

                  ziggy_freud пише:
                  > було б добре дістати цей документ (наскільки мені відомо, доступ до рішень можуть отримати всі бажаючі) і перекласти українською. Як дії кримінальних забудовників оцінюються в європейському праві

                  Я спробую розшукати.

                  > (ідея п.Денак, і заодно вітання від неї :-) )

                  Дякую. Я ще не тоє зовсім... Як тільки, сама позвоню.
              • 2007.11.04 | Iryna_

                Re: І дійдіть до Європейського суду з прав людини

                Я запитувала народ про Європейський суд, і мені пояснили, що потрібно правильно будувати справу з початку з прицілом на нього; щось реально одержати можуть тільки ті фізособи, що подавати спочатку - тобто class action не пройде; реально щось можна починати вже після факту руйнування будинків - а не хочеться цього допустити.

                Чи так це?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.05 | Пані

                  Re: І дійдіть до Європейського суду з прав людини

                  Iryna_ пише:
                  > Я запитувала народ про Європейський суд, і мені пояснили, що потрібно правильно будувати справу з початку з прицілом на нього; щось реально одержати можуть тільки ті фізособи, що подавати спочатку - тобто class action не пройде; реально щось можна починати вже після факту руйнування будинків - а не хочеться цього допустити.
                  >
                  > Чи так це?

                  Ні, можна починати коли завгодно, і на випадок факту руйнування виграти суд. Це краще, ніж без цього.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.05 | Iryna_

                    Re: І дійдіть до Європейського суду з прав людини

                    Дуже дякую!

                    А що треба вимагати для початку, якщо руйнування ще нема?
                    І скільки людей має подавати до суду? І на кого? На Київраду чи забудовника? З забудовником там виникла ще одна проблема - вони почали махлювати з юрособами, тобто неясно, яка саме юрособа є забудовником. Документи не показують - показують дуже сумнівну довіреність від Інституту педагогіки для ПП "Верлен" (ксерокопія довіреності на бланку, на які поставлена мокра печатка, зорово схожа на підробну, тобто типу переведену вареним яйцем). В інтернеті є інформація про дозвіл на випуск облігацій ТОВ "Верлен", яка займається забудовою (за нинішніми правилами ПП ну ніяк не може брати гроші від покупців квартир). Чи подавати одразу на замовника - Інститут педагогіки? Наскільки я розумію, хай він дає хоч 10 довіреностей, відповідальності це з нього не знімає.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.06 | Пані

                      Re: І дійдіть до Європейського суду з прав людини

                      Iryna_ пише:
                      > Дуже дякую!
                      >
                      > А що треба вимагати для початку, якщо руйнування ще нема?
                      > І скільки людей має подавати до суду? І на кого? На Київраду чи забудовника?

                      На київраду звісно. А от за що конкретно - я не юрист і краще таку консультацію нададуть фахові юристи. Знаю одне, подававти треба багато однотипних позовів від мешканців.
  • 2007.10.30 | Юрій Шеляженко

    1. поймать "сборщика подписей за бабки" 2. дать прессуху

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.30 | Iryna_

      Re: 1. поймать "сборщика подписей за бабки" 2. дать прессуху

      А як робиться пресуха з чисто технічної точки зору?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.30 | Михайло Свистович

        Re: 1. поймать "сборщика подписей за бабки" 2. дать прессуху

        Iryna_ пише:
        > А як робиться пресуха з чисто технічної точки зору?

        Давайте знайомитись :) Разом з Шеляженком. Він теж не маніяк і ще огидніший за мене :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.30 | Iryna_

          Re: 1. поймать "сборщика подписей за бабки" 2. дать прессуху

          та ваші фейси тут уже всім відомі.
  • 2007.10.30 | Iryna_

    ось народ бореться (правда з "елітою") (л)

    http://glavred.info/archive/2007/10/30/155804-0.html
  • 2007.10.31 | Iryna_

    сьогодні має бути репортаж по СТБ

    була сьогодні виїзна комісія Київради

    мешканців слухати не захотіли

    вирішили, що необхідно спочатку укріпити фундаменти сусідніх будинків, а потім розглядати будівництво

    Це після того, що вчора мешканці відбили спробу розпочати будівництво (підвести електрику до будки).

    Ми вирішили ні до яких фундаментів нікого не підпускати (є закон, гідно якого фундаменти є власністю власників квартир, тобто без згоди власників ніякі роботи розпочинати не можна).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.31 | ziggy_freud

      правильно. Вони вам наукріпляють

      жодних гарантій, що саме будуть робити найняті застройщегом робітники. Навіть якщо є певна документація, знов таки жодних гарантій, що працюватимуть саме за нею...
    • 2007.10.31 | Volodymir

      Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

      Закон, о котором Вы пишете, называется ГКУ ч. 2 ст. 382: «2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку». Как всегда, в законодательстве не определено, как в общем случае осуществлять право на общее и неделимое имущество (механизмы ОСМД, самоуправления – для их решения, тем более, что в ЗУ от 24.06.2004 № 1875-IV ст. определяет, что собственник имеет право быть балансосодержателем принадлежащего ему имущества, чуть сложнее доказывается, что именно собственники определяют режимы эксплуатации). Все ваши дома ст. 379 ГКУ отнесены к жилью. Если порушен фундамент (неприспособленность к проживанию), требования статьи не выполняется, и начинаются аварийные разводы, тут нужно быть осторожным. Возможно, яма порылась не для того, чтобы поиметь компенсаций с городского бюджета ради общественных транспортных нужд, а именно чтобы жилье стало аварийным. Посмотрите на свои участки с самолета (в крайнем случае, GoogleMap тоже подойдет), уведите большие перспективы для ландшафтного элитного строительства миллиарда на полтора правильных денег.
      Потому, гораздо перспективнее создать систему защиты вокруг Решения КСУ по делу 1-2/2004 от 02.03.2004 № 4-рп.2004. чтобы прозорливо разобраться с вопросами собственности (не обязательно владения) на землю (ЗКУ, правила застройки). Но не доводите до прецедента, пока не сможете обеспечить фланги.
      Юрист по локальному праву из меня плохой, все никак до осознания руки не дойдут, вашим стоит разобраться глубже.
      Удачи.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | Iryna_

        Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

        В Гуглмеп ми подивились дуже давно, і саме тому боремося. Всі чітко розуміють, що мета - не побудувати конкретне одоробло для рагулів, а порушити і відселити всі будинки з провулку.

        Дякую за юридичну консультацію. Наскільки я зрозуміла, качати права на тому, що фундаменти - спільна власність - не вийде.

        З дорогою там таки не зрозуміло, поки що те що є зараз, підведене до виїзду до будинків на пров. Мар'яненка 14 та 7 (номери дивні для будинків, які поруч один з одним, але отака нумерація). Дорога від них веде взагалі в нікуди (тобто на ту ж таки не перевантажену транспортом Мєчнікова), тобто ще дивніша. Вже загородили арсенальський стадіон, кажуть, що робитимуть через його територію виїзд на Грушевського. Єдина думка, що приходить в голову - це робиться, щоб розвантажити Грушевського і створити комфорт ВР, КМ, СП. Вчора Ірена К. заявила, що вони відмовились від інвестиційних планів по Жовтневій лікарні, і "там будуть тільки медичні споруди" в результаті протестів. Про протести мені нічого не відомо, навіть про це будівництво знаю з натури, а не з преси, хоча за цією темою дуже слідкую. Може це черговий "зоопарк" - тобто висловити якусь повну дурню, а потім її благородно скасувати на користь громадськості?
      • 2007.11.03 | Slavix

        Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

        Volodymir пише:

        > Потому, гораздо перспективнее создать систему защиты вокруг Решения КСУ по делу 1-2/2004 от 02.03.2004 № 4-рп.2004. чтобы прозорливо разобраться с вопросами собственности (не обязательно владения) на землю (ЗКУ, правила застройки). Но не доводите до прецедента, пока не сможете обеспечить фланги.
        > Юрист по локальному праву из меня плохой, все никак до осознания руки не дойдут, вашим стоит разобраться глубже.
        > Удачи.

        1. Обьединения жильцов подлежат утверждению в Киевраде;
        2. Локальное право здесь очень немаловажно, т.к. это "Столица Украины город-герой", и здесь далеко не всегда действует общий порядок (в т.ч. застройки);
        3. Далеко не все акты Киеврады и КМДА лежат на офиц. сайте (kmv.gov.ua), а на информационные запросы киевская власть реагирует мягко говоря "слабовато". Более полная подборка лежит на сайте "ЛИГА", но платные.
        4. Здесь юристам целесообразно работать вместе с архитекторами т.к. не каждому юристу под силу расчитать коофициэтны нагрузок и пр. лабуду, особливо не имея исходных показателей;
        5. Возможно юристам и всем, кто в инициативной группе пригодиться сайт budinfo.com.ua где выложена наиболее полная БЕСПЛАТНАЯ библиотека строительных нормативных документов (СНИПы, ДБНы, ГОСТы).
        6. Насчёт фальсификации решения Киеврады (по словам Ирины это имеет место и доказуемо) стоит ЮРИСТУ письменно проинформировать Президента, ежели паралельно идут судебные процессы. Ожидаемый еффект:
        - дело ставят на контроль СП, т.е. им будут колоть глазки Лёнчику-космосу во время очередных дерибанов и шантажировать прокуратурой;
        - Письмо расписывается на ГПУ, ГПУ скидывает на Городскую прокуратуру, городская на районные по месту проживания заявителя и Киеврады;
        - вилочка прокуратура/МВД/СБУ (зависимо от подследственности) + суд хоз./гражд./адм. процесс в разы повышает вероятность выигрыша в суде, хотя уголовные дела заводятся крайне редко. Особенно еффективно, если судиться с застройщиком или иным "не органом власти" и ещё еффективнее, если противная сторона пользуется услугами адвоката, но в случае с органами власти тоже срабатывает.

        От себя.
        Тоже возле дома планируют стройку, уже бурили шурфы.
        Наш дом построен на намывном грунте (Оболонь) в начале 90-х и является крайним домом микрорайона (и района). За домом - зелёные насаждения, которые ранее имели статус зелёной зоны, за насаждениями - круг разворота тролейбуса (метров 50-60 от стены дома) за ним - автостоянка. Стройка намечена между домом и кругом.
        Ньюансы:
        - дом до сих пор "двигается" (т.к. на сваях на намывном грунте);
        - многие жильцы поделали перепланировки в т.ч. повыдалбывали дырки в несущих стенах а то и вообще из двухкомнатных поделали однокомнатные. Понятно, что нигде этого не согласовывали, понятно, что пошли трещины и обвалы, но регистрироваться и ликвидировать последствия реализации фантазий дизайнеров-укурышей не спешат: пускай соседям потолок на голову обвалится, чем я заплачу за "эти ненужные условности";
        - по словам жильца-архитектора - дом будет на растоянии 14 метров от нашего (положено не менее 20-ти), но это можно исправить в проекте;
        - требования жильцов о проведении експертизы состояния нашего дома застройщик (КМБ) выполнил... Заказал "независимую" експертизу у организации, находящейся по тому же адресу, что и застройщик (опять же, неформально експерты говорят, что строить во-первых опасно, во-вторых дорого и нежелательно: высокий уровень грунтовых вод, укрепительные сооружения, высокая нагрузка на комуникации и т.п.; официальный вывод ещё не готов);
        - по словам сотрудника КМБ, на тендер выставлялся просто "участок площадью по адресу". По карте без нанесения границ, пальчиком показали участок, на котором располагается автостоянка, а уже на месте владельцы автостоянки показали свидетельство на право пользование участком и стройку успешно "сдвинули" метров на 100 в сторону жилых домов;
        - ИЗЮМИНКА: некий процент от квартир обещают жертвам Элита-центр. Против месных жителей Выступает их обьединение. На сходки в райсовет ходит их председатель: бывший строитель (знает наизусть все ДБН-ы и прочую хрень, по циферкам и нормативам порвёт любого юриста в любом суде) сейчас "бедный нещасный пенсионер", который купил квартиры средней и старшей дочери, для младшей - вложился в Элита-центр. Позиция у него следующая: ежели из-за местных жильцов проектные или строительные работы остановятся хоть на день, они собирают народ с Киева и регионов (до 3-х тыс.) "доходчиво разьяснять" протестующим местным жильцам, что этого делать не стоит. "Люди настроены решительно и готовы пойти дальше, чем вы можете себе представить."

        Такая вот петрушка.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.03 | Iryna_

          Дуже дякую за відповідь

          і мої співчуття. У нас хоч є "плюс" - офіційні "майбутні мешканці" ніяк соціально-абіженних грати не зможуть. Проте найняти бритоголових павіанів явно зможуть. Правда, фантазія цілком дозволяє уявити черговиків, яким не дадуть квартири, бо Київраді не дадуть грошей з цього будинку. Черговики при цьому забудуть, що для відселення нас заберуть квартири від міської черги на декілька років вперед.

          Це до речі аргумент для тих, хто вважає, що живе не в центрі, і тому ці проблеми його не хвилюють.

          Листи написали буквально усюди. І будемо писати далі. Судові процеси мають місце. Поки що проти Київради. Пресу також інформуємо.

          З експертизами картина подібна вашій.

          До речі, про еліту-центр - а космос ніби нещодавно віщав, що ніхто нічого не одержить, і треба було думати, куди інвестувати. Принаймні моїх знайомих послали куди подалі (вони не є малозабезпечені).
        • 2007.11.03 | ziggy_freud

          Re:процент от квартир обещают жертвам Элита-центр ;-|

          Slavix пише:
          > - ИЗЮМИНКА: некий процент от квартир обещают жертвам Элита-центр. Против месных жителей Выступает их обьединение. На сходки в райсовет ходит их председатель: бывший строитель (знает наизусть все ДБН-ы и прочую хрень, по циферкам и нормативам порвёт любого юриста в любом суде) сейчас "бедный нещасный пенсионер", который купил квартиры средней и старшей дочери, для младшей - вложился в Элита-центр.

          цікава логіка. Виходить, якщо у мене на вулиці відберуть гаманець, я маю відібрати гаманець в когось іншого? ТОМУ ЩО жертва? Грошовиті люди з такою печерною правосвідомістю заслуговують на те, щоб стати жертвами кидал. Хоча шахрайство щодо такої потвори теж лишається кримінальним злочином.

          Чи панові спадало на думку, що рагулі, які інвестують гроші у будівництво спірних та сумнівних об*єктів, теж є співучасниками злочинної забудови?

          Це з точки зору нормальних киян таке "ущільнення" суперечить здоровому глузду. А там, де воно росло, вибратись в умовно сучасну панельку, може що й ознакою крутизни досі вважається. Навіть за 14 метрів від іншого будинку. Та хоч за 5 метрів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.03 | Iryna_

            Re:процент от квартир обещают жертвам Элита-центр ;-|

            Так нехай будують окремі будинки для таких уродів. З магазинами гуччі на першому поверсі.

            Чому б не побудувать десь (та хоч на території заводу "Арсенал" - ось вам центр - таке собі престижне містечко з відстанню 5 м між будинками у 50 поверхів). Чи зовсім якесь нове містечко. І верховну раду туди винести. А суперпрестижним його зробити в певних колах, маючи усі піар технології - це ж раз плюнути. Ці ж кола чудово піддаються на такі технології.

            Так нафіга лізти до нас, на Пейзажну алею, до Slavix'а на околицю Оболоні? Навіщо ця боротьба? Я реально не дуже цього розумію.

            І треба враховувати ще одну аморальність. Для того, щоб купити чергову квартиру на Печерську за 10 тис. за метр - треба ті 2-5 млн. десь вкрасти. Тобто у нас. І це ж не квартири для реальних бізнесменів-олігархів - це ж для дрібних крадіїв та особливо наближених шісток.
        • 2007.11.04 | Volodymir

          Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

          Slavix пише:
          >
          > 1. Обьединения жильцов подлежат утверждению в Киевраде;
          -- Речь о двух видах объединений. Об одном речь в Конституции, о другом в ЗУ "О ОСМД" 2866. Причем только последнее есть понятным инструментом управления совместной и общей собственности в терминах ГКУ, но под первое с некоторым скрипом можно подвести решение КСУ от 02.03.02. Особенностей по созданию объединений еще до регистрации немало.

          > 2. Локальное право здесь очень немаловажно, т.к. это "Столица Украины город-герой", и здесь далеко не всегда действует общий порядок (в т.ч. застройки);
          -- Я, скорее, имел ввиду локальное законодательсво. К сожалению, кроме мыслей разобраться с конституционной моделью экономики по всем трем аспектам и дотачать схему по земле до материальных результатов руки не доходят, одна мелкая операционная деятельность. Потому обращаю внимание на оговорку: мое мнение высказано не на основе информации, проанализированной со всей тщательностью.

          > 3. Далеко не все акты Киеврады и КМДА лежат на офиц. сайте (kmv.gov.ua), а на информационные запросы киевская власть реагирует мягко говоря "слабовато". Более полная подборка лежит на сайте "ЛИГА", но платные.
          -- В нашем случае многих актов не нужно, основные необходимые доступны:

          Глава 61 ГКУ, Глава 33 ХКУ, Закон Украины «О планировании и застройке территорий», ЗУ «О жилищно-коммунальных услугах» (собсвенник может быть балансосодержателем). Хорошо можно поработать с ЗКУ (земля – основное национальное богатсво, находящееся под охраной государства и комплексный объект) - повторяюсь, конкретно не хочу пока раскрывать линию.

          Объекты строительного права совпадают с объектами гражданских прав, ст. 3 ГКУ, отсюда возникает органическая связь с Конституцией как органическим законом прямого действия с хорошей перспективой для исков по делу прямой юрисдикции о бездействии, законности, причинении вреда (с достаточным количеством материалов, подтверждающих нарушения процессуального и материального характера, недостаточной национальной судебной защитой в соответсвии со ст. 6 о праве на справедливое судебное разбирательство ЕКПЧ в расширительной интерпретации Европейского Суда).

          Вот в этих аспектах очень не сильны строители-бизнесмены (отставные в том числе), с которымы, по хорошему, говорить не о чем. Именно эти аспекты являются ключевыми для атаки на режим управления частной собсвенностью (коммунальной, общей народной в распоряжении государства), даже если это издевательво проходит под прикрытием действий в интересах третьих лиц (ст. 47 Конституции, которой реально не пахнет: живым щитом прикрывается пиратская деятельность).

          КГС: Правила застройки Киева, Об утверждении нормативов застройки г. Киева № 207.
          Особенно меня прикалывает, что основная тема процедуры, например, регулируется Всяческими временными документами. Например, в Киеве регулируется Временным положение о регистрации объектов и прав собственности 20.06.02 74.74 во исполнение Временного положения о порядке регулирования прав собственности на недвижимое имущество (Приказ Минюста 07.02.02 № 7/5, Впрочем, пример блядства подают все, начиная с ВР с регламентом, КМУ с подобным же документом, Президент вообще не регулирующий порядок подноса тем для указов.
          А вот уже для экспертов действуют некоторые Правила,утвержденные распоряжениями Госстроя СССР, некотрые значимые новые, например ГСН А.2.2.-1 (безопасность и рациональное использование), ГСН А.2.2-3-2004 (проектирование), прочие ГСН и т.д.
          Уже на вышеприведенном перечне законов, полученном по одному запросу в гугле, уже получается построить вполне стройную и перспективную линию судебного иска. Про сценарии нужно подумать.


          > 4. Здесь юристам целесообразно работать вместе с архитекторами т.к. не каждому юристу под силу расчитать коофициэтны нагрузок и пр. лабуду, особливо не имея исходных показателей;
          -- Юристам нужно работать не с архитекторами, а с юридическими аспектами должного експертного заключения. Юристам крайне не ркомендую заниматься экономикой, оценкой, экспертизой (кроме юридической). Задача юриста - обеспечить форму и юридически грамотное содержание заключения (не далее как вчера столкнулся с тем, что заслуженный строитель Украины и т.д. и действующий руководитель честно считает, что гарантией законности тарифов является факт ввода 27-ми цифр, включая статью и прочие расходы, в табличку, предоставленную райадминистрацией).

          > 5. Возможно юристам и всем, кто в инициативной группе пригодиться сайт budinfo.com.ua где выложена наиболее полная БЕСПЛАТНАЯ библиотека строительных нормативных документов (СНИПы, ДБНы, ГОСТы).
          -- Пригодится для общего развития. См. предыдущий ответ.

          > 6. Насчёт фальсификации решения Киеврады (по словам Ирины это имеет место и доказуемо) стоит ЮРИСТУ письменно проинформировать Президента, ежели паралельно идут судебные процессы. Ожидаемый еффект:
          -- на самом деле чем больше писем, тем лучше. Таким образом иногда можно создать неплохую позицию в конфликте и в суде.

          > От себя.
          От себя: еще раз обращаю внимание, что я не юрист, и уж точно хуже чем Вы разбираюсь в процедуре и теории права. Моя профессия, которой я не хочу заниматься - конфликты большой интенсивности. Это контекст восприятия выше- и ниженаписанного.

          > - по словам сотрудника КМБ, на тендер выставлялся просто "участок площадью по адресу". По карте без нанесения границ, пальчиком показали участок, на котором располагается автостоянка, а уже на месте владельцы автостоянки показали свидетельство на право пользование участком и стройку успешно "сдвинули" метров на 100 в сторону жилых домов;
          -- если координаты указаны не точно, это самозахват. Это уголовное преступление.

          > - ИЗЮМИНКА: некий процент от квартир обещают жертвам Элита-центр. Против месных жителей Выступает их обьединение. На сходки в райсовет ходит их председатель: бывший строитель (знает наизусть все ДБН-ы и прочую хрень, по циферкам и нормативам порвёт любого юриста в любом суде) сейчас "бедный нещасный пенсионер", который купил квартиры средней и старшей дочери, для младшей - вложился в Элита-центр. Позиция у него следующая: ежели из-за местных жильцов проектные или строительные работы остановятся хоть на день, они собирают народ с Киева и регионов (до 3-х тыс.) "доходчиво разьяснять" протестующим местным жильцам, что этого делать не стоит. "Люди настроены решительно и готовы пойти дальше, чем вы можете себе представить."
          >
          -- позиция очень простая. Не люблю пролетариев (богатых своим пометом), мысли о улучшении мира которых сводятся к тому, что лишь бы ему было хорошо, и сделать это всенепременно нужно за счет других, возможно менее безпринципных. Тут выходов несколько. Во первых, настоящий юрист никогда не опусскается для голословных дискуссий с самозванными экспертами. Тем более в присутсвии высокого Суда. В крайнем случае, если нельзя дискредитировать материальный факт, но есть уверенность в морально уродстве - можно дискредитировать субъекта. Во вторых - пойти дальше, чем гражданин может представить. Опять же, если жильцы не попробуют, никто и не узнает о махинациях внутри махинации. Вообще мне такие субъекты неприятны - как пенсионер-стоитель может наскирдовать на три квартиры честным трудом не очень понятно.
          > Такая вот петрушка.

          А может и такой :)
          Как и любое другое подобное дело, это демонстрирует на воплне пригодных для правильного юридического использования полную гнилость режима и процедур. Я вижу возможность, при условии доведения до правильного решения суда, начать серьезную атаку на систему, в том числе и таких вот решателей своих инвестиционных проблем за счет менее борзых.
          А фиксация ситуации с придомовой терииторией с учетом несколько большей логики в ЗКУ и другими отраслевыми законами, делает прецедент более существенным в контексте решения Европйского суда об осутвии должной судебной защиты интересов собственников и их объединений.

          Вам браво, от стиля получил удовольствие. Правда, наличие дихотомической классификации на своих и чужих уже отрицает, имхо, по определению непредумежденность и является объективным вменением ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.04 | Slavix

            Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

            Volodymir пише:
            > Slavix пише:
            > >
            > -- Речь о двух видах объединений. Об одном речь в Конституции, о другом в ЗУ "О ОСМД" 2866. Причем только последнее есть понятным инструментом управления совместной и общей собственности в терминах ГКУ, но под первое с некоторым скрипом можно подвести решение КСУ от 02.03.02. Особенностей по созданию объединений еще до регистрации немало.

            И скрипа тоже немало. Особенно если в законе не выписаны чёткие механизмы, а с иной стороны выступает орган власти. Например, частичное обжалование решения Киеврады, которым согласовывалась оренда помещений комунальной собственности по списку.
            Попытка 1. Окружной административный суд вернул иск: по КАС-у нормативно-правовые акты (!) месных органов власти обжалуют в суде общей юрисдикции по месту нахождения ответчика.
            Попытка 2. По месту ответчика суд - вернул иск т.к. по КАС-у индивидуальные правовые акты (!) раасматриваются по месту нахождения истца.
            Попытка 3. По месту истца суд снова вернул иск т.к. это во-первых не индивидуальный правовой акт, а нормативно-правовой (!), во-вторых, По ЗУ "О судоустройстве" Окружной административный суд является судом 1 инстанции по админделам.
            >
            > > 3. Далеко не все акты Киеврады и КМДА лежат на офиц. сайте (kmv.gov.ua), а на информационные запросы киевская власть реагирует мягко говоря "слабовато". Более полная подборка лежит на сайте "ЛИГА", но платные.
            > -- В нашем случае многих актов не нужно, основные необходимые доступны:
            >
            А так же ЗУ "о местном самоуправлении", "Об архитектурной деятельности", "О столице Украины ГГ Киеве" и всякие иные прочие.

            > Вот в этих аспектах очень не сильны строители-бизнесмены (отставные в том числе), с которымы, по хорошему, говорить не о чем. Именно эти аспекты являются ключевыми для атаки на режим управления частной собсвенностью (коммунальной, общей народной в распоряжении государства), даже если это издевательво проходит под прикрытием действий в интересах третьих лиц (ст. 47 Конституции, которой реально не пахнет: живым щитом прикрывается пиратская деятельность).
            >
            > КГС: Правила застройки Киева, Об утверждении нормативов застройки г. Киева № 207.
            > Особенно меня прикалывает, что основная тема процедуры, например, регулируется Всяческими временными документами. Например, в Киеве регулируется Временным положение о регистрации объектов и прав собственности 20.06.02 74.74 во исполнение Временного положения о порядке регулирования прав собственности на недвижимое имущество (Приказ Минюста 07.02.02 № 7/5, Впрочем, пример блядства подают все, начиная с ВР с регламентом, КМУ с подобным же документом, Президент вообще не регулирующий порядок подноса тем для указов.
            > А вот уже для экспертов действуют некоторые Правила,утвержденные распоряжениями Госстроя СССР, некотрые значимые новые, например ГСН А.2.2.-1 (безопасность и рациональное использование), ГСН А.2.2-3-2004 (проектирование), прочие ГСН и т.д.
            > Уже на вышеприведенном перечне законов, полученном по одному запросу в гугле, уже получается построить вполне стройную и перспективную линию судебного иска. Про сценарии нужно подумать.
            >
            > > 4. Здесь юристам целесообразно работать вместе с архитекторами т.к. не каждому юристу под силу расчитать коофициэтны нагрузок и пр. лабуду, особливо не имея исходных показателей;
            > -- Юристам нужно работать не с архитекторами, а с юридическими аспектами должного експертного заключения. Юристам крайне не ркомендую заниматься экономикой, оценкой, экспертизой (кроме юридической). Задача юриста - обеспечить форму и юридически грамотное содержание заключения (не далее как вчера столкнулся с тем, что заслуженный строитель Украины и т.д. и действующий руководитель честно считает, что гарантией законности тарифов является факт ввода 27-ми цифр, включая статью и прочие расходы, в табличку, предоставленную райадминистрацией).

            Именно с архитекторами. т.к. на общих оценочных суждениях о нарушении прав человеков на красивый вид из окна далеко не уедеш. Архитектор быстрее найдёт нарушение каких либо нормативов, что является формальным основанием для омены строительства (т.к. знает где возможны ляпы в прожекте), юрист может применить это формальное основание. К сожалению строительные нормы СССР очень неприхотливы к месту застройки (хоть за полярным кругом на склоне вулкана, выполнив ряд предосторожностей), а застройщики в Украине очень равнодушны к мерам безопасности.
            >
            > > От себя.
            > От себя: еще раз обращаю внимание, что я не юрист, и уж точно хуже чем Вы разбираюсь в процедуре и теории права. Моя профессия, которой я не хочу заниматься - конфликты большой интенсивности. Это контекст восприятия выше- и ниженаписанного.
            >
            > > - по словам сотрудника КМБ, на тендер выставлялся просто "участок площадью по адресу". По карте без нанесения границ, пальчиком показали участок, на котором располагается автостоянка, а уже на месте владельцы автостоянки показали свидетельство на право пользование участком и стройку успешно "сдвинули" метров на 100 в сторону жилых домов;
            > -- если координаты указаны не точно, это самозахват. Это уголовное преступление.

            Координаты указаны как во всех решениях по землеотводу "земельну ділянку площею 0,06 га за адресою вул. Героїв Сталінграду 66". Крайний дом - 64. т.е. это хоть на 200 м. от него, хоть на 20. Лиш бы шла дорога. Хотя в Киеве мало кто удивляется, когда между домами №15 и № 17 стоит дом № 49. И формально это не самозахват т.к. местным органом власти выделена комунальная земля с указанием площади.
            >
            > -- позиция очень простая. Не люблю пролетариев (богатых своим пометом), мысли о улучшении мира которых сводятся к тому, что лишь бы ему было хорошо, и сделать это всенепременно нужно за счет других, возможно менее безпринципных. Тут выходов несколько. Во первых, настоящий юрист никогда не опусскается для голословных дискуссий с самозванными экспертами.

            Во-первых, дискусии проводили главы фракций райсовета и выслушивали позиции сторон ("елиты" и местных жильцов);
            Во-вторых, юрист сидел и слушал. Говорил, по большей части, активист Элиты в крайне возбуждённом состоянии.

            Тем более в присутсвии высокого Суда. В крайнем случае, если нельзя дискредитировать материальный факт, но есть уверенность в морально уродстве - можно дискредитировать субъекта. Во вторых - пойти дальше, чем гражданин может представить. Опять же, если жильцы не попробуют, никто и не узнает о махинациях внутри махинации. Вообще мне такие субъекты неприятны - как пенсионер-стоитель может наскирдовать на три квартиры честным трудом не очень понятно.

            В соседних дворах есть прецеденты как ненасильственной отмены строительства, так и силового разрешения конфликта в пользу жильцов (разбор ограждения, драки). Жильцы наших домов тоже не будут сидеть сложа руки.
            >
            > А может и такой :)
            > Как и любое другое подобное дело, это демонстрирует на воплне пригодных для правильного юридического использования полную гнилость режима и процедур. Я вижу возможность, при условии доведения до правильного решения суда, начать серьезную атаку на систему, в том числе и таких вот решателей своих инвестиционных проблем за счет менее борзых.

            На этой неделе первое заседание суда.
            Будем посмотреть.

            > А фиксация ситуации с придомовой терииторией с учетом несколько большей логики в ЗКУ и другими отраслевыми законами, делает прецедент более существенным в контексте решения Европйского суда об осутвии должной судебной защиты интересов собственников и их объединений.

            Ещё один ньюанс. Дом 7 подъездов. 3 - обслуживает ЖЕК, 4 - кооператив. Как и кто (не в теории, а на практике) может обозначить где чия придомовая територия?
            >
            > Вам браво, от стиля получил удовольствие.

            Спасибо, рад.

            > Правда, наличие дихотомической классификации на своих и чужих уже отрицает, имхо, по определению непредумежденность и является объективным вменением ;)

            Ну всё. Я обличён :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.04 | Iryna_

              Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

              Мене колись підвозив подібний діяч (може й той самий). Я намагалася в нього вияснити - якщо Ви такий розумний, як Ви могли в оте вляпатися? Там же все було їжаку ясно? Ну по перше дядя не знав, що то воно є інтернет, а по-друге, вважав, що він найрозумніший і вляпатись не може.

              п.с. Були інші об'єкти, де було таки неясно (Сосніних 4). Правда, може й ясно було б якби розібратись. А в Еліті все було на поверхні! Я тоді якраз розглядала купівлі квартири, і мені багато людей говорили про класну еліту. Але мені воно і технічно не підходило, і за рік до обвалу вже повно було інформації в будівельних форумах, що воно є. Там одне те, що люди переказували готівку в Прибалтику власноруч, мало насторожити!

              Я, правда, теж таки влипла зі своїм провулком Гордієнка. Сумний гумор в тому, що біля ВСІХ квартир, які я серйозно розглядала, абсолютно та ж історія. Причому я кругом дивилась з точки зору того, чи є там де поряд будувати, і оцінювала, що нема де. Але кругом будують. Один з тих будинків вже тріснув. Але - там будують, а тут ще боремося.
            • 2007.11.05 | Volodymir

              Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

              Нет нормальной раскладки, потому на другом языке подкорректирую смысл фигур речи:
              - законы естественно еще и... Перечислил неосновные из основных, которые первыми попались;
              - безусловно, юристу ГСНы и СНиПы почитать стоит. Если он их не читал, то вроде и нечего такого привлекать. Но процесс - это проект, и работать на процесс должна команда, необходимо обложиться бумагами, и естественно - полевой поддержкой в виде мирных манифестантов. Документы должны делать специалисты, юрист следит за соответсвием выбранному сценарию юридической позиции, специалист тренирует юриста. Даже на слушании на цитату "знатоков" юрист может сослаться на экспертизу уважаемых экспертов (незнание знатока авторитетов засчитывается как очередное доказательство невигластва), подловив аппонента на неполной правде и манипуляции. Это техника, одна из многих, не говорю что обязательная.
              Когда мужик рассказывает, что он двадцать лет в артиллерии или строительстве, рассуждать с ним о ГСН или баллистических таблицах бесполезно чисто с точки зрения предсказуемости восприятия такой картины;
              - все же земельный аудит провести советую. два метра влево-враво - самозахват, преступные деяния и т.п.
              - про размежевание собственности подъездов все не очень сложно. интересно другое - как городской ЖЕК, без разрешения собсвенника, все время использует собственность;
              -- ну и поток о глобальных прецедентах это я не о Ваших домах, а о переулке. Как раз тут позабористее - и гос. структура образование, и злоупотребления очень интересные, в контексте конретной ветки
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.05 | Iryna_

                Re: сьогодні має бути репортаж по СТБ

                Дуже дякую. З землею там очевидні порушення і проблеми, які ні Печерська РДА, ні КМДА, ні відповідні ради помічати не хочуть.

                Там була офісна будівля, тобто треба переводити забудову в житлову, про що мови нема - на прямі питання посадові особи та інстанції не відповідають.

                Ні за якими нормами житлової забудови там бути не може, бо тупо нема території на прибудинкову територію та обслуговування будинку, типу смітників. Проте всі мовчать, відповідати на прямі питання не хочуть.

                Райрадою було прийняте рішення і виділені гроші (ще старою, за часів Коваленка) про виділення в натурі прибудинкової території будинків 4 та 8, безпосередньо прилеглі до проблемної будови. Результат =0.

                У мене не виходить це все сфотографувати, виходить незрозуміло. Але на місці все добре видно (нормальним людіям, а не комісії КМДА).
  • 2007.10.31 | observer

    офтоп

    Ірино, як з Вами можна зв'язатись? Живу на Мар'яненка 7
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.31 | Iryna_

      до observer

      Ви зараз на форумі? якщо так, підтвердьте, я і пару хвилин повішу емейл
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | Iryna_

        Re: до observer

        Мені просто так не хочеться мейл вішати.
        Підніміться по сходах, там вдень стоїть намет (такого регіонського кольору, хтось десь взяв). Народ там знає про ситуацію. На Вашому провулку один з основних організаторів - Гаяне Яблонська (донька Тетяни Яблонської), Ви її мабуть знаєте. Як тільки матимемо (якщо матимемо) інформацію про громадські слухання, і у вас на будинку її повісять (може й по квартирах пройдуть).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.01 | Михайло Свистович

          Re: до observer

          Iryna_ пише:
          > Мені просто так не хочеться мейл вішати.

          Пишіть на мій svystovych @ gmail.com

          Зберемось всі разом.
        • 2007.11.01 | observer

          Re: до observer

          observer.kyiv@gmail.com
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.01 | Iryna_

            пишу

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.01 | Михайло Свистович

              Я мав на увазі, щоб обсервер до мене написав, якщо не хочете

              світити електронну пошту. Ми б домовились з ним, Шеляженком, Вами, ще деякими людьми і зустрілися б разом.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.01 | Iryna_

                Re: Я мав на увазі, щоб обсервер до мене написав, якщо не хочете

                Михайло Свистович пише:
                > світити електронну пошту. Ми б домовились з ним, Шеляженком, Вами, ще деякими людьми і зустрілися б разом.
                Я йому написала, але відповіді поки що немає.
  • 2007.11.01 | Iryna_

    Укрсоцбанк

    забудовники та їхні друзі з КМДА намагались розповідати, що насправді інвестором є не сумнівне ПП, а "Укрсоцбанк", який і дасть гарантії.
    (один з них представлявся, що він нібито є представник "Укрсоцбанку").

    В "Укрсоцбанк" звернулися, він ні сном ні духом про це не знає. Ну може кредит надають. Але з яких пір кредитор матиме ще якісь обов'язки перед потерпілими в результаті використання кредиту?

    п.с. Можливо, що це все - кидалово для банка та майбутніх "інвесторів", у якому потім будуть винні протестуючі мешканці. Хоча теж не схоже - масштаб планованого видалова не той, це ж не "еліта".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.01 | ziggy_freud

      фальшивий представник Укрсоцбанку - це заявка

      на злочин під назвою "шахрайство".

      Iryna_ пише:
      > п.с. Можливо, що це все - кидалово для банка та майбутніх "інвесторів", у якому потім будуть винні протестуючі мешканці. Хоча теж не схоже - масштаб планованого видалова не той, це ж не "еліта".

      працівники серйозного банку таких "кідал" кожного дня їдять на сніданок. Йдеться лише про погіршення ділової репутації Укрсоцбанка. Поки незначне.

      кидалово буває і на 100 гривень. Судячи з задіяних сил, йдеться про більші суми. Звичайно, для вас головне, щоб потерпілими не стали ви. Але провести переговори з іншими можливими жертвами теж корисно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.01 | Iryna_

        Re: фальшивий представник Укрсоцбанку - це заявка

        ziggy_freud пише:
        > на злочин під назвою "шахрайство".
        >
        > Iryna_ пише:
        > > п.с. Можливо, що це все - кидалово для банка та майбутніх "інвесторів", у якому потім будуть винні протестуючі мешканці. Хоча теж не схоже - масштаб планованого видалова не той, це ж не "еліта".
        >
        > працівники серйозного банку таких "кідал" кожного дня їдять на сніданок. Йдеться лише про погіршення ділової репутації Укрсоцбанка. Поки незначне.
        >
        > кидалово буває і на 100 гривень. Судячи з задіяних сил, йдеться про більші суми. Звичайно, для вас головне, щоб потерпілими не стали ви. Але провести переговори з іншими можливими жертвами теж корисно.

        Представники слубжи безпеки банку вже порекомендували написали їм листа з деталями цирку. Бо це таки суттєва шкода репутації.

        А щодо інших можливих жертв - найдешевша квартира там 2 млн. дол. Доля такого роду жертв якось не дуже хвилює, проте не хочеться, щоб ображені жертви якось дієво ображались на нас, а не на шахраїв. Тому будемо широко "рекламувати" цей проект.
    • 2007.11.01 | Iryna_

      Вже з'явилися джипи з особами специфічної зовнішності.

      Підходять до пікетників і питають, чи будуть вони тут і вночі

      Зазначимо, що вчора комісія КМДА заборонила роботи до розробки та затвердження проекту укріплення фундаментів, у присутності "інвесторів".
    • 2007.11.01 | Михайло Свистович

      Re: Укрсоцбанк

      Iryna_ пише:
      > забудовники та їхні друзі з КМДА намагались розповідати, що насправді інвестором є не сумнівне ПП, а "Укрсоцбанк", який і дасть гарантії.
      > (один з них представлявся, що він нібито є представник "Укрсоцбанку").
      >
      > В "Укрсоцбанк" звернулися, він ні сном ні духом про це не знає. Ну може кредит надають. Але з яких пір кредитор матиме ще якісь обов'язки перед потерпілими в результаті використання кредиту?

      Ні з яких. Туфта це все. Вони вам брешуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.01 | Iryna_

        Re: Укрсоцбанк

        Так ми одразу зрозуміли, що брешуть. Це навіть не смішно. Смішно, що за представників банку видають себе штатні працівники КМДА.
  • 2007.11.02 | Iryna_

    Приходив головний районний БЮТівець, обіцяв допомогу

  • 2007.11.03 | Iryna_

    Ось народ створив продукт. Можна в новини поставити?

    КМДА робить киян заручниками сумнівних ділків

    За рахунок прав мешканців - зелене світло "інвесторам".
    31 жовтня 2007 року на пров. Гордієнка (Чекістів) було проведене виїзне засідання КМДА та Печерської РДА щодо долі котловану, який загрожує будинкам поруч. Рішення - укріпити фундаменти будинків. Може, це турбота про мешканців?

    Ні, це усунення перешкод до руйнування будинків.

    Котлован був утворений після знесення будинку Інституту педагогіки Академії педагогічних наук. Комісія з надзвичайних ситуацій Печерської РДА видала припис про засипання котловану до 13.09 2007 р. для усунення загрози надзвичайної ситуації. Припис не виконано.

    Історія спроб збудувати висотку між двома п'ятиповерховими "сталінками" за адресою пров. Гордієнка (Чекістів), 6 почалась ще восени 2004 року. АПН захотіла розпочати інвестиційний проект та отримати площі в новому будинку. Але не змогла знайти більш достойних інвесторів, ніж фірма "Верлен", директор якої М. Годван вже був фігурантом скандалу у с. Митниця Київської обл., де у "співробітництві" з головою КСП вони розчинили в повітрі майно КСП на основі підробного рішення Господарського суду ("Вечірні вісті", №035(1531), 10-16.03.2006, http://maidan.org.ua/static/mai/1123148370.html). Там були кримінальні справи зі звинуваченнями у шахрайстві в особливо великих розмірах та за іншими статтями КК. В нашій історії вже є погрози мешканцям, тексти пана Годвана "Пожили на Липках - поживете на Харківському", "Будете обурюватися - відселимо за аварійною ситуацією, по шість метрів на сім'ю", неодноразове демонстрування схем та макетів з відсутніми сусідніми будинками, дивне рішення Київради від 6.10.2005, за яке депутати не голосували, постійна брехня мешканцям, "люди специфічної зовнішності", спроби почати будівництво за відсутності дозволів, які мешканці змушені припиняти за допомогою міліції.

    Пан Годван разом з паном Кременем (академіком НАНУ та АПН, Президентом АПН) хочуть побудувати 14-поверховий будинок з паркінгом. Але мешканці мають підстави вважати, що справжня мета - це довести їхні будинки до руйнування та виселити їх. Немає навіть мови про комплексну реконструкцію провулку чи адекватні правові гарантії для мешканців. Правда, працівники КМДА - союзники забудовника - розповіли, що насправді забудовником є один великий та відомий банк, який і надасть гарантії. Але представники банку заявили, що цей банк не є інвестором чи забудовником, і ніяких гарантій не надає. Чи не досить брехні?

    Чи можна довіряти подібним діячам "посилення фундаментів", які є спільною власністю мешканців? Чому КМДА пропонує мешканцям два варіанти - руйнування будинків внаслідок розмивання котловану, чи руйнування будинків "інвесторами"?

    Недаремно пан Черновецький заявляв, що потрібно збільшувати "резервний фонд", бо буде ще багато тріснутих будинків.

    Лише за останні місяці внаслідок "точкової забудови" в Печерському районі тріснули 3 будинки - Московська, 29, пров. Мар'яненка, 7 та будинок на вул. Первомайського.

    Цього не досить, щоб засумніватись у кваліфікації та чесності експертів, будівельників, дозвільних органів? А провулок Гордієнка (Чекістів) - на зсувонебезпечному схилі, і забивання паль може призвести не лише до руйнування прилеглих будинків, а й до значного зсуву ґрунту разом з будинками на пров. Мар'яненка та вул. Богомольця.

    В нашій країні відсутні будь-які правові гарантії для мешканців будинків, постраждалих від забудовників. Нема навіть спроб вирішити цю проблему на законодавчому рівні. Добитися справедливості в судовому порядку силами мешканців практично неможливо.

    16.03.2005 на громадських слуханнях та 26.10.2007 на загальних зборах мешканці категорично висловились проти забудови. Але це не береться до уваги.

    Наші звернення до всіх органів влади не дають результатів.

    "Турбота" КМДА - це зелене світло забудовнику до руйнування наших будинків.
    ************
    про проект:
    http://archunion.com.ua/sekcia/sekcya_2007_09.html (на попередніх обговореннях містобудівної інвестори заявляли про "згоду мешканців". А їм рекомендували знизити поверховість та відмовитись від паркінгу. А тепер і паркінг можна...)

    а тут Київрада вважає протести "діями політичних сил"
    "Вважають, що вищезазначений протест є результатом діяльності певних політичних сил, що намагаються дестабілізувати ситуацію в галузі будівництва в м.Києві" http://www.kmr.gov.ua/divinfo.asp?Id=794

    статті в пресі
    http://www.day.kiev.ua/135239/
    http://www.kontrakty.com.ua/show/ukr/article/5249/1520055249.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.03 | Iryna_

    по темі від Обозрєвателя (л)

    Знову про примусове виселення
    http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/11/3/38349.htm

    а домовлятись з людьми - корона спаде?

    ******

    Тріснула будівля школи на Гончара
    http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/11/3/38351.htm

    ну і хай хтось далі розповідає про наших будівельних експертів?
  • 2007.11.04 | Iryna_

    З життя резервного житлового фонду (л)

    http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/9/27/36712.htm
    Двадцать киевских семей будут жить на улице

    Городская власть выселяет их из маневренного фонда, где они уже 2 года живут после пожара в жилом доме на улице Червоноткацкой. Аргумент: районная власть не платит за аренду временного жилья. Некоторые жители уже получили постановление суда: выселить без предоставления другого помещения.

    Ровно 2 года назад на втором этаже дома произошел взрыв. Два подъезда были признаны непригодными для проживания, а их жителей отселили в маневренный фонд городского совета. Теперь у этих людей есть шанс вообще оказаться на улице.

    "Я вспоминаю октябрь 2005 года, как нам Днепровская администрация обещала, что в течение 6 месяцев решат все наши вопросы, а мы временно поживем в квартирах "Спецжитлофонда", а мы уже два года", – говорит Любовь Баркалова, погорелец, сообщает НТН.

    Сейчас женщина в отчаянии: показывает постановление Шевченковского райсуда, датированное сентябрем этого года – "выселить без предоставления другого помещения". Удивляется: почему "Спецжилфонд" - балансодержатель дома, где она временно живет, судится с погорельцами, а не с районной властью, которая должна оплачивать аренду. В "Спецжилфонде". В Днепровской райадминистрации известие о выселение погорельцев стало новостью.
    ********************
    Це щодо прав постраждалих мешканців аварійних будинків. В Дніпропетровську був піар. Я не хочу, щоб одні мешканці заплатили життям за житло для інших. Реально ніяких прав немає. Не більше, ніж якщо угнали автомобіль. Як сказав Черновецький про елітівців, треба було думати, куди інвестувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.04 | Олександр Дядюк

      Re: З життя резервного житлового фонду (л)

      Iryna_ пише:
      > В Днепровской райадминистрации известие о выселение погорельцев стало новостью.


      Чергова брехня керівництва Дніпровської райдержадміністрації.
      Я разом з однією із посдраждалих ходив в управління житлово-комунального господарства Дніпровської РДА по питанню щодо подальшої долі будинку і його мешканців. В Дніпровській РДА чудово знали про подані позови, але нічого не зробили щоб допомогти мешканцям. (лише відправили на КМДА висновок інституту, що будинок, вірніше постраждалий підїзд недоцільно відновлювати). І все, а про подані до людей позови вони чудово знали.
      Але власні квартири маневреного фонду - незаконно і без всяких черг надали депутатам Дніпровської районної ради і чиновникам (зараз цю справу розслідує прокуратура, але боюсь що замне).
      Тому погорілців переселити із міського маневреного фонду до районного немає куди - все роздано депутатам і чиновникам.
      Хоча бл..дь, що за судді - погорільці є не лише мешканці району, але і міста і як Кияни (і погорілці) мають право проживати в тих квартирах маневреного фонду).
      Треба буде зізвонитись і взяти копії судових рішень - нащо вони бля... посилались.
      Тут правильно було сказано, що необхідно було судитись не з мешканцями, а з Дніпровською РДА
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.04 | Iryna_

        Re: З життя резервного житлового фонду (л)

        В моєму лексиконі адекватних слів немає.
        Скоти вони всі.
  • 2007.11.06 | Iryna_

    приклад чорного піару проти нас (старий) (л)

    http://www.realtymagazine.com.ua/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1087&mode=nested&order=0&thold=0&POSTNUKESID=fc1d59059c87e0ba35c63fb68f317492

    "Інша річ, коли хтось у своїй антипатії до того чи іншого представника влади втягує у з’ясування стосунків своїх сусідів, знайомих, одне слово, громадськість. Доходить до абсурду. От, приміром, стояла у провулку Чекістів двоповерхова будівля Інституту педагогіки. Наявних площ інститутові вистачало з гаком, а землі було чимало. Тоді в інституті й вирішили: годі гуляти території, — і поклали використовувати її ефективніше, хай і ініціювавши будівництво. Та не знали замовники, що це викличе таке обурення місцевих мешканців. Головне, досі неясно — чому: земля належить замовникові, а будівельники готові виконати весь комплекс протизсувних робіт. Зрештою, як вони зуміють розмістити будинок — це таки їхні проблеми. Тим не менше, мешканці, які вже встигли організувати Громадський комітет захисту Клова, по всіх усюдах заявляють, що у такий спосіб будівельники ведуть війну з киянами. Інша «гаряча точка» розташована на схилах Старонаводницької балки. Споруджувана тут новобудова загрожує зсувами ґрунту, відтак компанія «КиївЖитлоІнвест» заявила, що готова за свій рахунок зміцнити проблемні схили (це коштує близько 5 млн. грн.), а ще застрахувати помешкання жителів тутешніх будинків за комерційними цінами. Ну й нехай у результаті будівництва будуть зіпсовані зелені насадження: це забудовник теж гарантує виправити, посадивши замість двадцяти зрізаних дерев аж сто нових. Така диспозиція, втім, ніяк не впливає на пікетувальників. Напевно, найвірогіднішою причиною, яка змушує їх стовбичити, заважаючи будівництву, є політика. Ділянка під будівництво відведена компанії на законних підставах, проект пройшов затвердження на Містобудівній раді, і годі зрозуміти, чому при цьому мають страждати люди, які зібрали гроші на квартиру в новобудові. До слова, так або приблизно так у Києві заблоковано 28 будівельних майданчиків. Отже, вступаючи у війну, ретельно вибирайте засоби і цілі, бо інакше може виявитися, що ви воюєте із собою...

    Ігор Андрущенко"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".