Ющенко – тушка Партії Регіонів, – голова політради “Нашої України”

 

Голова політради “Нашої України” Сергій Бондарчук визнав, що його партія на парламентських виборах 2012 року виконала “технічне завдання в інтересах Партії регіонів”.

Про це він заявив в інтерв’ю “КомерсантЪ-Україна” у коментарі щодо підозр партійців про те, що лідер “Нашої України” Віктор Ющенко співпрацює з Партією регіонів.

“Для мене дико, що люди, які персоніфікують себе з націонал-демократичним рухом, прислуговують чинній владі. Як би сумно це не звучало, але я змушений визнати, що партія “Наша Україна” виконала на минулих виборах у Раду технічне завдання в інтересах Партії регіонів”, – наголосив політик.

“Це питання до керівників кампанії – Віктора Ющенка й “казначея” Віктора Івановича Костенка. Ці дві людини несуть повну відповідальність за те, що відбувалося, зокрема за те, що мінялися члени окружних виборчих комісій в інтересах Партії регіонів”, – заявив він.

За словами Бондарчука, партійцями встановлені документами факти виборчих порушень Ющенка: “У Дніпропетровській області навіть справу кримінальну завели, бо намагалися використовувати мій електронний підпис, щоб здійснити заміну. Може, Віктор Андрійович злякався, що й це питання випливе на з’їзді”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ющенко — зрадник, бо виборчу кампанію “Нашої України” фінансувала Партія регіонів – голова Донецького обласного осередку НУ Зікеєв

Голова політради зазначив, що в партії є й інші претензії до лідера.

“Перед тим, як іти на парламентські вибори, Віктор Андрійович на прес-конференції заявив, що погасить усі борги “Нашої України”. Тож ось, він не лише не обслужив старі борги, після виборів утворювалися нові! Звісно, у людей, які брали участь у кампанії, виникли певні питання”, – наголосив він.

Бондарчук також зазначив, що нічого не знає про роль Ющенка у фінансуванні партії.

“Я точно можу сказати, що після нашого з Валентином Наливайченком приходу в партію у 2010 році й до виборів у Раду 2012 року я нічого не знаю про роль Віктора Андрійовича у фінансуванні “Нашої України”, – резюмував він.

Нагадаємо, що в суботу, 26 січня, прихильники Ющенка і прихильники Бондарчука намагалися провести два паралельних засідання політради в різних місцях.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що у партії “Наша Україна” готуються до з’їзду, результатом якого може стати відставка її голови Віктора Ющенка.

За матеріалами iPress.ua

About Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст