Ющенко – тушка Партії Регіонів, – голова політради “Нашої України”

Голова політради “Нашої України” Сергій Бондарчук визнав, що його партія на парламентських виборах 2012 року виконала “технічне завдання в інтересах Партії регіонів”.

Про це він заявив в інтерв’ю “КомерсантЪ-Україна” у коментарі щодо підозр партійців про те, що лідер “Нашої України” Віктор Ющенко співпрацює з Партією регіонів.

“Для мене дико, що люди, які персоніфікують себе з націонал-демократичним рухом, прислуговують чинній владі. Як би сумно це не звучало, але я змушений визнати, що партія “Наша Україна” виконала на минулих виборах у Раду технічне завдання в інтересах Партії регіонів”, – наголосив політик.

“Це питання до керівників кампанії – Віктора Ющенка й “казначея” Віктора Івановича Костенка. Ці дві людини несуть повну відповідальність за те, що відбувалося, зокрема за те, що мінялися члени окружних виборчих комісій в інтересах Партії регіонів”, – заявив він.

За словами Бондарчука, партійцями встановлені документами факти виборчих порушень Ющенка: “У Дніпропетровській області навіть справу кримінальну завели, бо намагалися використовувати мій електронний підпис, щоб здійснити заміну. Може, Віктор Андрійович злякався, що й це питання випливе на з’їзді”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ющенко — зрадник, бо виборчу кампанію “Нашої України” фінансувала Партія регіонів – голова Донецького обласного осередку НУ Зікеєв

Голова політради зазначив, що в партії є й інші претензії до лідера.

“Перед тим, як іти на парламентські вибори, Віктор Андрійович на прес-конференції заявив, що погасить усі борги “Нашої України”. Тож ось, він не лише не обслужив старі борги, після виборів утворювалися нові! Звісно, у людей, які брали участь у кампанії, виникли певні питання”, – наголосив він.

Бондарчук також зазначив, що нічого не знає про роль Ющенка у фінансуванні партії.

“Я точно можу сказати, що після нашого з Валентином Наливайченком приходу в партію у 2010 році й до виборів у Раду 2012 року я нічого не знаю про роль Віктора Андрійовича у фінансуванні “Нашої України”, – резюмував він.

Нагадаємо, що в суботу, 26 січня, прихильники Ющенка і прихильники Бондарчука намагалися провести два паралельних засідання політради в різних місцях.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що у партії “Наша Україна” готуються до з’їзду, результатом якого може стати відставка її голови Віктора Ющенка.

За матеріалами iPress.ua

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут