О 3й ночі підпалили авто волонтерів #Євромайдан #Харків (+фото, оновлене: 6:53)

В Харкові близько 3 ранку у дворі будинку по вулиці Данилевскього, 31 підпалили авто, яке належить волонтерам, що вже більше місяця готують гарячий чай та бутерброди для мирних зібрань Харківського Євромайдану біля пам’ятника Шевченка.

Вогонь перекинувся на сусіднє авто. На місце злочину прибуває пожежна команда.

оновлене: 6:53. До спаленого авто пожежники і міліція приїхали швидко. Машина Chevrolet Lacetti вартістю 10 тис дол. спалена вшент.

 Координатори Євромайдану і власники авто закликали журналістів приїхати на місце злочину на брифінг об 11:00. Як проїхати? Карта тут http://bit.ly/1bt3UUn

Телефон для довідок: +38 050 401 23 83

Це вже шостий злочин проти Євромайдану в Харкові. Всі перелічені тут

Додаються фото

DSC_0018

DSC_0012

 

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

5 Comments

  1. А фотографию прикрепить, что бы в факт поверили все, а не только сторонники майданов…

  2. извините конечно,но мне этот майдан уже тоже надоел . а нас спросили , хотим ли мы в европу? почему к нашему мнению никто не прислушивается? или мы что не люди? за нас уже запад все решил? тогда ждите гражданскую войну . это только начало. демократия должна быть для всех.

    • поднимись с дивана и промой мозги, клуша! :))))))))))) На войну она собралась! :))))))))))))))))))) Дерепа!

  3. Виктория я поддержую вас на 100%. А кролики–горе Активисты– Волонтёры мнимые привыкли на халявных авто разъезжать,так им и надо.Бог не теля –бачыть з виттиля и шельму метит. Металистам хоть какае то копейка будет(конечно я против этого ), но я думаю они не обиднеют.Задрали майдановцы осбенно их кролик -Яценюк.

  4. если вы хотите сидеть в дерьме- это не значит, что в дерьме должно вместе с вами сидеть около 80% страны. А свой “весомый” аргумет с стиле “война”- оставьие при себе!

Kommentarerne er lukkede.