Зізнання “беркутівця”: нас не годують третю добу – VIDIA

Журналістам із діаспори Юліяну Гайді та Маргариті Куличовій вдалося у Києві поспілкуватись із працівниками загону “Беркут”, які розповіли про суворі умови утримання бійців спецпідрозділу, повідомляє VIDIA.

Журналістам вдалося записати відео, із якого видно, що працівниками  ”Беркуту” не відомий план дій на наступні дні. У той час їм дошкуляє голод.

Зокрема, на запитання журналістки, чи загін розташувався на площі Європейській для охорони, “беркутівець” відповів:  ”Закінчився бензін просто і всьо. Солярка. А щас підвезуть – то зразу і поїдем”.

Також “беркутівець” не зміг відповісти, чи буде загін на цьому ж місці наступного дня: “Не знаю, може опять десь кудась не доїдемо, опять десь станемо”,- відказав він.

На запитання, як діятиме загін, якщо бензин не підвезуть, “беркутівець” відповів: “Єслі нє умрьом до утра, то станем.. А шо ж, нас не кормлять уже треті сутки, – Насправді вас не годують? – Не годують”.

Додамо, що Юліян Гайда та Маргарита Куличова є частиною журналістської групи з діаспори, яки прибула у Київ, щов англійською мовою висвітлювати події Євромайдану.

Нагадаємо, що на Євромайдан до Києва прибули три сотні українців з Канади та деякі українці з США, зокрема священики з Чикаго.

http://vidia.org/2013/18298

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

2 Comments

Kommentarerne er lukkede.