В Полтаві невідомі вандали пошкодили народний меморіал загиблим за Україну

Сьогодні вночі невідомі вандали пошкодили графіті Дмитра Білоконя присвячене героям, що загинули за Україну. Це вже не перший  у Полтаві випадок подібного вандалізму. Декілька разів вандали розмальовували фарбою меморіал Небесній Сотні на місці колишнього пам’ятника Леніну.

IMG_20140822_135540
Фото Ігор Кіянчук
IMG_20140822_135525
Фото Ігор Кіянчук
IMG_20140822_135505
Фото Ігор Кіянчук

На місці працювала слідчо-оперативно група міліції. Але навряд чи варто сподіватись на якийсь конкретний результат. Хтось явно бажає порушити мирне спокійне життя Полтави, посіяти серед людей сумніви, страх. Але не вийде. Полтава – мирне місто, котре вміє і може себе боронити.

Графіті, котре пошкодили, було абсолютно мирним, не викликало ніяких войовничих емоцій чи бажань. Виключно пам’ять і шана загиблим. Щиро сподіваюсь, що виродків, котрі бешкетять в нашому місті знайдуть. Як не міліція, то СБУ, як не СБУ, то Самооборона і їм доведеться навколішки на Майдані просити вибачення у мирних мешканців Полтави.

Ігор Кіянчук

 

About Ігор Кіянчук 211 Articles
Підприємець. Координатор ГО ІЦ "Майдан Моніторинг" в Полтавській області, упорядник сайту Майдан

5 Comments

  1. нужно поставить камеры возле мимореала, это уже не впервый раз портят стену, а так сразу станет ясно кто!

  2. Це у партії регіонів і у їхніх поплічників , завербованих серійним вбивцею та маніяком Путіним , руки по плечі у крові українського народу !!!! Потрібно знайти ту наволоч і вкатати їм років по 10 за посібництво терористам ! І нехай відбудовують Донбас , мерзотники ! СЛАВА УКРАЇНІ ! СМЕРТЬ РУСЬКО-ФАШИСТСКІМ ЗАГАРБНИКАМ ТА ЇХНІМ КРИМІНАЛЬНО-ФАШИСТСЬКИМ ПОСІБНИКАМ В УКРАЇНІ !!!

  3. Никаких извинений! Коленом под зад и пусть катятся туда,откуда приехали!

  4. Господи, какие твари! Полтавчане, найдите их пожалуйста, и так дайте, чтобы кровью сволочи умылись.

  5. Не завжди вандалізм-це погано. Коли в Росії фарбують різні об’єкти в кольорі українського пропора-це радує, коли руйнують будь-які пам’ятки про небесну сотню-також радує. Не можна звеличувати бандитів, які кидали запалювальні суміші, каміння, стріляли у представників законної влади; здійснювали силове захоплення влади. Якщо Україна правова держава-то всі учасники майдану повинні сидіти в буцигарнях!

Kommentarerne er lukkede.