В Полтаві невідомі вандали пошкодили народний меморіал загиблим за Україну

Сьогодні вночі невідомі вандали пошкодили графіті Дмитра Білоконя присвячене героям, що загинули за Україну. Це вже не перший  у Полтаві випадок подібного вандалізму. Декілька разів вандали розмальовували фарбою меморіал Небесній Сотні на місці колишнього пам’ятника Леніну.

IMG_20140822_135540

Фото Ігор Кіянчук

IMG_20140822_135525

Фото Ігор Кіянчук

IMG_20140822_135505

Фото Ігор Кіянчук

На місці працювала слідчо-оперативно група міліції. Але навряд чи варто сподіватись на якийсь конкретний результат. Хтось явно бажає порушити мирне спокійне життя Полтави, посіяти серед людей сумніви, страх. Але не вийде. Полтава – мирне місто, котре вміє і може себе боронити.

Графіті, котре пошкодили, було абсолютно мирним, не викликало ніяких войовничих емоцій чи бажань. Виключно пам’ять і шана загиблим. Щиро сподіваюсь, що виродків, котрі бешкетять в нашому місті знайдуть. Як не міліція, то СБУ, як не СБУ, то Самооборона і їм доведеться навколішки на Майдані просити вибачення у мирних мешканців Полтави.

Ігор Кіянчук

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "В Полтаві невідомі вандали пошкодили народний меморіал загиблим за Україну"

 1. Наталия | 22-08-2014 14:46 at 14:46 |

  нужно поставить камеры возле мимореала, это уже не впервый раз портят стену, а так сразу станет ясно кто!

 2. Дніпро | 22-08-2014 14:56 at 14:56 |

  Це у партії регіонів і у їхніх поплічників , завербованих серійним вбивцею та маніяком Путіним , руки по плечі у крові українського народу !!!! Потрібно знайти ту наволоч і вкатати їм років по 10 за посібництво терористам ! І нехай відбудовують Донбас , мерзотники ! СЛАВА УКРАЇНІ ! СМЕРТЬ РУСЬКО-ФАШИСТСКІМ ЗАГАРБНИКАМ ТА ЇХНІМ КРИМІНАЛЬНО-ФАШИСТСЬКИМ ПОСІБНИКАМ В УКРАЇНІ !!!

 3. Никаких извинений! Коленом под зад и пусть катятся туда,откуда приехали!

 4. Наталья | 22-08-2014 14:59 at 14:59 |

  Господи, какие твари! Полтавчане, найдите их пожалуйста, и так дайте, чтобы кровью сволочи умылись.

 5. Не завжди вандалізм-це погано. Коли в Росії фарбують різні об’єкти в кольорі українського пропора-це радує, коли руйнують будь-які пам’ятки про небесну сотню-також радує. Не можна звеличувати бандитів, які кидали запалювальні суміші, каміння, стріляли у представників законної влади; здійснювали силове захоплення влади. Якщо Україна правова держава-то всі учасники майдану повинні сидіти в буцигарнях!

Comments are closed.