Поліція нова, а методи старі: У Харкові зганяли студентів на присягу патрульної поліції

В Харкові зараз неможливо сховати факти, навіть неприємні.

У Харкові урочистості з приведення до присяги нових патрульних поліцейських ознаменувались скандалом: за кращими совковими традиціями для забезпечення масовки зганяли бюджетників.

Так, під час урочистостей була зафіксована присутність організованих груп студентів разом з керівництвом з провідних харківських вишів – Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Нова патрульна поліція Харкова. Але методи проведення урочистих заходів ще старі: без адмінресурсу можновладці не можуть ніяк... Фото: Сергій Петров. Ліцензія CC BY-SA 4.0.

Нова патульна поліція Харкова.
Але методи проведення урочистих заходів ще старі: без адмінресурсу можновладці не можуть ніяк…
Фото: Сергій Петров. Ліцензія CC BY-SA 4.0.

Також наявність рознарядок, надісланих до вишів з обласного депаратаменту освіти і науки, підтверджує громадський діяч та волонтер Катерина Яресько.

Поліція_Яреско

Yurek Yackubov
Очень хочется узнать две вещи.
1. Кто курва распоряжался сгонянием студентов на присягу харгоркопов.
2. Студенты будут молчать и попискивать или всё-таки шото скажут по этому поводу?
Помню нас пытались пригнать на проповедь Кучмы на площади прямо с архитектурного факультета. Помню шо дошло человека два с потока, потому что остальные с прибором эти танцы видели. Ещё помню собрание преподавателей перед выборами 2004 и четвёртый с пятым курсом которые орали ганьбу под дверями, и как Дементьев у меня спрашивал понимаю ли я зачем я вот это прогуливаю по площадям.
Понимал и понимаю.
Вам того же.

Хотіла написати це першою, але люди вже встигли помітити раніше за мене. Совок продовжується…, на жаль. В Харкові , на…

Posted by Hanna Churkina on 26 вересня 2015 р.

Oleksandr Shevchenko
Пам’ятаю 2004 рік. Ми, студенти Прикладної Математики ХНУРЕ, ми найух слали всіх отих януковських бюрократів, що намагалися явку забезпечити на “встрєчу с папой”.
Як ми йшли з пар на Майдан в Харкові.
Як ми разом з нормальними викладачами Віктор Кисіль та Ludmila Kirichenko йшли замість мітинга за Янука на помаранчовий концерт на Майдані Конституції.
Пам’ятаю як мої однолітки, як Katarina Leonova, жили в наметовому містечку на Майдані Свободи, боролися за свої та спільні цінності, свободу та гідність.
На Революції Гідності були одиниці студентів в Харкові, як Влад Неманіхін. Жодної організації, жодного організованого руху. Страх, що виженуть з вишу, апатія, пивко, страх, страх, раболєпіє..
Де весь цей студентський дух дівся?
Витравили? Чи самі витравились бухлом, приколяхами, клубами та іншими атракціями?
Невже студентам пофіг де і як вони житимуть завтра?
Хоч вбийте, я цього не втямлю!

Тому до голови Харківської ОДА Ігоря Райніна хочеться задати питання: навіщо декларувати рух до реформ, зміни в країні, а діяти за старими методами – використовувати адміністративний примус підневільних рабів-освітян та студентів.

Наталія Зубар, голова правління “Майдан Моніторинг”

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

3 Kommentarer på "Поліція нова, а методи старі: У Харкові зганяли студентів на присягу патрульної поліції"

  1. це наслідок відсутності проведення реальної люстрації. вся та бидлота, яка була при янику, та інших папірєдніках залишилась на місцях, а мислити по-іншому вони не здатні. а студенти – олені, я б ніколи і нікому, особливо після революції гідності, не дозволив вважати себе бидлом…

  2. Панове ви самі можете відповісти на це питання тому що всі знають що всі майже учбові заклади під відомством мерії а іменно колорада кернеса!

  3. parashutist | 28-09-2015 10:57 ved 10:57 |

    Это не студенты, это быдло

Kommentarer er lukket