Псевдонаука про жидомасонську змову як рекомендація у діяльності бібліотек України

У “Віснику Книжкової палати” (№ 6 за 2020 рік) з’явилась надзвичайно цікава стаття авторства Миколи Сенченка, доктора технічних наук, професора, директора Книжкової палати України про бібліотеки в умовах організаційних війн.

Якщо коротко, то мова в ній йде про встановлення диктатури англосаксів та Держдепу США, вселенську змову ротшильдів, рокфеллерів та соросят силами ЦРУ, МІ-6 та МОССАДу шляхом інфільтрації агентів НУО та окремих ахтивістів за фінансової підтримки МВФ, ТНК, ТНБ та (увага!!!) Королеви “Великобританії” проти східнослов’янської цивілізації Росії, Білорусі, Сирії, Куби, Венесуели, КНДР та Китаю. Окремо там розглянуто і ідею керованого хаосу, кольорових революцій і діяльності “мозкових центрів” для переформатування т. зв. “недемократичних (тоталітарних)” країн методами вакцинації та латентної чіпізації.

І особлива увага приділена тому як бібліотеки можуть протистояти цьому, проводячи виставки та конференції, які мають бути присвячені тому, як глобалізація негативно впливає на людство та сприяє деіндустріалізації та депопуляції. І ці заходи мають робитися, аби захистити оту східнослов’янську цивілізацію від західних деструктивних впливів під гаслом “Україна без американських кураторів”.

І ще раз. Цю дуже “високоінтелектуальну” псевдонаукову єресь та маячню написав доктор технічних наук, професор, директор Книжкової палати України імені Івана Федорова Микола Сенченко (лінк веде на статтю у вікі про нього). Написав на правах головного редактора Вісника Книжкової палати, заснованого тією ж Книжковою палатою України та Харківською державною академією культури. І все це на повному серйозі. Взагалі там стільки перлів, що цей епічний витвір “мистецтва” можна розтягти на цитати. Це еталонний текст про жидомасонську змову, інопланетян та чіпізацію в кубі.

Але насправді це реально ганьба та сором!! Що керівник книгознавчої установи є прихильником совкових ідей у той час як ми маємо євроінтеграційні устремління, закріплені на рівні Конституції . Це ганьба і сором перед нашими західними партнерами та європейськими книгознавцями. А ще це реальна загроза національній безпеці! А ще таку людину через його світогляд завербувати іноземній розвідці “східноєвропейської цивілізації” завербувати – раз плюнути.

Особисто я вважаю, що така людина не має права займати цю посаду. Але ніт, у нас такі хвахівці (як наприклад, ще один псевдонауковець обіймає посаду міністра освіти і науки) зараз дюже затребувані…

Додам, що “Вісник Книжкової палати” є фаховим (ВАКівським) виданням, тобто там публікують свої статті ті, хто бажає захистити дисертацію із соціальних комунікацій. Правда, через COVID-19 реєстрацію на ВАКівське видання у травні не було подовжене.

Нижче Ви самі можете ознайомитись з цією “неперевершеною” статтею і оцінити всю її “наукову глибину”:

Колаж – Alina Nikulina.

About Сергій Петров 248 Articles
історик, аналітик Інформаційного Центру "Майдан Моніторинг" (сайт "Майдан"), громадський активіст, редактор української Вікіпедії