Ingen billede
Влада

На Полтавщині приховують витік 35 тон розчину отруйної речовини

Днями на залізничній Полтавській колії за маршрутом Гадяч-Лохвиця на станції Вениславіка стався витік 35-ти тон розчину отруйної речовини невідомого походження. Увесь розчин було прийнято рішення сховати власними силами під землю, але через сильнодіючі властивості речовини, вона знову виходить на поверхню, і має неабияку загрозу для найближчих сіл, які мають у своїй власності шахтні колодязі, та вживають із них прісну воду.

[…]

Ingen billede
Влада

Донеччанин облив себе бензином, та на відео звернувся до Януковича

Правозахисниця Садова Тетяна звернулася майже в усі центральні телеканали України, але ніхто не приїхав на порятунок, більше того, навіть сказали, що приїдуть лише тоді, коли він себе спалить. Садовничий пообіцяв, що якщо вони думають, що він блефує, то вони можуть його перевірити.

[…]

Ingen billede
Влада

СБУ збирає… голів ОСББ

З фейсбуку: З Дніпровського райвиконкому сьогодні обдзвонили всіх голів ОСББ , щоб завтра на 14:00 в Великому залі були на зустріч. На уточнюючі питання вдалось отримати інформацію, що зустрічатися голови ОСББ будуть  з  працівниками СБУ. […]
Ingen billede
Влада

Донецкие регионалы журналистам: “Будете задавать дерьмовые вопросы – будете мало жить.”

День победы, как и предполагалось, подарил множество впечатлений. Френдлента пестрит трэшевыми фотками и видеороликами из самых разных городов. Донецк тоже не остался в долгу и порадовал традиционно беспощадной клоунадой.

[…]

Ingen billede
Влада

Тернопільська ОДА каже, що петеушників на “День Перемоги” не виганяли, а запрошували (Доповнено)

У зв’язку з інформацією від тернопільського депутата Степана Барни про те, що “Тернопільське обласне управління освіти передало директорам тернопільських ПТУ телефонограму, у якій в примусовому порядку вимагає взяти участь у злагодах з нагоди 9 травня” ми звернулися до тамтешньої облдержадміністрації з відповідним запитом (на тему, як розумієте, “що б це значило”).

[…]

Ingen billede
Влада

Из “Сокола” не извлекли урок

Давно обещал рассказать как идет следствие по избиению покупателей и журналистов в супермаркете “Сокол”. Тем, кто не в теме, рекомендуется пройти по ссылке – http://pauluskp.livejournal.com/171244.html или прочитать посты по тэгу “Сокол”. Итак: – Уголовное дело […]