Тренінг «Використання відео у громадських акціях та кампаніях на захист прав людини в інтересах людей з інвалідністю»

Оголошується конкурс для випускників Всеукраїнської  освітньої програми «Розуміємо права людини» на участь у тренінгу «Використання відео у громадських акціях та кампаніях на захист прав людини в інтересах людей з інвалідністю» що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з громадською організацією М’АРТ та Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження» та у співпраці з Національною асамблеєю інвалідів України.

Тренінг є навчальним заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

До участі у конкурсі запрошуються випускники Всеукраїнської освітньої Програми «Розуміємо права людини», зацікавлені у співпраці з Програмою та мотивовані створювати та використовувати відео матеріали у акціях та кампаніях на захист та підтримку прав людини в інтересах людей з інвалідністю.

Дати проведення тренінгу: 10 – 14 жовтня 2012 року.

Місце проведення: АР Крим, м. Євпаторія.

Учасники тренінгу зможуть отримати основи знань та навичок необхідних для створення дискусійних відеороликів та створити кілька таких відеоматеріалів, а також навчаться планувати і проводити заходи з їх використанням. Спеціальна підготовка дозволить використовувати медіа для підтримки і захисту прав людини та здійснення інформаційної підтримки правозахисних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю.

Претенденти на участь у тренінгу повинні мати базові знання з прав людини, досвід активних дій на підтримку та захист прав людей з  інвалідністю і бути зацікавленими в ефективному використанні медіа для вирішення актуальних суспільних проблем.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Семінару, компенсацію витрат на проїзд до місця проведення і у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів та за умови відвідування всіх занять тренінгу).

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору учасників:

§  Базова підготовка у сфері прав людини;

§  Користувацькі медіа навички (володіння комп’ютером та офісними програмами, відео, фото камерою; користування соціальними мережами);

§  Мотивація отримання знань в області нових медіа для вирішення конкретних проблем в галузі прав людини.

§  Досвід участі в навчальних заходах з захисту прав людини та/або активної діяльності в сфері захисту прав людини та/або прав людей з інвалідністю;

§  Висока зацікавленість у роботі з захисту прав людей з інвалідністю;

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти. Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми можна заповнивши реєстраційну анкету он-лайн за адресою:   http://edu.helsinki.org.ua/zajavka 
Для заповнення поля «Додаткове завдання» реєстраційної анкети використовуйте наступний план:

1.   Опишіть коротко Ваш досвід у сфері захисту прав людини, що мав місце після участі в освітніх заходах Програми Розуміємо права людини.

2.   Які проблемні моменти в сфері дотримання прав людей з інвалідністю Ви б хотіли висвітлити у Вашому відеоролику? Чому саме ці проблеми?

3.   Опишіть Ваш досвід, якщо маєте такий, у зйомці відео та створенні відеофільмів чи відеороликів.

4.   Як Ви плануєте використати досвід та вміння набуті на тренінгу?

5.   Зворотній зв’язок: (Ваші коментарі, додаткові запитання організаторам чи особливі потреби).

 

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Просимо звернути увагу, що заявка на участь має бути заповнена не пізніше 17.00, 30 вересня 2012 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну розглянуті не будуть.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати 4 жовтня 2012 року.

Контакти для отримання додаткової інформації:

E-mail:rozumiemopravaludyny@gmail.com

Контактні особи:

Олександр Войтенко, координатор тренінгу: +380505980598

Сергій Буров, координатор Програми: +380509219967