Наступна сесія парламенту має розпочатися з увімкнення системи «Рада» – Арсеній Яценюк

Опозиція ініціює створення слідчої комісії з питання незаконного призначення голови НБУ, якщо будуть виявлені факти неособистого голосування за голову Нацбанку. Про це заявив у п’ятницю, 11 січня, з парламентської трибуни голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

 Опозиція контролювала голосування провладних депутатів. Опозиційні депутати оточили ряди «регіоналів» та комуністів, щоб запобігти їх голосуванню чужими картками. У деяких місцях відбулася штовханина.

 Після голосування Арсеній Яценюк зазначив, що завдяки такому контролю депутатів від опозиції за призначення голови НБУ «стало вже не 250, а 231 голос».

 Голова фракції «Батьківщина» звернувся до спікера Верховної Ради з вимогою увімкнути систему особистого голосування «Рада»: «Наступна сесія повинна початись з того, що нова система голосування, яка змонтована і працює, повинна заставити кожного члена парламенту виконувати українську Конституцію. Цим ми будемо поважати народ України і цим ми будемо дійсно нести високий статус народного депутата України. Особисте голосування – наша ключова вимога», – наголосив Арсеній Яценюк.

1 Kommentar

  1. Нарешті зрозуміли, що не можна навіть починати грати з наперсточниками.

Kommentare sind deaktiviert.