Харківська правозахисна група розширюється

В серпні 2013 року в селищі Золочеві Харківської області було відкрито пункт громадської приймальні Харківської правозахисної групи для надання безоплатної правової допомоги мешканцям всього Золочівського району.
khpg-logo-smallВідкриття Харківською правозахисною групою пункту громадської приймальні в Золочеві відбулось у зв’язку з потребою мешканців Золочівського району в правовій допомозі на безоплатній основі, бо його населення не може в більшості випадків оплатити послуги юриста чи адвоката, які діють на комерційній основі. Також відкриття пункту, де будуть надаватись безкоштовні юридичні консультації, зумовлено тим, що в Золочівському районі надаються юридичні послуги невеликою кількістю осіб, а відтак дана обставина обмежує мешканців району в захисті своїх прав і законних інтересів.

Ініціативу Харківської правозахисної групи підтримала місцева влада. Голова Золочівської селищної ради Тетяна Анатоліївна Бондаренко та депутати селищної ради надали Харківській правозахисній групі кабінет в приміщенні місцевої ради, де буде відбуватись прийом мешканців району юристами ХПГ.
На разі юристи Харківської правозахисної групи вестимуть прийом двічі на місяць – в другу і останню середу місяця з 14-00 до 18-00. Відтак в серпні 2013 року прийом відбудеться 14 та 28 серпня 2013 року.

Отже, Харківська правозахисна група просить звертатись мешканців Золочівського району Харківської області, які потребують правової допомоги, в приймальні дні до пункту громадської приймальні в селищі Золочеві, який знаходиться за адресою:

вул. Комсомольська 13А
62203 сел. Золочів
Харківська область

1 Kommentar

  1. Справді справа гідна похвали. Шкода, що такі прийомні не по всій Україні, бо потреба у них є надзвичайна. Дякую усім, хто причетний до такої прекрасної ініціативи. Бажаю Харківській захисній групі ще більшого розвитку, а найголовніше Божої ласки за усе добро, яке вона робить для захисту покривджених.

Kommentare sind deaktiviert.