Громадська ініціатива “Теплі вітання з Майдану”

Львів’яни пропонують (подія у Фейсбуці – ТУТ):

1455972_758126980867729_2018793841_nКолись гарною традицією було вітати рідних та близьких, яких не можеш відвідати особисто, листівкою з нагоди свята.

І навіть із розвитком Інтернету вона залишається гарним способом міцно “потиснути руку” чи тепло “обійняти” того, хто зараз далеко. Не кажучи вже про ситуації, коли інші засоби зв’язку недоступні.

Сьогодні мільйони українців виходять на мирні Майдан Незалежності у Києві та Майдани своїх міст, вимагаючи поваги до прав людини, чесної влади та гідного життя, а ще більше людей допомагають та поділяють їхні прагнення. Для всіх нас, у кого Майдан в серці – “Схід і Захід – разом!”

Але є ще села, міста та містечка, які про це нічого не знають, або навпаки чули тільки неправду.

Привітаймо наших земляків на Сході та Півдні України з Новим Роком та Різдвяними святами! Поділімося щирістю Майдану та засвідчимо нашу єдність. МИ Є! МИ РАЗОМ! За Ваше і наше Майбутнє!

Приносьте Ваші листівки із добрими і щирими новорічними та різдвяними побажаннями, а ми розповсюдимо їх серед мешканців Сходу та Півдня України.

Увага! Наша акція мирна і законна. Листівки із незаконними чи образливими текстами не беремо.

Як ще можна допомогти:
• принести чисті листівки;
• підписати листівки, отримані у нас;
• рознести листівки у своєму селі, місті чи містечку (для мешканців Сходу і Півдня України);
• ПОШИРЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ІНІЦІАТИВУ;
• пропонувати свої ідеї підтримання нашої ініціативи.

В якості підпису під текстом пропонуємо вказати ім’я, вік, рід занять і населений пункт, аби отримувач міг уявити “портрет” відправника.
Можна також завершити свою листівку словами “Теплі вітання з Майдану!”.

Ви можете скласти своє привітання самостійно або скористатися нашими зразками (українською та російською).

Для отримання додаткової інформації контактуйте: rpotsyurko@gmail.com, 0322383475 Роксолана Поцюрко

Адреси та телефони місць збору листівок:

1. Офіс ГО “Західноукранський центр “Жіночі перспективи” м. Львів, пр. Червоної Калини, 36 (“Верхній Шувар”), 3 поверх, офіс 315, з 10.00 до 18.00 (пон.-пт.), тел. +38-(032)-295-50-60, питати – пані Наталію

Поштова адреса (листівки можна нам надіслати): а/с 7400, 79070, Червоної калини 36, офіс 315

2. Офіс Молодіжної Комісі ЛА УГКЦ: 79000, м. Львів, пл.Юри, 5, з 10-00 до 17-00 (з 18.12.2013р.), тел.0676791176

3. м. Кив, вул. Щекавицька 30/39, 9 під’їзд, кв 179, з 9.00 до 18.00 (пн.-пт.), 067 263 77 69 (Оля), код на дверях 179

2 Kommentare

 1. Дорогі!
  Надіслати поздоровлення з Майдану “найтепліші, найсердечніші ” – без сумніву прекрасна думка, яку так легко втілити.
  Однак, не маю на гадці “гасити” цей запал заувагою, але так, як поставлено у вашому зверненні “Привітаймо наших земляків на Сході та Півдні України з Новим Роком та Різдвяними святами!” на жаль не відповідають моєму порядку поздорвлення. З Різдвом Христовим ( Різдвяними Святами) і Новим роком прошу дуже, але не навпаки.
  Відколи постала Незалежна Україна і Різдво увійшло до переліку Державних свят мене дивувало що навіть ті,хто був вихований у віруючих родинах так само небдало міг/могла привітати з “Новим Роком та Різдвом Христовим” “забуваючи” ( шукаю оправдання навігластву), що в УСЬОМУ ХРИСТИЯНСЬКОМУ СВІТІ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ – КАТОЛИЦЬКОМУ ЧИ ПРАВОСЛАВНОМУ спочатку святкують Різдво, а згодом Новий РІк.

  Тоді дивувало, але я терпеливо плекала надію, що поступово з часом все впорядкується. Тепер мене справді дратує, що на 23- році Незалежності ми не тільки не виправили помилки – це вже стало нормою, бо навіть на святкових віткритках ми декларує свою обмеженість і незнання.

  Я З ВЕЛИКОЮ ПРИЄМНІСТЮ ДОЛУЧУСЯ ДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ МОЇМ ЗЕЛЯКАМ НА СХОДІ ТА ПІВДНІ, І ТАК САМО НА ЗАХОДІ ТА ПІВНОЧІ УКРАЇНИ, ПО УСЬОМУ СВІТІ ДЕ Є БОДАЙ ОДНА УКРАЇНСЬКА ЛЮДИНА, АЛЕ ЛИШЕ У ТАКОМУ ПОРЯДКУ

  З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВИМ РОКОМ!!!

  Будь ласка, зробіть добру Християнську справу – прислухайтеся до мого звернення і змініть саме так, як повинно бути. ТАК, ЯК СВЯТКУЄ СВІТ. ТУТ НЕМА МІСЦЯ ДЛЯ АРГУМЕНТІВ. Україна не єдина країна на світі, яка має розбіжність від загальноприйнятого календаря. В тому якраз і наша самобутність. Але й поряд з тим це не означає, що ми повинні по- дикунськи штукувати, ставити з ніг на голову, бо так нам хочеться. Зрештою МАЙДАН СЬОГОДНІ ВІДСТОЮЄ СВОЇ ЗАГАЛНОЛЮДСЬКІ ЦІННОСТІ ТА ПРАВИЛА ПОРЯДКУ НЕ ТІЛЬКИ ЄВРОПИ АЛЕ СВІТУ В ЦІЛОМУ.
  І якщо бути вже правдивою до кінця – це навіть дуже соромно європейській людині нехтувати такими помилками. Світ дивиться. Світ бачить. Світ робить свої висновки.

Kommentare sind deaktiviert.