У Варшаві пікетують посольство Росії

Перед посольством Росії у Варшаві триває пікет проти збройної інтервенції в Україні. Учасники пікету тримають транспаранти “Не стріляйте”, “Підтримуємо Україну” та “Адольф Виссарионович Путин”.

z15551667Q,Niedzielna-demonstracja-pod-ambasada-Rosji-przeciw

Андрій Сидор

6 Kommentare

  1. От слухаю на Громадському по 1 каналу генерала. Він каже що Янукович знищив боєздатність Української Армії, якого обрали Президентом Донецьк, Луганськ, Крим і Харків, а також Дніпропетровськ і Запоріжжя. То хтось мені може дати логічну відповідь: Нащо Україні Донецьк, Луганськ, Крим, Харків? Щоб вони знову обрали нового Януковича і він добив і донищив те що є?

  2. От слухаю на Громадському по 1 каналу генерала. Він каже що Янукович знищив боєздатність Української Армії, якого обрали Президентом Донецьк, Луганськ, Крим і Харків, а також Дніпропетровськ і Запоріжжя. То хтось мені може дати логічну відповідь: Нащо Україні Донецьк, Луганськ, Крим, Харків? Щоб вони знову обрали нового Януковича і він добив і донищив те що є?

  3. От слухаю на Громадському по 1 каналу генерала. Він каже що Янукович знищив боєздатність Української Армії, якого обрали Президентом Донецьк, Луганськ, Крим і Харків, а також Дніпропетровськ і Запоріжжя. То хтось мені може дати логічну відповідь: Нащо Україні Донецьк, Луганськ, Крим, Харків? Щоб вони знову обрали нового Януковича і він добив і донищив те що є?

  4. От слухаю на Громадському по 1 каналу генерала. Він каже що Янукович знищив боєздатність Української Армії, якого обрали Президентом Донецьк, Луганськ, Крим і Харків, а також Дніпропетровськ і Запоріжжя. То хтось мені може дати логічну відповідь: Нащо Україні Донецьк, Луганськ, Крим, Харків? Щоб вони знову обрали нового Януковича і він добив і донищив те що є?

  5. Раз в житті цей огидний, боязливий і сцикливий Київ, якщо він дальше хоче дійсно називатися столицею настав час хоч трусливою рукою негайно прийняти і підписати цивілізований Закон України про легалізацію, продаж, використання і застосування бойової зброї цивільними громадянами України. За приклад можна взяти Естонські, Молдовські чи закони інших держав.

  6. Раз в житті цей огидний, боязливий і сцикливий Київ, якщо він дальше хоче дійсно називатися столицею настав час хоч трусливою рукою негайно прийняти і підписати цивілізований Закон України про легалізацію, продаж, використання і застосування бойової зброї цивільними громадянами України. За приклад можна взяти Естонські, Молдовські чи закони інших держав.

Kommentare sind deaktiviert.