Вата «носіт отвєтний удар». Або кому служить РУМВСУ у Дергачах.

БЕЗГОЛОВИЙ ВЕРШНИК ГОЛОВКО – СУМНОВІДОМИЙ «ПАСИВНИЙ РЕКТОР» ХДЗВА «НАНОСІТ ОТВЄТНИЙ УДАР»?Здавалося б, справедливість перемогла; адже 22 січня приблизно о 13.30 суд оголосив рішення: «У задоволенні позову Головка В.О. до Грицаєнка С.В., співвідповідач Facebook Corporate Office про спростування недостовірної інформації – відмовити».

Але… Через 36 годин після оголошення рішення суду – о 1.30 ночі 24 січня – на моє помешкання було вчинено напад. О 1.50 ночі я прокинувся від грюкоту й галасу з боку вхідних дверей квартири (я проживаю у трикімнатній квартирі на першому поверсі п’ятиповерхівки). Ввімкнув світло і побачив: хтось гамселить у вхідні дверей, коло яких стоїть батько та кричить на нападника, аби той забирався геть. Невідомі за дверима намагались виламати двері та вигукували погрози й вимоги типу: “Вихадітє, пагаварім!” Я одразу ж зателефонував за номером 102 та повідомив чергового міліції про розбійний напад; той пообіцяв, що протягом години приїде чергова група співробітників міліції. Потім я зателефонував до знайомих активістів, які підтримували мене протягом судового процесу; вони пообіцяли приїхати на допомогу протягом півгодини. Приблизно о 2 годині 05 хвилин (ночі) нападник вийшов з під’їзду та, продовжуючи вигукувати погрози, намагався перелізти до мого помешкання через балкон. Батько полив нападника приготовленим на той час кип’ятком. Нападник відбіг від балкона та жбурнув якийсь предмет у вікно моєї кімнати, розбивши скло й почав кричати, що він “служил у спєцназє” і “што захачу с вамі, то і сдєлаю”. Приблизно о 2 годині 25 хвилин до мого під’їзду під’їхала машина зі співробітниками міліції, які одразу ж затримали нападника. Міліціонери запротоколювали події та збирались їхати геть, але прибулі на місце події активісти-патріоти з “Народного фронту” м. Дергачі почали вимагати, аби вони розпочали слідчі дії, зокрема, зібрали на місці події уламки предмету посуду, яким, як виявилось, нападники розбили вікно – адже на ньому могли бути відбитки пальців нападника. Міліціонери спочатку взагалі відмовлялись, заявляючи, що “нікто отпєчатков пальцев іскать нє будєт!”, потім сказали, що цим займеться наступного дня експерт та слідчий, які в цей час нібито перебувають десь дуже далеко. Зрештою всі поїхали, і ми з батьком – близько 3 години 15 хвилин (ночі) – лягли спати.

Приблизно о 4 годині 15 хвилин ми знову прокинулись, бо хтось знову прийшов до нашої квартири. Це знову були співробітники міліції, але вже в новому складі: як з’ясувалось, мої друзі з Дергачівської організації “Народного фронту” прямо від мене поїхали до Дергачів в РУМВС та примусили співробітників міліції виконувати свою роботу, тобто прибути на місце події та розпочати слідчі дії. Тепер серед прибулих був експерт, який зібрав кілька уламків посуду (яким розбито шибку) та уламок розбитого скла. Після закінчення слідчих дій та оформлення відповідних документів у присутності понятих співробітники міліції поїхали (близько 5 ранку), і ми знову лягли спати. Я вирішив поспати довше звичайного після такої бурхливої ночі, адже починалась субота – вихідний день на моєму заводі.

Приблизно о 8.00 ранку я прокинувся від того, що хтось знову грюкає у вхідні двері. Я підійшов до дверей і побачив у вічко… того самого нападника, який вчинив розбійний напад на помешкання вночі та 6 годин тому був затриманий співробітниками міліції. Він знову вимагав, щоб хтось відчинив двері, вигукував – “я прішол пагаваріть!” З далекої кімнати (трикімнатної квартири) вийшла моя молодша сестра Людмила, яка не брала участь у нічному протистоянні, та підійшла до дверей і відчинила їх. Нічний нападник цього разу поводився обережно: запитав у Людмили: “Зачєм ви визивалі міліцію, я просто хатєл пагаваріть?!” Людмила відповіла, що нічого не знає (вона дійсно не знала про нічні події); тоді нападник заявив: “Я с вамі всємі єщо разбєрусь! У мєня вся міліція в карманє!..” і пішов геть…

Отже, всі описані вище події та факти свідчать про те, що влада в Дергачівському районі з правоохоронними органами включно дійсно перебуває “в карманє” у таких покидьків, як сумнозвісний ректор ХДЗВА Головко – один з тих, хто фактично готував (а, можливо, й продовжує готувати?..) бойовиків-сепаратистів до захоплення влади на Харківщині та його підручні – бандити, які здійснюють нагляд за тими, хто осмілюється критично висловлюватись про цього “науковця”. Незрозуміло, навіщо влада досі утримує на посаді ректора вишу у прикордонній смузі малограмотну особу, відому своїми ганебними вчинками. Ясно одне: корупція – це не передачі грошей в конвертах “з рук в руки”; найстрашніша корупція – це коли покидьки, подібні до Головка, разом святкують та гуляють з представниками влади та “правоохоронцями” – місцевими прокурорами, міліціонерами, есбеушниками, суддями. Саме наслідком такої ганебної “дружби” нібито “правоохоронних” структур є зрощення криміналітету, очолюваного головками, гепами-кєрнесами, єфрємовими та добкіними з місцевими силовиками. Адже гроші Звягільського (відормого покровителя Головка) нібито “не пахнуть”. Ймовірно, саме цим пояснюється, що цьому негіднику СБУшники, прокуратура й міліція вибачають ВСЕ: і відправку тітушок на антимайдан до Києва (Народний фронт встановив і суму – 300 гривень – яку виплачували в день, і осіб, яких відправляли, а в СБУ мені торочили – “нікто нє прізнаєтся”…); і фактичну державну зраду – адже бойовики-сепаратисти після штурму Харківської ОДА 1 березня та “водруженія” на ній російського триколора кілька днів святкували свою “пабєду” на території ХДЗВА. Так само СБУшники замість подякувати за те, що зробив їх роботу та викрив будівництво злітної смуги під контролем сепаратистів у прикордонній зоні торочить мені, що “ето надоєло”, адже за документами та злітна смуга не призначена для вторгнення. Звісно, вони й з Росії від своїх колег з ФСБ можуть надати, що вторгнення на Харківщину не планувалось – я навіть не сумніваюсь! Але місцеві мешканці неодноразово бачили над цією злітною смугою безпілотні літальні апарати, які, ймовірно, здійснювали повітряну розвідку. Теж “для спортивного літака? А може, досить мати всіх українських патріотів за дурнів та бидло – годувати “поясненнями” від сепаратистів, що вони “не готують вторгнення”, довідками від тітушок – що вони нібито “не тітушки”, від промосковського “казачєства”, створеного Головком в районі – що воно “патріотичне”?!

Саме з потурання цькуванню патріотів та придушення патріотичних сил почалось створення бандитської антиукраїнської влади в ДНР. Подібне зараз чинять спільно головки та їх кишенькові кримінальні друзі за мовчазної згоди місцевих правоохоронців: нападників випускають одразу після нападу та погрому мого помешкання, аби він далі погрожував та наглядав за мною. Але Харків – не Донецьк! І ми – українські патріоти – не терпітимемо тут нагляду за нами з боку ворогів та потурання з боку корумпованих силовиків; якщо для влади Головко і подібні покидьки – “місцева еліта”, то для нас – це просто бридкі подєльники Звягільських, Єфремовихі іншої нечисті. А їх гроші таки пахнуть – пахнуть КРОВ’Ю вбитих патріотів! Тому нехай МВС, СБУ та Прокуратура разом з (Міністерством сільського господарства, у підпорядкуванні якого перебуває ХДЗВА) мають визначитись: або вони разом з Головком і його поплічниками-бандитами, або вони разом з патріотами звільняють прикордонну смугу від цього покидька. Тож ясно одне: допоки Головко має статус ректора вишу в прикордонній смузі, а не звичайного зека – Україна в небезпеці.

На фото – вікно моєї кімнати, розбите “однодумцем” Головка.

1 Kommentar zu "Вата «носіт отвєтний удар». Або кому служить РУМВСУ у Дергачах."

Kommentare sind deaktiviert.