Тернопільські активісти спробують змінити систему освіти

0OMEM19ohPk

З метою розробки механізмів реформування системи освіти в Україні, Громадська Ініціатива «Тернопільський Студентський Магістрат», спільно з Тернопільською міською радою та ГО «Молодіжне Об’єднання «Файне Місто» організовує перший Міжнародний Молодіжний Освітній Форум, який відбудеться у м. Тернополі 27 – 28 лютого.

 

В цей нелегкий час для нашої країни, в кожного свідомого громадянина є обов’язок внести свій вклад у її розбудову та зміцнення. Одним із ключових етапів могутньої держави є досконала, та якісна система освіти. Вона може забезпечити всіх відповідними знаннями та допомогти у майбутньому працевлаштуванні. Кожному з нас не одноразово доводилось чути, що в Україні досі не має якісної системи освіти. Через що багато талановитої та розумної молоді виїжджає закордон, щоб отримати її там. Саме тому нам потрібно поетапно самим змінювати освітню сферу в Україні, зауважив організатор форуму Віталій Дембіцький.
Також за словами Михайла Жирівського – захід планується розділити на декілька частин для ефективнішої роботи по різних напрямках освіти:

  • Розробка механізмів взаємодії бізнесу та ВНЗ;
  • Покращення діяльності Органів Студентського Самоврядування;
  • Боротьба із корупцією у ВНЗ.

Також, під час форуму, очікуємо на виступ експертів із Чехії. Вони зможуть поділитись досвідом, як в них відбувається освітній процес, та які реформи їм довелось провести для її зміцнення.

Місце проведення заходу: м. Тернопіль, бульвар Шевченка ,9 (ТНЕУ, Євростудія)

Для участі у форумі заповніть он-лайн анкету: http://goo.gl/forms/TQGa8oZ9zR