На Зелені Свята львів’яни вшановують могили захисників України

11377123_499142846904679_5446688766674290557_nШановна Львівська громадо!

31 травня, НЕДІЛЯ
15:00 — Збір громадськості на Меморіалі УСС: панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, виступи громадських діячів та концертна програма, перехід та вшанування могил Володимира Робітницького, Ольги Басараб, Богдана-Ігоря Антонича, молитва на Меморіалі жертв політичних репресій

1 ЧЕРВНЯ, ПОНЕДІЛОК
15:00 — Збір громадськості на могилах УСС на Марсовому полі: панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, перехід до могил жертв репресій та Меморіалу УПА на Марсовому полі, Поля почесних поховань на Личакові, Військового Меморіалу УСС , УГА та Героїв АТО, молитва та виступи громадських діячів

На Зелені Свята львів’яни вшановують могили захисників України.

Віддавна на Зелені Свята – Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці — українці вшановують могили захисників: спочатку – Роду, а згодом – Народу, Нації і Держави.
У Львові традиційно у перший день свят, у неділю, громада вшановує військові поховання на Янівському цвинтарі, а на другий день свят, у понеділок, на Личаківському цвинтарі.
Сьогодні, в умовах неоголошеної війни, шаленого наступу на українську історію, мову, культуру та звичаї, жоден українець не має права бути байдужим. Наша відповідь Русскому міру — творення та збереження Українського Світу.
Громадський комітет пошанування військових могил у Львові запрошує на спільну молитву священиків, церковні хори, військових, молодь, усіх громадян нашого міста, які плекають українські звичаї та традиції.
Наш священний обов’язок віддати шану Героям, не дати перерватися споконвічній традиції.

Від імені Громадського комітету
пошанування військових могил у Львові,
лауреат Шевченківської премії
Ігор Калинець

Організатори:

Громадський комітет пошанування військових могил у Львові
Громадська організація « Правий Сектор ЗАХІД»
Громадський рух “Зарваницька ініціатива”
Громадська організація “Народний контроль”
Молодіжний Націоналістичний Конгрес
Громадська організація «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Подія у ФБ – ТУТ