В Ніжині до протесту проти беззаконня залучили… альпініста

П’ять хвилин тому повернулися із доволі небезпечної справи.

Альпініст із Києва на моє прохання у місті Ніжині пробрався без ключів на дах дев’ятиповерхового будинку і написав правду. “ШИПІЛОВ ! ТИ ВКРАВ КВАРТИРУ – ВІДДАЙ!!! “.

Мова йде про начальника Ніжинського міського відділення міліції, який реально її вкрав. У цій квартирі проживав Литовченко, його дружина та малолітня донька інвалід. Цю квартиру їм залишив у спадок рідний дядько, але через раптову смерть (похлинувся) він не встиг її приватизувати.

Суд дав добро на приватизацію, але міська рада оскаржила це рішення, виконавча служба прийшла із шістьма міліціянтами озброєними автоматами, і їх викинули у зимовий період на вулицю. Потім опікунська рада прийшла в школу, і сказала дитині, що та буде проживати в інтернаті, бо її батькам не має де жити, і це ДУЖЕ шокувало дитину, та порушило її психіку.

Усі підтверджуючі документи цієї справи мені передав адвокат, тому ніяких домислів, лише факти.

Сусіди коментують на камеру, і згадують про цей страшний день ще й досі!

Після цього квартиру віддали Шипілову, а точніше його неповнолітньому синові, далі не дочекавшись касації, – квартиру продали за 18 тисяч доларів. Шість років судився Литовченко, тепер говорить нам телефоном “Я розумію для себе, хто такий я, і хто такий Шипілов, я вже нічого не хочу, я хочу жити”. І тепер скажіть мені, що я в чомусь не права!

До речі, саме цей Шипілов відправив за грати шістьох “ніжинських робінгудів”, які боролися проти наркоторгівлі, після чого отримав посаду начальника РВ.

Минулого року Шипілов офіційно охороняв макові поля у Ніжині.

Acerca de Nataliya Zubar 2354 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

4 Comments

  1. Мітингувати потрібно не тільки на захист хлопців, а й проти свавілля ніжинської міліції!!! Такого беззаконня, знахабнілості, рекету та попрання закону, з боку як рядових працівників міліції так і начальницького складу, Ніжин, мабуть, не пам”ятає з часів 90-х, ні, навіть в 90-ті такого в нашому місті не відбувалось. А внутрішня безпека, яка повинна слідкувати за дотриманням законності з боку міліції, не тільки закриває на все очі, але й потурає тому, що відбувається. Яскравий приклад порушення закону з боку міліції — це автомобіль УМВС України в Чернігівській області марки Фольксваген-транспортер Т4 державний номерний знак 25 0104 «на синьому фоні». По-перше, на ньому незаконно встановлено ГБО, як наслідок — заправляють цей автобус «на халяву» на одній із газових заправок в м. Ніжині. По-друге, порушення п.30.2 ПДР України, а саме: задній державний номерний знак закритий пластиковою декоративною накладкою, яка погіршує читання символів номерного знака з відстані 20 метрів, а сам номерний знак автомобіля викликає підозру у виготовленні його кустарним способом. Звернення з заявою до нового начальника ВДАІ Старцева Г.І. про порушення нічого не дало, реакції не має, автобус продовжує і надалі їздити вулицями міста та паркуватися в недозволених місцях, порушуючи тим самим ПДР України.

    • Номер на микроавтобусе 100%- “левий”, у прежней службы так он вообще бумажный был.

  2. Да, кстати, а почему только квартиру? Есть еще незаконно забранные и другие объекты, например автомобиль. А еще помощник Шипилова по имени Руслан ездит каждый месяц и собирает “дань” с предпринимателей, об этом весь город знает, не хочешь платить, значит продавай свой бизнес, некоторые уже расстались со своим бизнесом, например хозяин газовой заправки на которой милицейский автобус заправлялся на халяву, хозяину дешевле было продать заправку, чем содержать халявщиков.

  3. Начальник нежинского ГО майор милиции Шипилов А.И., самый настоящий бандит в погонах, прикрываясь “добрыми делами”, поставил на счетчик половину частных предпринимателей города, ему интересна незаконная торговля в городе, служебные автомобили горотдела бесплатно ремонтируются и заправляются, под угрозой закрытия бизнеса. Товарищ Шипилов не стесняется даже с своих подчиненных собирать дань, как например, сотрудники Нежинского ОГАИ каждий день сдают дениги, якобы для заправки служебных автомобилей. которые кстати неоднократно можно увидеть в городе под знаками, или с другими нарушениями ПДР Укриины, но на это никто не обращает внимание. Чернигов не реагирует поскольку кум Шипилова, сам генерал-майор Михайлик А.Г.
    Долго можно рассказывать о “подвигах” Шипилова в Нежине, о том как у людей отбираются и квартиры, и машины, и вагоны леса….., был бы с этого хоть какой то толк.

Los comentarios están cerrados.