Ірма Крат: “Суд виконав чергове політичне замовлення!Сьогодні це Кармазін, кого знищать завтра?”

Вчора закінчився в Вищому адміністративному суді України розгляд справи щодо незаконного рішення ЦВК в відмові реєстрації кандидата в народні депутати України Кармазіна Юрія Віталійовича.

Позивач пояснив, що усі зразки документів він взяв з офіційного сайту ЦВК, але суд у своєму рішенні під час відмови в позовній заяві, документально зробив незаконне пояснення, а саме, про те, що сайт, не є офіційним, і що всі його документи носять довідковий характер. На таке твердження усі без виключення присутні в залі суду, просто були шоковані, адже це виглядало повним абсурдом, і в черговий раз підтвердило те, що держава не не несе жодної відповідальності за свої вчинки та дії.

Окрім цього Кармазін зазначив, що перед тим, як подати заяву про реєстрації по іншому округу, він подав документ про те, що відмовляється від попередньої своєї заяви балотуватися в Харківському окрузі. Але ЦВК навмисно не взяло цієї заяви до уваги, і стверджує, що Кармазін подав одночасно документи відразу по двом виборчим округам, що не відповідає дійсності.

Окрім цього, Кармазін двічі подав судді клопотання про допит журналістки Ірми Крат, яка балотується по тому ж округу, де планував балотуватися й Кармазін, але суддя категорично був проти розглядати справу об’єктивно. “Ви не хочете допитати відомого в Україні правозахисника? Ви не довіряєте чесній, і порядній журналістці? Ви її боїтеся? Невже така тендітна жінка може щось погане вам зробити під час допиту?” – незадоволено сказав Кармазін.

Журналістка хотіла розповісти про те, що мала особисту розмову із членом виборчої комісії Осадчкуом, який їй сказав: “Я запитав у членів комісії, що якщо вони мені скажуть по якому округу хоче балотуватися Юрій Кармазін, я б його підтримав, а так, я прошу відмовити йому в реєстрації”. Тобто, це говорить про те, що Осадчук свідомо вводив в оману членів ЦВК, та агітував не реєструвати Кармазіна взагалі. Окрім цього, всі хто, більш менш володіють інформацією з даного приводу, схильні до однієї думки “Здійснювалося чергове політичне замовлення, та свідома чистка округу, до чого був залучений і сам Осадчук. член виборчої комісії, та куратор в одній особі по Полтавській області.”

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair